Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198,671 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

sakal

Kahin
Yeni Üye
yazdığın mesajı okuyamıyorum sayfa açılmıyor merak etti şimdi

sakal

Kahin
Yeni Üye
güne güzel başladım bulandırmana izin vermicem..iyi günler meyelan :cool:

sakal

Kahin
Yeni Üye
tüm arkadaşların..

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Böyle bir şey gerçek olsa bile bu sunulan düşünceleri değersiz yapmaz. kierkegaard'a çokça mahlas kullanmıştır,çoğunu itirafta etmemiştir,kendi takma adlarıyla kendiyle kavga bile etmiştir :) bu durum faydalı bile olabilir . ayrıca sonuçta burada hiç birimiz gerçek değiliz:) neyse fazla uzatmayım ,Okur-Yazar'a vefam yüksek hep destek tam destek kısacası :)

Tamam ben de kötü birşey demedim zaten var olan yeteneğini daha çok geliştirmesini tavsiye ettim.:)
Ayrıca konu dağılmasın diye de buradan yazdım.:)

[MENTION=4198]donkişot[/MENTION]

sakal

Kahin
Yeni Üye
aman senin olsun defter,tepe tepe karala :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
alayışlısındır bilirim ,çokta teşekkür ederim.sıradaki karalama senin şerefine olsun ,ne gelir bilmem şansına artık.

sakal

Kahin
Yeni Üye
ne çıkarsa bahtıma,teşekkür ederim..

meyelan

Filozof
Yeni Üye
sayın @sanalmanik nickinizin anlamı nedir konu başlığını bulamadım şimdi,ama sizce neyi ifade ediyor adınız merak ettim..
birde bugün enerjiniz yansımıyor buralara,kum saatiniz de sorun mu var acaba..

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Ben buradayım;
Sanal sanallık;
Manik maniklik ve mani, Ötesi şizofreni durmazsanız bizofreni

Manik teşhisi konulmamıştı bu nicki aldığımda, gençliğimde okuduğum bi yazıyla ben olabilir bende demiştim;
Sanallığa gelince bi özgürlük, imgelik, doğallık yaş ve cinsiyet olmayışlık, imge özgürlüğü, kalıplanmamışlık, kısıtlanmamışlık için özellikle kullandığım bi şey bu; bi ben olmasın, bulunmasın, Varım ya da yokum kadar olmak, önemsenmemek gibi benim için çok derin, çok boyutlu çok farklı anlamları var ama en derin anlamı özgürlük çağrıştırması, sorumluluk ifade etmemesi beki, böyle uzayıp gider;
Bu aldığım bi mail adresinden geliyor, Bi gmail alırken bu ismi seçimişim kendime, Karaladığım notlarda görmüştüm manik dönecek, manik geri dönecek; manik olup döndüm, Bi teşhis koydular ama uzatmadım, doktor hastane ilaç sevmem ve hiç birini kullanmam, Bilimi ve tıbbı hiç kullanmam-sevmem; kullanmam da;
Ama mani uygur dini bilirsiniz, Tepkisiz bi din, yokolup giden bi uygarlık tepkisizlikten, eylemsizlik, barışçıllıktan ve savaşsızlıktan,
Bana bunu da hatırlatır, susulmamalı, savaşılmamalı, İyi niyetli ve barışçıl olmak yetmiyor bu dünyada, Bu alnda eksiğim ve bunu hatırlatır bana,
Gerçekleri daha özgür söyleme, Özgür bağırma, Kötülüğe susmama, Ama eylem, Biz düşündük ve sustuk hep hayat boyu, Düş eylem ya da gerçek üretir sandık ki hala da sanıyruz ve umarız da böyle olur, olsun; Düşünce kendi içinde eylem olmalı ve gerçeklik üretmeli ama eylemde iyidir; Bende anlamları derin; her neyse analtırım, zaman yoğun ve dar şu anda;

şimdi sesi geliyor birinin mesela arkadan ben hitlere benzetiyorum ve yıkasım geliyor bu dünyayı, yıkasım geliyor; Delilik çağnıyor her yerim; Delilk çağırsam aklımda uçurumlar, derin yarıklar oluşuyor; Duygularım sus ya da sakin ol yapıyoırum bolca; Her yer karanlık, Pür nur bi mevki olmalı, Ölümden başka, kalımlı olmalı;

meyelan

Filozof
Yeni Üye
hımm çok şey söylenebilir,teşekkür ederim cevabınız için.eskisinden daha çok okuyasım var bu gün ,yani aslında susasım var.antimanik :pbir tanım yok tabi, deprese oldu parmaklar en azından,bu sebepten çok şey söylenebilir kısmını erteliyorum..yine uzun oldu ama..

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Hayır, hayır (Okan Bayülgen bağırması)

Yanlış anlamayın, bi hastalığım yok benim,
Var da güzel bi gelecek düşleme sendromu var bende,
Doktorlar henüz bilmiyor bu virüsü,
İlk kez ben keşfettim;
birileri kapsın diye bakıyorum, öpüşelim koklaşalım da;

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Sahi nerde bu chatbox, bu alan mı, forumda bi chatbox mı var? var mı? yani

meyelan

Filozof
Yeni Üye
hastasınız demedim zaten don't panic ,normal olmasını beklemiyorum düşbazların belki bu uygun olur.vaka incelemesi yapmıyorum,söylenecek herşeyi söylemiş gibisiniz, sanki bu güne kalan bişey yok gibi..ben sanmaların,siz ummaların insanı olarak sanal hayat nufüsuna kayıtlı yaşayıp gidiyoruz işte..neyse köşemde oturayım biraz..

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Hayır hayır;
gerçekten değilim çünkü, her bakımdan turp gibi olmak benim derdim;
Bu dünyada son isteyeceğim şey bi üzülme ya da acıma enerjisi çağrıştırmak olurdu, bu benim için bi takıntı diyelim,
Ve bunun için kendimi farklı takdim ediyor değilim, Evet duygu durumum coşkun, Bi kez belki bilmiyorum manik bi psikoz sayılabilecek ya da sayılamayabilecek bi durumum oldu, Yani genel kanının aksine ters çöküş duygu kaybı, düşüş ya da iniş yok bende, Hiç bi tıbbi bulgu ya da tanım uymuyor bana bu durumda;
Şaka bi yana gerçek bi yana şaka değil dediklerim az dalgayla karışık ama şu var,
Bi bipolar forumuna üye olmuştum olmam gerekmişti sanki sen manik değilsin dediler ısrarla;
çok ağır durumlar yaşıyolarmış, ben dalga geçtim bunlarla,
Benim kide sani ondan gibi dedim, ya bi git işine dediler;

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Ve meyelan nicki, ben kurgu bi kelime sandım çünkü hiç duymamıştım, sayenizde öğrendim ve siz öğrettiniz, öğrenmeme aracı oldunuz o zaman;
Eliptik eğim, düzlem eğimi gibi, bombe gibi bi şey olarak algıladım ben ya da baloncuklar dış yüzeyleri, doğrumudur;

sakal

Kahin
Yeni Üye
bırak şu takip işini...iyi geceler..

meyelan

Filozof
Yeni Üye

nereye gittiniz@sakal tamda nickimi en kolay nasıl açıklarım derken rastladığım bu konuyu sizinle tartışmak isterim,cüz-i irade işi nasıl görülecek bu yazıdan sonra merak ediyorum.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Ben bunu okumak istemediğime karar verdim teşekkür ederim, Sevmediğim bi resme bakmak ya da bakmaya devam etmek gibi olacak fazlası,
Kendi düşlemimde bi anlam kurgulayacağım, doğru yanlış onu seveceğim;
Eğilim, döngülenme, yuvarlanma, toparlanma, toparlaklanma; Benim anladığım bu; Avuç içinde kaba bi hamur ya da çamur alınır ve toparlanır toparlak olur; Avuç içi iki ayrı düzlemsel yüzeydir, Ama bi daire oluşturabilir, Ama avuç içinin kendiside deveran eder (göngüseldir,döngüsel hareketlerle) ve düzlemselliğini kaybeder, Düzlemsel yüzey kesişimleri; Uzay bükümleri, bükülümler, deveranlar, buralardan çıkmış isminizin sorusu galiba;;

Tamam (Okan Bayülgen tamamı) Avuç içi tam olarak düzlemsel değildir, deveranlıdır ama dairesel bi form avuç içinde yuvarlanırsa meyelanlanır;
Tamam sustum, ben saçmaladım, ben bunu hep yapıyorum;

meyelan

Filozof
Yeni Üye
farketmez nasıl tasavvur ettiğiniz esas anlamından daha eğlenceli durduğu kesin.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar