Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 197,895 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

sakal

Kahin
Yeni Üye
özür dilerim daha önce bahsi geçmişti bu konunun..devam edin siz.

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
5 saatir boşuna bekliyor muşum.çıktığımı zannettim çıkmamışım.meyela, toplantıya yetişirsem geliirim. ev misafir kaynıyor.arada bir bakarsam ne ala:) [MENTION=469]flzf[/MENTION] satranç öğretecekmiş, ne ala....

meyelan

Filozof
Yeni Üye
ohoo plan yapma dedim ama randevu defterine bakmadın mı eşkolsun,bende bir hoşgeldiniz diyeyim ayıp olmasın .bir çekil monitörün önünden bakıyım.hoşgeldinizzz efenim..:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Banamı dedin [MENTION=4517]meyelan[/MENTION] hoşbulduk :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
karamel misafir filan dedi ,ekti sanki nöbeti.daha napalım senle satranç öğreniriz artık.belli olmaz tabi seninde işin filan çıkarsa şansa artık küser giderim.

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
karamel misafir filan dedi ,ekti sanki nöbeti.daha napalım senle satranç öğreniriz artık.belli olmaz tabi seninde işin filan çıkarsa şansa artık küser giderim.

meyelan düşünsene evde misafir, ben çatır çatır yazoyorum, ne derler adama bi düşün:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Pişman oldum, döndüm evime dermişim:)

Şu Minür Özkul, Adile Naşit in boşrollerini paylaştığı neşeli günler tarzı filmler varya ordaki gidiş dönüşlere benziyor daha çok.Bi kere Münir Özkul geri döndüğünde çocukları doktor mühendis filan oluyordu o film geldi aklıma :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
meyelan düşünsene evde misafir, ben çatır çatır yazoyorum, ne derler adama bi düşün:)
tamam öyle olsun,çıtır çıtır yaz o zaman neyse yazma,bi çekil aradan bişey sorucam misafirine ''pardon ne zaman kalkarsınız sorması ayıp malum yarın bu insan işe gidicek,işte köpeciklerle boğuşacak,yorulacak.'':cool: neyse dostum ben ayaktayım yine görüşürüz hayırlısı.

flzf

Filozof
Yeni Üye

Yok benim işim çıkmaz endişelenme çıkabilecek tek aksilik plan yapmak .Ben çok güzel plan yaparım fakat ters olan bir şekilde o planların hep tepetaklak olması.

sakal

Kahin
Yeni Üye
kuru kalabalık,ne alan var ne satan...bilgi adına,

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
tamam öyle olsun,çıtır çıtır yaz o zaman neyse yazma,bi çekil aradan bişey sorucam misafirine ''pardon ne zaman kalkarsınız sorması ayıp malum yarın bu insan işe gidicek,işte köpeciklerle boğuşacak,yorulacak.'':cool: neyse dostum ben ayaktayım yine görüşürüz hayırlısı.

görüşürüz, kendinize iyi bakın.ben de cici kız modunda çay kahfe ikramlarını yapıp, çaylarına fare zehiri falan koyup.. ya ne diyorum ben işte :)

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Şu Minür Özkul, Adile Naşit in boşrollerini paylaştığı neşeli günler tarzı filmler varya ordaki gidiş dönüşlere benziyor daha çok.Bi kere Münir Özkul geri döndüğünde çocukları doktor mühendis filan oluyordu o film geldi aklıma :)

Siz de yokluğumda filozof olmuşa benziyorsunuz:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
kuru kalabalık,ne alan var ne satan...bilgi adına,

Benim işler iyidi halbuki soğuk olduğu için fazla kalabalıkta yoktu. Bence satış stratejini değiştir En uygun olanı buluncaya kadar ve en uygun olanı bulunca hep geliştir. En büyük oluncaya kadar :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
Yok benim işim çıkmaz endişelenme çıkabilecek tek aksilik plan yapmak .Ben çok güzel plan yaparım fakat ters olan bir şekilde o planların hep tepetaklak olması.
tamam senin olayında anlaşıldı arkadaşım,plan yapma bi zahmet o zaman ,doğaçlama yaparız ortaya karışık bişey.:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Siz de yokluğumda filozof olmuşa benziyorsunuz:)

Ben başa döndüm diyebilirim her bunalıma girip yalnız kaldığımda su yüzüne çıkıyor sakıncalı düşünceler. Sağa sola konuşuyorum işte böyle.Düşünmek paylaşmak filozofun şarabı gibi.Hemde ayyaş bir insanın muhtaç olduğu gibi bir şarap.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç