Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde telrunya tarafından oluşturulan Karalama Defteri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 205,884 kez görüntülenmiş, 1,750 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Karalama Defteri
Konbuyu başlatan telrunya
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan velevki
M

monaliza

Ziyaretçi
''Oyunculuğu doktorlukla karşılaştırmak kutsal doktorluk mesleğine hakaret sayılır'' Bu bir çarpık düşünce mesela
Yapmayın Allah aşkına. Tuzunuz fazla kuruysa güneşte kalmayın. Çarpık düşünceye bakın.Bana göre sizinkilerin %90 ndan fazlası çarpık düşünce. Bense enerjimi boş şeylere harcamayı pek sevmem. Arada bir oluyor bakmayın,çeşni olsun diye. O'da sizinkine denk gelmiş.

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Yapmayın Allah aşkına. Tuzunuz fazla kuruysa güneşte kalmayın. Çarpık düşünceye bakın.Bana göre sizinkilerin %90 ndan fazlası çarpık düşünce. Bense enerjimi boş şeylere harcamayı pek sevmem. Arada bir oluyor bakmayın,çeşni olsun diye. O'da sizinkine denk gelmiş.

Biliyorsunuz yemeğe asıl tadını aromasını veren çeşnidir aslında.Çeşnisiz yemek bişeye benzemez.Hayatınızda çeşni olmuşum işte ne güzel.İstemeden büyük bi iltifat yaptınız bana sağolun.Başka çeşni açığınız varsa açtığım diğer konulara yorum yaparak bu açığı kapatabilirsiniz

M

monaliza

Ziyaretçi
Biliyorsunuz yemeğe asıl tadını aromasını veren çeşnidir aslında.Çeşnisiz yemek bişeye benzemez.Hayatınızda çeşni olmuşum işte ne güzel.İstemeden büyük bi iltifat yaptınız bana sağolun.Başka çeşni açığınız varsa açtığım diğer konulara yorum yaparak bu açığı kapatabilirsiniz

Çeşninin fazlası yemeğin tadını bozar. EEhh 40 yılda bir de olsa işe yaramış olmanızdan dolayı sevinmenize neden olduğuma ben de sevindim. Ayrıca her markanın çeşnisini kullanmayı sevmem. Market rafında kalite marka kalmadığında arada bir oluyor işte böyle...Bazen. Nokta koymayı da severim,değerli bir imla karakteridir.

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Çeşninin fazlası yemeğin tadını bozar. EEhh 40 yılda bir de olsa işe yaramış olmanızdan dolayı sevinmenize neden olduğuma ben de sevindim. Ayrıca her markanın çeşnisini kullanmayı sevmem. Market rafında kalite marka kalmadığında arada bir oluyor işte böyle...Bazen. Nokta koymayı da severim,değerli bir imla karakteridir.

Benim çeşnimi marketlerde bulma olasılığınız sıfırın altında maalesef.Osmanlıdan bu yana çok incelikli yöntemlerle korunup muhafaza edilerek bugünlere kadar varlığını sürdüren çok değerli bi çeşni.Her kula nasip olmaz.Kıymetini bilin..

M

monaliza

Ziyaretçi
Benim çeşnimi marketlerde bulma olasılığınız sıfırın altında maalesef.Osmanlıdan bu yana çok incelikli yöntemlerle korunup muhafaza edilerek bugünlere kadar varlığını sürdüren çok değerli bi çeşni.Her kula nasip olmaz.Kıymetini bilin..

Fasulye çeşnisisiniz herhalde, pek gülesim geldi. Tozlu raflarda ambalajı bile bozulmuş, besin zehirlenmesine yol açacak türden çeşniler var evet,onlardan biri olduğunuz kesin. Ben almıyım,siz yine sizde kalın. Hem ben kıymet bilmez bir kulum. Piyasada bol olan şeylerin kıymetini bilmeye de gerek yok zaten. Bozulmaya yüz tutmuş çeşniler dükkanının malzemelerini kullanma alışkanlığım yok. Bir kaza oldu bakmayın))) Bu anlamsız diyaloğa ben kendi adıma son veriyorum. Karalama defterine saygımla...

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Fasulye çeşnisisiniz herhalde, pek gülesim geldi. Tozlu raflarda ambalajı bile bozulmuş, besin zehirlenmesine yol açacak türden çeşniler var evet,onlardan biri olduğunuz kesin. Ben almıyım,siz yine sizde kalın. Hem ben kıymet bilmez bir kulum. Piyasada bol olan şeylerin kıymetini bilmeye de gerek yok zaten. Bozulmaya yüz tutmuş çeşniler dükkanının malzemelerini kullanma alışkanlığım yok. Bir kaza oldu bakmayın))) Bu anlamsız diyaloğa ben kendi adıma son veriyorum. Karalama defterine saygımla...
Kendinizi tekrarlamaya başlamıştınız zaten ayrılmanız fena olmadı..Ama daha türban konusuna bişey yazmamıştınız.Onada yarın devam edelim..

M

monaliza

Ziyaretçi
Sevgili karalama defteri, her yerde olduğu gibi burada da mutlaka lüzumsuz/luk/lar olacak. Doğanın ve felsefenin de doğası gereği bir gerçek bu. Az önce boş vakit geçirme lüksümü kullandım ve bitti. Önemli olan gülmemdi ve bol bol güldüm. Allah'ıma şükürler olsun. Boş ruhlara, boş beyin. Her yerde tek tük de olsa karşıma çıkıyor işte. İyiki fasulye zamanına denk geldi. Sırık fasulye cinsinden. (Bak güldüm yine sevgili karalama defteri,gülme smileyi yok,ne yapayım?)))

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Sevgili karalama defteri, her yerde olduğu gibi burada da mutlaka lüzumsuz/luk/lar olacak. Doğanın ve felsefenin de doğası gereği bir gerçek bu. Az önce boş vakit geçirme lüksümü kullandım ve bitti. Önemli olan gülmemdi ve bol bol güldüm. Allah'ıma şükürler olsun. Boş ruhlara, boş beyin. Her yerde tek tük de olsa karşıma çıkıyor işte. İyiki fasulye zamanına denk geldi. Sırık fasulye cinsinden. (Bak güldüm yine sevgili karalama defteri,gülme smileyi yok,ne yapayım?)))

Luzumsuzlar,boş ruh,boş beyin,sırık fasulye,boşa vakit geçirdim...Maşallah her türlü hakareti yapacak kadar hakaret jargonunuz çok geniş.Bu jargonu çok iyi geliştirmişsiniz..Günlük yaşamınızda bu tarz sözleri sık duyuyorsunuz galiba..Halbuki ben uzun yazışma süresince direk sizin kişiliğinize yönelik hiçbir hakaret içeren sözcük kullanmadım..Aramızdaki çok derin fark burası olsa gerek..

kestanmis

Üye
Yeni Üye
Paw9 Cem Karaca'yı tanır mısın? Tüm parçalarını dinlemeni öneririm:) Objektif olmak iyidir. Ufuk ne demiş? Bu foruma farklı farklı şekillerde girip benimle aynı fikirde olmayanlarla (çarpık düşüncelerle)mücadele edeceğim demiş:) Yoksa küçüğüm sen?:)

Benim anlatmak istediğim tek şey karşımızdaki kişiye gereken saygıyı göstermemiz gerektiği. O size saygı göstermeyebilir. Sizinle aynı fikirde olmayabilir. Mantıksız olarak yorumladığınız benzetmelerde bulunabilir. Fakat bu onun saygıyı haketmediğini göstermez. Siz ona gereken saygıyı gösterirseniz oda size gösterecektir. Göstermedi mi? Büyüklük sizde kalır o zaman :) Sonunada gülücük attım. Tartışmak amaçlı değil iyi niyetli bir şekilde sadece kendi doğrularımı savunduğumu anlatsın diye :)

monaliza'ya yazıyor gibiyim ama sözlerim aynı şekilde ufuk8307'ye.

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
Saygısızlığı kendimize saygımız olmadığında yaparız - mı acaba?-

M

monaliza

Ziyaretçi
Her bilgiyi ehlinden öğrenmek gerek. Saygıyı kendisine bile saygısı olmayanların başkasına saygısı olamayacağını bilmeyenlerden öğrenemeyeceğimiz gibi örneğin.

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Benim başta kendime daha sonra insanlara o kadar büyük bir saygım vardır ki;aşağıda kişiliğime yapılan onca hakarete rağmen,bana bu hakaretleri yapan şahısa en ufak bir karşılığım olmamıştır.En başta benim büyüyümdür ve yaşına saygım vardır.En büyük temennim;'O''nun kendi dışındaki fikirlere saygı duymayı öğrenmesi ve kahvehane ağzıyla ona buna hakaretler etmemesi....

kestanmis

Üye
Yeni Üye
Görüşürüz arkadaşlar. Şu dakikadan itibaren internetten ayrılıyorum. İnternette en son yaptığım şey buraya mesaj atmak oluyor :) Ara sıra girmeye çalışacağım...

M

monaliza

Ziyaretçi
Benim başta kendime daha sonra insanlara o kadar büyük bir saygım vardır ki;aşağıda kişiliğime yapılan onca hakarete rağmen,bana bu hakaretleri yapan şahısa en ufak bir karşılığım olmamıştır.En başta benim büyüyümdür ve yaşına saygım vardır.En büyük temennim;'O''nun kendi dışındaki fikirlere saygı duymayı öğrenmesi ve kahvehane ağzıyla ona buna hakaretler etmemesi....

Ainesi iş'miş kişinin, Lafa bakılmazmış. Tam Hediyelik bir beyan. Açılmadan iade)))Gülüyorum...NE HOŞ)))

ufuk8307

Yeni üye
Yeni Üye
Ainesi iş'miş kişinin, Lafa bakılmazmış. Tam Hediyelik bir beyan. Açılmadan iade)))Gülüyorum...NE HOŞ)))

Monaliza ne dediğini anlamamız için sana 'Türkçe' bilen bir tercüman gerekli.:))) Edecek lafın yoksa susmayı bil aynı şeyleri tekrarlayıp durma!!Artık ciddi anlamda sinirlenmeye başladım haberin olsun!!!!! Gülmek demişken;büyük çoğunluğu bu konu hakkında yorum yazanlardan oluşan forumdaki üyelerle senin incilerin hakkında öyle makaralar yapıyoruz ki gülmekten katılmak ciddi anlamda nasıl olur öğrenmek istersen gece 2 den sonra bize katıl :)))))))))

M

monaliza

Ziyaretçi
Monaliza ne dediğini anlamamız için sana 'Türkçe' bilen bir tercüman gerekli.:))) Edecek lafın yoksa susmayı bil aynı şeyleri tekrarlayıp durma!!Artık ciddi anlamda sinirlenmeye başladım haberin olsun!!!!! Gülmek demişken;büyük çoğunluğu bu konu hakkında yorum yazanlardan oluşan forumdaki üyelerle senin incilerin hakkında öyle makaralar yapıyoruz ki gülmekten katılmak ciddi anlamda nasıl olur öğrenmek istersen gece 2 den sonra bize katıl :)))))))))

Beni ihtar etme hakkına sahip değilsin. Rahatsızlığın ve aklınca uyarın, ne demek istediğimi anlamamaktan doğan bir rahatsızlıktan olsa gerek.

Ayrıca üzüleyim mi,sevineyim mi bilemedim. Gülmenize sevindim. Her ne şekilde olursa olsun yeter ki gülün. Yeter ki bu konulara sözünü ettiğin kişilerle gülün. Ben de size gülüyorum zaten))) Demek oluyor ki ciddiye alıyorsunuz. ÜZÜLDÜĞÜM NOKTAYA GELİNCE; Madem gece uykunuzdan fedakarlık ediyorsunuz, hiç değilse zamanınızı yararlı bir şeylere harcasanız diyeceğim ama, demek ki sizin kadar aklı başında kişiler mevzu ediyor,sayemde bir şeyler öğreniyorsunuz demektir. Şimdi yüzümde çifte gülücükler oluştu.))) TEŞEKKÜRLER CANIM.))))))))))

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar