İnsanlar Neden İmkansız Aşkın Peşine Düşer?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anketler kategorisinde Objectivity tarafından oluşturulan İnsanlar Neden İmkansız Aşkın Peşine Düşer? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,027 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anketler
Konu Başlığı İnsanlar Neden İmkansız Aşkın Peşine Düşer?
Konbuyu başlatan Objectivity
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Objectivity

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

a - En çekici aşk türü zor olandır.

b - Çözülmemiş oedipus kompleksine sahip bir kişi, yaşamında sürekli olarak bir araya gelemeyeceği insanlara aşık olur.

c - Aşkın sorumluluklarından kaçmaya çalışan insanlar, aşkı sadece hayallerinde yaşamayı tercih ederler.

d - Aşkın gözü kördür ve gönül ferman dinlemez.

e - Diğer

Son düzenleme:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Anket yapmaya çalıştım ama olmadı galiba fakat soru ve seçenekler anlaşılıyor.

kahin

Kahin
Yeni Üye

kahin

Kahin
Yeni Üye
lefty beni şaşırtıyorsun, anket yapmayı bilmiyormusun? yoksa çok basit...:O:O:O

(anket oluştur seçeneğine tıklamasın önce, sonrada anket şıklarını oluşturmalısın)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
lefty beni şaşırtıyorsun, anket yapmayı bilmiyormusun? yoksa çok basit...:O:O:O (anket oluştur seçeneğine tıklamasın önce, sonrada anket şıklarını oluşturmalısın)

Oluşturdum zaten ama çıkmadı, 5 seçenekli anket yapmayı seçtim, şıkları da doldurdum ancak sayfaya gelmedi.

Zorluk ve çekicilik bir arada madem, hiç söylenmeden kendi seçimin olduğunu kabulleneceksin.

ls2

Kahin
Onursal Üye
sevilme ve kavuşma ümididir aşk.

bir aşkın imkansız olduğu dışardan bakanların yorumudur ve büyük ihtimal doğru çıkar.

ancak; aşık bunu idrak edemez. (d seçeneği sebebi ile)

yani kimse imkansız aşkın peşinden koşmaz aksine bir aşığın en katlanamayacağı şey kavuşma ümidinin olmamasıdır.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
sevilme ve kavuşma ümididir aşk.

bir aşkın imkansız olduğu dışardan bakanların yorumudur ve büyük ihtimal doğru çıkar.

ancak; aşık bunu idrak edemez. (d seçeneği sebebi ile)

yani kimse imkansız aşkın peşinden koşmaz aksine bir aşığın en katlanamayacağı şey kavuşma ümidinin olmamasıdır.

İmkansız aşkın peşinde koşmasa bile o girdaba girdiği an, kaçmak için yol aramayan ve sonraki ilişki seçimlerinde de yine olmayacak kişilere yönelen bazı insanlar tanıyorum. Her seferinde asla bir araya gelemeyeceği kişiyi seçmesi bana çok ilginç geliyor.

Kavuşma ümidi olmayan insan tabii ki çok acı çekecektir fakat kabullenmek ve yoluna gitmeye çalışmak, bir süre sonra o acının etkisini azaltacaktır çünkü aynı insanı sürekli düşündükçe asla aklından çıkaramazsın. Oluşan nöron bağları, her düşüncede daha da kuvvetlenmektedir.

Konuşmak ve uygulamak tabii ki çok farklı şeyler ancak 'gözden ırak gönülden ırak' sözü bence boşa söylenmemiştir, insan isterse olmayacak bir insanı kalbinden atabilir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar