Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde telrunya tarafından oluşturulan Karalama Defteri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 207,385 kez görüntülenmiş, 1,750 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Karalama Defteri
Konbuyu başlatan telrunya
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan velevki

iuflsfozkn

Düşünür Üye
Yeni Üye
Çinli bir kız iPhone 4 hediye eden kişiye bekaretini teslim edeceğini duyurdu.

Çin’de genç bir kız, Weibo (Çin’in Twitter’ı) sitesinde Apple iPhone 4 karşılığında bekaretini teslim edeceğini duyurdu.

Yenimedyaduzeni.com sitesinin Çin haber sitesi Biznewschina’ya dayanan haberine göre ismi ‘Wen’ olan kız, babasından iPhone 4 istemiş ama babası reddetmiş. Güney Çin’in Maoming şehrinde yaşayan Wen “ilk değerli gecesini” iPhone 4′ün 16GB’lık versiyonu karşılığında teslim edeceğini duyurdu.

Wen’e gelen cevaplarda iPhone’un, bekareti kadar değerli olmadığı söylenirken Eylül ayını bekleyip iPhone 5 için bekaretini vermesi gerektiğini önerenler de oldu.

Apple ürünlerine sahip olmak tartışmaları da beraberinde getiriyor. Çin’de daha önceden de iPad için böbreğini satan olmuştu.

glsezinrs

Kahin
Yeni Üye
Türk tv kanalları,bol ağlamalı zırlamalı,aşırı derecede ajitasyon ve duygu sömürüsü barındıran,gereksiz öpüşme ve sevişme sahneleriyle dolu,içi boş Türk drama dizilerinden geçilmiyor,herkes de deli gibi seyrediyor.Bu dizileri çeken yönetmenlere tavsiyem Sopranos a bir göz atsınlar ve drama nasıl yapılır öğrensinler...

Deli gibi seyrediyorlar evet...Akıllı insan beynini sever.Tatili de sever..Yaşasın yaz..Hoşgeldin kiraz...Yakında bağlar ilk üzümlerini de verecek...Kırlangıçlar yavrularını uçurmaya başlayacak..Tatile çıkacağım diye bir haftadır hoplaya zıplaya işe gidiyorum..Darısı başınıza..(laf aramızda dizilerle yönetmenler de tatile çıktı.Millet ne yapacak onlarsız bilemem artık!)

HicâZ

Felsefe.net
Yeni Üye
dost demiştik hani,günahıyla sevabıyla...
yokluğundaki özlemini,
sanmaki çekmiyorum ..
ama affedemiyorumda..........

iuflsfozkn

Düşünür Üye
Yeni Üye
buldum buldum !!!!evraka evraka!!! banyoda ya da hamamda değil, çıplak da değilim hani ilham gelmesi için bunlara ihtiyaç yok ...ben de buldum..neyi buldum? arkadaşlıkların, evliliklerin kısacası ikili ilişkilerin garantisini buldum..ilişkileriniz her bozulduğunda tamir etmekten veya tamirci aramaktan yorulduysanız mutlaka ihtiyacınız var demektir.
şifre, tılsım adına ne derseniz, ben BEKLENTİSİZ OLMAK diyeceğim.kesinlikle önemli çok önemli bir ilaç
selam verdin almadı mı? beklemezsen selamını almasını üzülmeyeceksin
seviyorsun ve söyledin sevddiğini anlamadımı ,üzülmezsin çünkü beklemiyorsun sevmesini sen sadece seviyorsun
iyiliklerinin değerini anlamadı mı, üzülmeyeceksin çünkü iyilik yapmak için yapıyorsun ,karşılığında iyilik beklemiyorsun
hep veren el olmanın yollarını aramalı mümkünse hiç almamalı....yine ütopik bulduysan sen bilirsin anlamanı beklemiyorum ben anladım onu söylüyorum ...anlaştık o halde!!!!vesselam

iuflsfozkn

Düşünür Üye
Yeni Üye
buldum buldum !!!!evraka evraka!!! banyoda ya da hamamda değil, çıplak da değilim hani ilham gelmesi için bunlara ihtiyaç yok ...ben de buldum..neyi buldum? arkadaşlıkların, evliliklerin kısacası ikili ilişkilerin garantisini buldum..ilişkileriniz her bozulduğunda tamir etmekten veya tamirci aramaktan yorulduysanız mutlaka ihtiyacınız var demektir.
şifre, tılsım adına ne derseniz, ben BEKLENTİSİZ OLMAK diyeceğim.kesinlikle önemli çok önemli bir ilaç
selam verdin almadı mı? beklemezsen selamını almasını üzülmeyeceksin
seviyorsun ve söyledin sevddiğini anlamadımı ,üzülmezsin çünkü beklemiyorsun sevmesini sen sadece seviyorsun
iyiliklerinin değerini anlamadı mı, üzülmeyeceksin çünkü iyilik yapmak için yapıyorsun ,karşılığında iyilik beklemiyorsun
hep veren el olmanın yollarını aramalı mümkünse hiç almamalı....yine ütopik bulduysan sen bilirsin anlamanı beklemiyorum ben anladım onu söylüyorum ...anlaştık o halde!!!!vesselam

"simon!"
"efendim?"
"biz veriyoruz ama neden hiç kimse bize bir şey vermiyor?"
...
tolstoy /insan ne ile yaşar

M

monaliza

Ziyaretçi
Bazı şeylerin üzerini de karalamayı çok istiyorum şu an. Ancak tercihimi karalamaktan yana değil, karaları aklaştırma çabasında bulunmaktan yana kullanacağım.

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
B.ok ve ötesi.

(20 karakter! Çok rahatsız edicisin.)

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
20 mi? 40'tı eskiden, ben öyle hatırlıyorum... Olamaz bence karakter sınırlaması çok faydalı yoksa facebook gibi olur burası!

Sıkıntı olmamalı aslında. Bilinçli kullanıldıktan sonra... Bu şu demek oluyor galiba, sevgili üyelerimiz saçmalamayınız diye en az 20 karakter kullanmalısınız, çünkü 20 karakter kullanıldığında burası facebook'tan farklı olacaktır, gibi...

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
Sıradan insanlar değildik biz, üç çakırkeyf tanrıydık.

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
Tutuklanmış bir kitap gibiyim. Çok şey var saklımda. Konuşsam yakılırım, sussam yanarım. Yanmak ve yakılmak aynı/ayrı mıdır? Ya, nedir?

hilalgkb

Felsefe.net
Yeni Üye
Rast gele sevilmiş değildin ki
virgul.gif
rest çekilip gidilesin
nokta.gif

yazar yazamaz

Yeni üye
Yeni Üye
saki içkiler benden..

doldur saki şu kadehleri herkes içsin
gelin dostlar çökün şarabımız sebildir
kadehimiz candır mezemiz ömürdür
ververveer hesaba korkma Tanrı kefildir

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
Zulf âşufte vu hoy-kerde vu handan-leb u mest Pîrehen çâk-u gazel-hân-u surâhi derdest

Saçları darmadağın, terlemiş, gülümsüyor
Göğsü açık ve sarhoş, gözleri süzülüyor

Dün, tam gece yarısı, oturdu başucuma
Titreyen dudağından sitemler dökülüyor

Kulağıma eğilip üzüntülü bir sesle:
“Söyle ey sevgilim, uykun mu geldi?” diyor

Bir bilgeye böyle bir şaraptan sunulur da,
O, şaraba tapmazsa kâfir diye ölüyor

İster cennet şarabı, isterse haram şarap
Ne sundularsa içtik, bunu herkes biliyor

Kadehler gülümserken tövben tutmaz ey Hâfız
İşte bak, sevgilinin saçları çözülüyor