Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 199,279 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

υɔиυяυт

Felsefe.net
Yeni Üye
Kaderinde varsa o seni gelir bulur merak etme kundakdayken başlkayan adını bilmediğin ve yaşam boyu peşini bırakmayacak bu lanetli düşünme becerisine felsefe diyoruz biz kendi aramızda .Şu kadarını söyleyeyim söz ezberlemekle felsefeci olunmaz belki sözlere karşı çıkarak yada o sözleri söyleyenden şiddetle savunarak ancak bunun için önce o sözü anlamalı ona göre hareket etmelisin .Şunuda belirteyim bütün bunları koccaman bir hiç için yapacaksın hiçbir ödül alkış aferin bekleme:)

Felsefeye ilgim farklı olmak , alkış alıp göz önünde tutulmak için değil zaten . Merak ettiklerime farklı cevaplar bulmak , ikilemlere yorum yaparak dogru yola çıkmak .

flzf

Filozof
Yeni Üye
υɔиυяυт;126932' Alıntı:
Felsefeye ilgim farklı olmak , alkış alıp göz önünde tutulmak için değil zaten . Merak ettiklerime farklı cevaplar bulmak , ikilemlere yorum yaparak dogru yola çıkmak .

Fark burda başlıyor işte filozof insan merak ettiklerine farklı yada aynı cevaplar aramaz doğru cevaplar arar.Farklı cevap aradığın zaman gereksiz bir çabanın içindesin merak etmiyorsun sahte bir merak içindesindir.Zaten sorularına birsürü farklı cevap verecek anlamlı yada anlamsız bir sürü gereksiz insan çıkacak önemli olan senin ne düşündüğün düşüneildiğin .Filozof insan aslında çok zor ikna olur ve ikna edebilmek gibi özel bir yeteneği vardır.Senin boş dersine giren o öğretmen bana kalırsa oldukca ukala bir insanmış etkileyici görünmek adına sende ışık var sende yok şu böyle şu şöyle demiştir muhtemelen ama hiçbirşeyden anlamadığından kendi haberi bile yokmuş.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION] [MENTION=4498]karamel[/MENTION] [MENTION=3591]sakal[/MENTION] [MENTION=4324]dijital[/MENTION] tanimak isterim sizi nerde otrrsunuz ne is yapar ne yer ne icersiniz???

Mersin'de yaşıyorum. Görsel İletişim Tasarımı - Reklamcılık üzerine bir arkadaşımın işlerinde ona yardım ediyorum. Aktif çalışma hayatıma 3 yıl önce ara verdim, böylesi daha az yorucu oluyor...Tatlılara bayılırım:) Bu ara kaymaklı ekmek kadayıfı krizim tuttu fakat Mersin'de güzel yapan yer bulamadığım için Adana'ya gittiğim bir ara doyasıya ( çatlayana kadar ) yemeyi planlıyorum.:)

Felsefe'yi lise yıllarımdan beri takip ederim. Tasavvuf ile tanıştıktan sonra Antik Çağ filozoflarına olan ilgim çok daha arttı. Metafizik konular, Parapsikoloji, Ezoterizm, Okültizm konularına çok meraklıyımdır ve çok fazla kitap okur, yeni araştırmaları takip ederim.

Siteyi yaklaşık 1 yıl önce tesadüf eseri fark ettim ve üye oldum. Vakit buldukça katılım göstermeye çabalıyorum fakat bazen tüm yorumları takip edemiyor bu sebeple de birşey yazmıyorum çünkü yazılanları okumadan yorum yapmamak gibi bir prensibim vardır bu sebeple yorum yazamıyorsam bilin ki o başlıktaki son dönem yazılan tüm yorumları henüz okumaya fırsatım olmamıştır.

Sitenin en uyumlu üyesi benimdir.:):)

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
Mersin'de yaşıyorum. Görsel İletişim Tasarımı - Reklamcılık üzerine bir arkadaşımın işlerinde ona yardım ediyorum. Aktif çalışma hayatıma 3 yıl önce ara verdim, böylesi daha az yorucu oluyor...Tatlılara bayılırım:) Bu ara kaymaklı ekmek kadayıfı krizim tuttu fakat Mersin'de güzel yapan yer bulamadığım için Adana'ya gittiğim bir ara doyasıya ( çatlayana kadar ) yemeyi planlıyorum.:)

Felsefe'yi lise yıllarımdan beri takip ederim. Tasavvuf ile tanıştıktan sonra Antik Çağ filozoflarına olan ilgim çok daha arttı. Metafizik konular, Parapsikoloji, Ezoterizm, Okültizm konularına çok meraklıyımdır ve çok fazla kitap okur, yeni araştırmaları takip ederim.

Siteyi yaklaşık 1 yıl önce tesadüf eseri fark ettim ve üye oldum. Vakit buldukça katılım göstermeye çabalıyorum fakat bazen tüm yorumları takip edemiyor bu sebeple de birşey yazmıyorum çünkü yazılanları okumadan yorum yapmamak gibi bir prensibim vardır bu sebeple yorum yazamıyorsam bilin ki o başlıktaki son dönem yazılan tüm yorumları henüz okumaya fırsatım olmamıştır.

yine kibar ve nezaketli açıklamalar.Tek yanıt veren oldunuz.Bu arada meslektaş sayıla biliriz:)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
yine kibar ve nezaketli açıklamalar.Tek yanıt veren oldunuz.Bu arada meslektaş sayıla biliriz:)

[MENTION=469]flzf[/MENTION] gibi organ mafyası takıntım yok o sebeple cevap vermekte sakınca görmedim.:)

Ne iş yapıyorsunuz, yeni başlamışsınız galiba onu okudum fakat ne iş olduğunu göremedim. Hayırlara vesile olsun inşallah...

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION]'un esprili bölümleri evet o bölümleri sonra okudum, çok eğlenmişler ben yattıktan sonra alacakları olsun.işime yeni başladım.yani bir kaç aydır işsizdim.
grafik tasarımcıyım.teşekkür ederim.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
[MENTION=469]flzf[/MENTION]'un esprili bölümleri evet o bölümleri sonra okudum, çok eğlenmişler ben yattıktan sonra alacakları olsun.işime yeni başladım.yani bir kaç aydır işsizdim.
grafik tasarımcıyım.teşekkür ederim.

Çok sevindim, hayırlı uğurlu olsun! Cidden meslektaş sayılırız fakat ben asıl Halkla İlişkiler ve Tanıtım mevzunuyum. Uzun yıllar PR olarak çalıştıktan sonra 3 yıl önce bıraktım ve şimdi bir arkadaşımın reklam şirketinde ona destek oluyorum. Reklam-Bilişim bir arada değişik bir çok konuda hem yeni şeyler öğreniyorum hem de iş hayatından tamamen kopmamış oldum. Yeni iş, yeni fırsatlar demektir çok başarılı olmanızı dilerim.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Admin bu konuşma bölümü için ne yorum yapacak merakla bekliyorum:) Şimdi çıkmam gerekiyor görüşürüz [MENTION=4498]karamel[/MENTION]

daVinci

Üye
Yeni Üye

Tesekuurler kndini tanittigin icin:D seninle tanismak zevk olucak benim için blki kim bilir bi gun

flzf

Filozof
Yeni Üye
Yahu birbirinizin facebook unu telefon numarasını bile bilmiyorsunuz buluşalım diyorsunuz yaptığınız konmayı bilmeden yürümeyi öğrenmeden uçmaya çalışmak :)

daVinci

Üye
Yeni Üye
[MENTION=4498]karamel[/MENTION] senide bekliyoruz tabi istersen.

flzf

Filozof
Yeni Üye
davinci elini attığın yer kuruyor birde buluşmadan bahsediyorsun sen ya:) kimse kalmadı bak bunlar hep sizin o cesıfır yüzünden 666. mesajımıda zaten bu başlıkta harcamıştım.

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
flzf ya nereye gidiyoruz.dün bu arada çok kaynatmışınız.benim yatma mı bekliyorsunuz siz:)
bu gece bende yatmıyacağım,mağra gezileri filan..neler oluyor?

flzf

Filozof
Yeni Üye
Ya bırak nereye gitmesi hiçbi yere gittiğimiz yok bunlar kendi kendilerine gelin güvey oluyolar :)

Davinci bak şimdi senden rütbeli ve tecrübeli biri olarak söylüyorum o işler öyle ha diyince olmaz ilk önce millet tanışıcak birbiriniş tanıyacak anca ondan sonra belki bi ihtimal millet işini gücünü bırakıp birbiri ile yüzyüze görüşecek madem medeni cesaretin o kadar yüksek ver facebook unu ekleyelim hadi bakalım :)

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
Ya bırak nereye gitmesi hiçbi yere gittiğimiz yok bunlar kendi kendilerine gelin güvey oluyolar :)

Davinci bak şimdi senden rütbeli ve tecrübeli biri olarak söylüyorum o işler öyle ha diyince olmaz ilk önce millet tanışıcak birbiriniş tanıyacak anca ondan sonra belki bi ihtimal millet işini gücünü bırakıp birbiri ile yüzyüze görüşecek madem medeni cesaretin o kadar yüksek ver facebook unu ekleyelim hadi bakalım :)

vay vay hamle buna derim:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Birde karamel keşke sende olsaydında işin gücün var bize ayak uyduramazdınki ben ehlikeyf çalışabilen biriyim meyelanın zaten nöbeti varmış seyrialemird bilgisayarla filan uğraşıyordu derken kaynattık biraz :)

Benim bilgisayarı bende ne yoruyo diyodum meğer altta virüs programı geri geri çekiştiriyomuş kapattımda biraz rahatladı :)

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
bu arada meyelanla okadar konuştum . ama hiç mesleğini sormadım.nöbet möbet ne iş yapıyor bu cadı:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Ben bilemem kendisi söylesin fakat konuşmaları izleyerek muhabbetin yan etkilerini gözlemleyebilirsin bu saate kadar deliksiz bir uyku çekmiş olabilir. Baksana hala ses seda yok

[MENTION=3591]sakal[/MENTION] bu sayfa tıklanma rekorları kıracak bak 2 gün oldu 30. sayfaya doğru koşuyor :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar