kararsızlık

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde düşünceli prenses tarafından oluşturulan kararsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 389 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı kararsızlık
Konbuyu başlatan düşünceli prenses
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nejdet Evren

siz hangisini seçersiniz

• Kullanılan toplam oy
    3

düşünceli prenses

Felsefe.net
Yeni Üye
merhaba düşünür dostlarım. Uzun süredir yoktum ama bir sorunla sıkıntıyla sizlerin fikrini almak için dönüş yaptım. Korkunç bir seçim aşamasındayım. Hayallerim ve acı gerçekler arasında kaldım. Bir tarafta hep olmak istediğim hayalini kurduğum hayat , diğer tarafta isw torunumun torununu bile rahat yaşatacak bir hayat. ömrümün sonuan hayalim olan şeyi yapmamanın pişmanlığını yaşamak istemiyorum ama ailemin,kendimin, geleceğimin gidişatını değiştirebilme şansım var. iki türlüsü de çıkmaz bir sokak gibi sanki. düşündükçe batıyorum, battıkça boğuluyorum. öylesine çırpınıyormuş gibiyim. ne yapmalı ne etmeli inanın bilmiyorum. varsa bir çözümünüz, her fikre açığım..

şimdiden teşekkür ederim.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
merhaba düşünür dostlarım. Uzun süredir yoktum ama bir sorunla sıkıntıyla sizlerin fikrini almak için dönüş yaptım. Korkunç bir seçim aşamasındayım. Hayallerim ve acı gerçekler arasında kaldım. Bir tarafta hep olmak istediğim hayalini kurduğum hayat , diğer tarafta isw torunumun torununu bile rahat yaşatacak bir hayat. ömrümün sonuan hayalim olan şeyi yapmamanın pişmanlığını yaşamak istemiyorum ama ailemin,kendimin, geleceğimin gidişatını değiştirebilme şansım var. iki türlüsü de çıkmaz bir sokak gibi sanki. düşündükçe batıyorum, battıkça boğuluyorum. öylesine çırpınıyormuş gibiyim. ne yapmalı ne etmeli inanın bilmiyorum. varsa bir çözümünüz, her fikre açığım..

şimdiden teşekkür ederim.

Para cokomel...

Cirpinmana gerek yok tabii torununun torununu sececeksin.

Away

Yeni üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Lise
Para varsa hayalleri gerçekleştirme olanağıda var..o nedenle çırpınmaya gerek yok :)

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
soru ve ankette bir zorlama var gibi....insanın hayal ettiği hayat tarzının kendisine ve ailesine bir zararı zaten olamaz..geleceği kurtarmak öcelikle günü kurtarmakla mümkün ve maddi zenginlik bonkörce dağıtılmıyor...hiçbir şey yoktan var olamayacağına göre, metinde sözü edilen geleceğin kurtarılmasına dair zenginliğin kaynağı açıklanmalıdır.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç