Konuşma Kutusu - Chatbox

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sakal tarafından oluşturulan Konuşma Kutusu - Chatbox başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 199,320 kez görüntülenmiş, 2,145 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Konuşma Kutusu - Chatbox
Konbuyu başlatan sakal
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

sakal

Kahin
Yeni Üye
dün bir bugün iki dur bi hele seni de bi tanıyalım ajan mısın nesin gelir gelmez adın ne yaşın ne nüfusuna mı alacan mubarek...bizim geçmişimiz sakıncalı..sen bi eğleş bakalım buralarda..inmisin cinmisin öğrenelim hele..

flzf

Filozof
Yeni Üye
dün bir bugün iki dur bi hele seni de bi tanıyalım ajan mısın nesin gelir gelmez adın ne yaşın ne nüfusuna mı alacan mubarek...bizim geçmişimiz sakıncalı..sen bi eğleş bakalım buralarda..inmisin cinmisin öğrenelim hele..

Aynı fikirde olduğumuz ender durumlardan biri :)

υɔиυяυт

Felsefe.net
Yeni Üye

Sakal emin ol tek derdim bu yıl tanıstıgım felsefeye olan merakım ve felsefi yorumları okuyup , yorum yapmak. Yani formdaki üyelerle ugrasmak değil :D ayrıca adından ve yasından ne öğrenebilirim ki? Kasma bence bu kadar .Ama benden büyüğe benziyorsun ,

daVinci

Üye
Yeni Üye
@turuncu bu forum felsefeyle ilgiliysen kaynak niteliginde. Daha onceki basliklara bakarak baya bilgi sahibi oldum kaynak olarak kullanıyorum. Bu arada hosgeldin.

υɔиυяυт

Felsefe.net
Yeni Üye
@turuncu bu forum felsefeyle ilgiliysen kaynak niteliginde. Daha onceki basliklara bakarak baya bilgi sahibi oldum kaynak olarak kullanıyorum. Bu arada hosgeldin.

Hoşbuldum , teşekkürler. Sizler benden deneyimlisiniz , Felsefe konusunda kendimi nasıl geliştirebilirim? Yaşıtlarımla bu konuyu ne zaman konussam ünlü filozoflardan söz ezberle falan diyorlar.Ama ben kendi fikirlerimi kullanarak yorum yapmak , felsefeye dahil olmak istiyorum.Monoton bi beyin olmak bana göre saçma .Emek vermeye bile değmez.. Felsefede kendimi nasıl geliştirebilirim? Teşekkürler.

sakal

Kahin
Yeni Üye
υɔиυяυт;126819' Alıntı:
Sakal emin ol tek derdim bu yıl tanıstıgım felsefeye olan merakım ve felsefi yorumları okuyup , yorum yapmak. Yani formdaki üyelerle ugrasmak değil :D ayrıca adından ve yasından ne öğrenebilirim ki? Kasma bence bu kadar .Ama benden büyüğe benziyorsun ,
sende 15 göstermiyorsun ya neyyyyyse..bu günlük bu kadar yeter..

flzf

Filozof
Yeni Üye
υɔиυяυт;126823' Alıntı:
Hoşbuldum , teşekkürler. Sizler benden deneyimlisiniz , Felsefe konusunda kendimi nasıl geliştirebilirim? Yaşıtlarımla bu konuyu ne zaman konussam ünlü filozoflardan söz ezberle falan diyorlar.Ama ben kendi fikirlerimi kullanarak yorum yapmak , felsefeye dahil olmak istiyorum.Monoton bi beyin olmak bana göre saçma .Emek vermeye bile değmez.. Felsefede kendimi nasıl geliştirebilirim? Teşekkürler.

Kaderinde varsa o seni gelir bulur merak etme kundakdayken başlkayan adını bilmediğin ve yaşam boyu peşini bırakmayacak bu lanetli düşünme becerisine felsefe diyoruz biz kendi aramızda .Şu kadarını söyleyeyim söz ezberlemekle felsefeci olunmaz belki sözlere karşı çıkarak yada o sözleri söyleyenden şiddetle savunarak ancak bunun için önce o sözü anlamalı ona göre hareket etmelisin .Şunuda belirteyim bütün bunları koccaman bir hiç için yapacaksın hiçbir ödül alkış aferin bekleme:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Hazır yeri gelmişken davinci leonarda sen kaç yaşındasın :)

sakal

Kahin
Yeni Üye
gün döndü uyku vakti..bizimde ihtiyacımız var,iyi geceler.

flzf

Filozof
Yeni Üye
iyi geceler sakal sen kaç yaşındasın bu arada :) hani benim sayısal mantık şu sıralar fazla çalışıyo o bakımdan merakımı cezbetti :) Davincide söylemeden kaçtı birde atıp tutuyodu buluşalım filan :)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Haydaa ben ne atıp tuttum şimdi hayret bir olay ne okuyon peki sen veya bittimi okul :)

meyelan

Filozof
Yeni Üye
ohoo bir işportacı bu saatte ayaktamı olurmuş iş güç niye uyumadın sen ben beklerim buraları merak etme admin filan yok piyasada kurda kuşa vermem yat sen:)flzf

flzf

Filozof
Yeni Üye
Yahu tamam ben uyumadımda sen niye uyumadın yani :) benim uykumun 4 e kadar yolu var sen ne yapıcan peki yarın.

daVinci

Üye
Yeni Üye
Bende hem okuyorum hemde copculuk yapiyorum [MENTION=469]flzf[/MENTION] :D

meyelan

Filozof
Yeni Üye
biz kısaca koğuş nöbeti diyoruz mecburen yani,8 e kadar yolu var arada oluyor işte:(

daVinci

Üye
Yeni Üye
[MENTION=4517]meyelan[/MENTION] kogus nobeti de baya kisacaymis yani:D

meyelan

Filozof
Yeni Üye
millet uyuyor sen başında bekliyorsun,horultu senkronizasyonu yapıyorsun,arada kalkanlara yön tarif ediyorsun filan:)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar