İnfluenza Nedir?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İ Harfinden Nedir? Başlıkları kategorisinde "ictenlik" tarafından oluşturulan İnfluenza Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,150 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İ Harfinden Nedir? Başlıkları
Konu Başlığı İnfluenza Nedir?
Konbuyu başlatan "ictenlik"
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Kullanıyorlar.

Ama vucut içindeki virusler için bunlar yapılamaz.

Dışardaki ortam sıcaklığıda hemen öldürme seviyesinin altında.

Yanında birisi hapşırsa sana ulaşana kadar yaşar.

Maskeyi hasta kişilerden gelen virusleri engellemek için takıyoruz.

Maske delikleri viruslerden büyük ama statik elektrik ,nemin yapıştırıcı etkisi, merkezkaç kuvvet etkisi vb şeyler ile virusleri maskenin yapıldığı malzeme içinde tutar.

Kovid çıktığından beri grip olmadım.

Ucuz olsa askeri gaz maskesi takardım.:)

700 dolarlık ilaç üretenler gaz maskesi pazarlamayı ıakıl edemiyoır mu?

T

TENTEN

Ziyaretçi
700 dolarlı kilaç üretenler gaz maskesi pazarlamay ıakı ledmeiyoır mu?
Akıl ediyorlar ama yapmıyorlar.
Hastahanelerde kovidli hastalar ile çalışanların hepsi öyle olmalı aslında.
Bilgisayar Chipllerini üreten fabrikaya daha korunumlu giriyorlar mesela. :)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Kullanıyorlar.

Ama vucut içindeki virusler için bunlar yapılamaz.

Dışardaki ortam sıcaklığıda hemen öldürme seviyesinin altında.

Yanında birisi hapşırsa sana ulaşana kadar yaşar.

Maskeyi hasta kişilerden gelen virusleri engellemek için takıyoruz.

Maske delikleri viruslerden büyük ama statik elektrik ,nemin yapıştırıcı etkisi, merkezkaç kuvvet etkisi vb şeyler ile virusleri maskenin yapıldığı malzeme içinde tutar.

Kovid çıktığından beri grip olmadım.

Ucuz olsa askeri gaz maskesi takardım.:)

Hukukta butlan diye bir terim vardır

EUA Acil Kullanım Onayı iel aşıları onay aldı ve yanılmıyorsam aşının onay için bir ya da 2 yıl koruyuculuk (%50) içermesi gerekiyor.

6 ay sonra mrna aşın %20 ya da sıfırı antikorsa ? acil kullanım onayı nbutlandadır, hukuki dayanağı yoktur ya da çürüktür

Danimarka maske çalışması 6 bin kişi ile yapıldı bez maslke korumuyır.
JAMA çocuklar için maske çalışması çocuklar karbonmonoksit soluyor.
N95 e gaz maskesine bir şe ydemiyorum. Petrokimya maske bu

Bez ya da petrokimya bir maskenin koruyuculuğu bilimselliğien dair ne var ortada?

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Akıl ediyorlar ama yapmıyorlar.
Hastahanelerde kovidli hastalar ile çalışanların hepsi öyle olmalı aslında.
Bilgisayar Chipllerini üreten fabrikaya daha korunumlu giriyorlar mesela. :)

Bunlar sorulan soruların cevapları ile ilgisiz

O zaman yapmıyorlar köllelik buyuruyorlar uyalım
Hükümetten makarna kömür ve tayın alıp yaşayalım ve güne gelince de oy verelim

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Bir solunum yolları ya da soğuk algımnlığı virüsünü yokedemezsin. Ölümcülse bulaştıkça ölümcüllüğü azalır.
Kuştan hayvandan geliyorsa tekrar tekrar yeni versiyonlar gelir
İnsan DNA sından geliyoırsa da, uzaydan geliyorsa da...
ya da her ne ve hangi yolla oluyorsa da
2022 deyiz ve mrna aşı Spike'ı 2019 dan kalma ve salgın öncesinden kalma .
Bu mrna aşı Spike'asla %100 izole bir gen dizimi de değil.
AŞılanan eğer varsa bir delta ya da omicron suş'u spikeının tam gen dizimi değil
Bez çaputlar niye ağzımızda belli değil
Çocuklar bunu takıyor ya? Koşup oynayacak bu çocuk.
Çocuk için risk nedir?
Milyonalrca çocuk mu kaybettin sen ve bu statüko ve bu saçmalığı, bu deliliği ne için nne uğruna neden savunuyorsunuz?

Bilim bilgi ney?
Bu salgını ne durdurur yönetir?

Anayasal hakların, insan haklarıınn ırzına geçildi, hiç kimse de ses yok çıt yok!

Arkanızdaki şey bilim fela ndeğil akıl da değil

Güç korku

Umarım hakettiğiniz gibi yaşarsınız

Son düzenleme:
T

TENTEN

Ziyaretçi
Bunlar sorulan soruların cevapları ile ilgisiz

O zaman yapmıyorlar köllelik buyuruyorlar uyalım
Hükümetten makarna kömür ve tayın alıp yaşayalım ve güne gelince de oy verelim
Kapitalizm tuketim ekonomisi.
Yeni tüketecek şeyler üretmek gerekiyor.
Karantinayı gevşek uygulamak zorunda.
Kar yoksa hizmet yok.
Uygularsa hastalık biter maske aşı satamaz.
Zaten tepinip duruyorlar.
Aşının fiyatıda yüksek karla satıldığı için yüksek.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Eğer çocuğumun ağzına bez çaput geçirmek istemiyorsam ve bana bunun gerekli ya da bilim oluşu iddia edilecekse otoroite kaytıralıklığı yani otoriteye güvenip sığınan ahkam kesme dışında bize bilgisel düzeyde objektif bir zemin ölçme ve hesaplaşma/yüzleşme gerekir

Yok bu sağlannmıyorsa ya aynı bağın bağı değiliz

Yani burada yasa beni korumuyorsa ya o gök benim değil ya da ben o gökün o toplumun bir üyesi değilim ve olmayacağım

Ben çocuğumun güvenliğine ikna olmadım bana göre sıfır risk ve bu sadece otoriter bir yaptırım/gözdağı ve çocuğa zarar veriyor ya da hiçbir şey yapmasa bile özgürlük tersi otorite aşılar ve otoriter yaptırımlar üzünden çocuğumu koruyamıyorum

Ben çocuğuma özgürlük öğretitm

Bilim diye ağzı köpürenlerden kendi çocuğüumu korumak zorunda bırakıldım

ve ben savaşımı vereceğim günü gelince hesabım yazılı hesaplaşırım

Çocuğumun bedeninde enjeksiyon istemiyorum, kendi bedenimde enjeksiyon istemiyorum ve bu yarın sözde hukukla toplum-un-ca gaspedilirse de...

Son düzenleme:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
İnandığım hiçbirşeye ihanet etmeyeceğim. Muhtemelen o dalga Fort Detrick'den salındı ya da sızdı. ya da biri doğal biri yapay iki covid var..

Askeri deneyler ya da gen deneyleri.
Mullis HIV'in insan üretimi olduğuna inanıyordu. Fauci'nin HIV'in gizlendiği bir komploya ortak olduğuna dair belgesel dolaşıyor. Sürecin he tarafı yamuk.

Hiç kisme sıfır aşı, sıfır müdahale ve oluruna bırakma -kitlesel histeri- durumunda Covid'le ne yaşayacğaımız kestiremez.

68 de Ameikaya kadar gelen ölümcül bi rsalgında Woodstock yapılıyordu. Çocuğuma bırakmak istediğim bu dünya değil.

Aşılar Spike dağıtıyor ve muhtemelen szöde enfeksiyoın yayıyor. Salgın hiç bir zaman bitmeyecek. Ekonomik sosyal dijital vb bir yeni dünay yeni modeli ,yeni kölelik sistemi ve itaatin kucağına sürüleceksiniz. Dijital kölelik ve biyoteknoloji. Bütü nsosyolojik gözlem ölçme ve işaretleme ve emareler bunu gösteip işarelerken başkasını düşünenem. Elliot'un Dalga analizi ve Hxley'in dedikleri ve Owell'in dedikleri ve diğer şeyler...Tüm sosyal gözlemler.

Nazi peropaganda makiensinin araçları her anlamda sürece dahil edildi ve bunu gördük

Hatırlayın.

BioNTech SE, Almanya merkezli halka açık biyoteknoloji şirketi. -Vikipedi

Biyoteknoloji; hücre ve doku biyolojisi kültürü, moleküler biyoloji, mikrobiyoloji, genetik, fizyoloji ve biyokimya gibi doğa bilimlerinin yanı sıra makine mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve bilgisayar mühendisliği gibi mühendislik dallarından yararlanarak, DNA teknolojisiyle bitki, hayvan ve mikroorganizmaları geliştirmek, doğal olarak var olmayan veya ihtiyacımız kadar üretilemeyen yeni ve az bulunan maddeleri (ürünleri) elde etmek için kullanılan teknolojilerin tümüdür. -
Vkipedi

mrna bir bioteknoloji girişimidir ve bu eitk olarak tartışılmadı, tartışamalar askıya alkındı ve tartıştırılmadı, Otorite gücünden,, otoriter susturma ve örtbas girişiminden ve konuşmaya kalkıncada çoğu zaman toplumsal zorbalıktan başka hiçbir şey hissemedik, gerisi zırvalık...

Size mrna ile biyoteknoloji ile ucundan ucundan ölümsüzlüğün formülü, bunun arayışı ve hastalıkların yitişini pazarlaycaklar. Kurdu kuzuya boğdurmayı deneycekler ve umarım en son tüm koyun ve kuzular burada kalırsınız ve buradan yitip gitmiş oluruz, umarım tüm genetik mirasımızla ve umarım tüm uygun genetik koyunlar bir arada kalır ve beraber koyunca meleyerek yaşarsınız...

Eğer ultra komplo teorisiyenliği hafızam beni yanıltmıuyosa nelerle uğraşıyo olabilceklleri
Tanrı geni
İtaat geni
Beslenme geni/genleri, uyum alma genleri, sürü geni, birarada yaşama ve sesszilik genleri

mrna nın bir zararı olacağını sanmıyorum, şu aşamada becerikli değiller bence prosedürüü uygulamdılar yangın ondan
yani vücuda kopya sentetik bir mrna da geçek bir DNA talimatı ürettirmek bunu başarmak o kadar kolay değil ama prosedür mıhtemelen o kadar basit değil ve başka girift adımlar girişimler içeriyor olmalı: Çoklu kombinasyon ya da başka.

Kaldı ki o spike boş kofti oaliblir, sürece alıştırma uyum aşılama, iatta edenleri görme ve isyancıları ayıklama.

Size verilen tek mesaj isyancılrarı bulun ........ Yani isyancıları ayıklayın, tam ifade değil ama isyancıları yola getirin çünkü onlar yola getrmezseniz onlar sizi yola getirecek (bir ibirine dönüşecek katılacak vs)

Tatlı cennetinizi sürüdremezsiniz yoksa büyükleriniz/egemenleriniz haklaınızı sömürürü özgürlükleirmnzi gaispeder ve isyancıları ayıklama yola getime ve tukakalma bilimdışılama karşılığında size geri bahçecekler hazır olun. O yüzden kutsal yolunuza hizmet edin...

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç