İnançlı Bir Insan Zor Durumda Kaldığında Ne Yapmalıdır?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Raphael tarafından oluşturulan İnançlı Bir Insan Zor Durumda Kaldığında Ne Yapmalıdır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,479 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İnançlı Bir Insan Zor Durumda Kaldığında Ne Yapmalıdır?
Konbuyu başlatan Raphael
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DemoKratos

Raphael

Üye
Yeni Üye
Geçmişte intihar etmek isteyen normal bir insanın "Allauh Ekber" olarak mı yoka "Allah Akbar" olarak mı bağırması gerektiğini tartışmıştık.

Şİmdi tartışmak istediğim şey ise: Mesela trafikte motorsiklet ile gidiyorsunuz. Motorsiklet arıza yapıyor ve bir grup putperest zenci bağıra çağıra size doğru geliyor. Böyle bir durumda ne yaparsınız?

Bir kez daha deneyim bize "Allah Akbar" şeklinde bağırmanın gayet etkili bir yöntem olabileceğini gösteriyor. Buyrun izleyelim:

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
Sünger Bob dublajları bir efsaneydi! Hâla gülerim! Alaaaakberrrr! (Gözlerinden yaşlar gelerek gülme smilisi)

Yalnız... Onlar zenci değil Hintli. Bir de kıza bir şey demiyorlar, kız kendi kendine gelin oluyor, ortada güvey de yok! Olayın kızla bir ilgisi görülmüyor! Kız kendi kendine orgazm olur gibi gaza geliyor. Dogmatiklik işte ne yaparsın... Aksiyon mu var dogmanı kus sen de fırsatı kaçırma. Dogmatik yobazlık böyle bir şey.

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
Sünger Bob: "Ne yani şimdi sen Allah yok mu diyorsun?"

Sinirli adam: "Sen mankafa mısın aptal mısın, ateistim diyorum ne allahı be?"

Sünger Bob: "Inııhhhh... Inıhhh... Innnnh.... ALAAAAAAKBARRRRR!!!"

Açıp açıp az mı güldüm zamanında bu videoyu!

Efruz

Üye
Yeni Üye
Sünger Bob: "Ne yani şimdi sen Allah yok mu diyorsun?"

Sinirli adam: "Sen mankafa mısın aptal mısın, ateistim diyorum ne allahı be?"

Sünger Bob: "Inııhhhh... Inıhhh... Innnnh.... ALAAAAAAKBARRRRR!!!"

Açıp açıp az mı güldüm zamanında bu videoyu!
Bir de insanlıktan ,savaşın kötülüğünden bahsediyorsunuz değil mi ?
Gerçek yüzlerinizi bakın bir video nasıl ortaya çıkarıyor. Mademki insanlar her yönden özgür olmalı diyordunuz ya hani !
Bunlar inançlı birini hazmedemeyip üzerine üşüşen yamyamlar ve burada da onların yamyamligini onay verenler . Sizlere ne demeli en iyisi yine sizler bilir sizler söylersiniz öyle hakaret bari kelimeleri.
Gerçek yüzünüze bakın hakeretlerinizi kusun !

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Simdi bu videoyu inceleyelim :)

- Motorla sanki siradan bir gunmus gibi tek basina gelen kapali bir bayan
- Ellerinde kirmizi sallar olan bir grup yaklasip 30-40 kisilik sadece erkeklerden olusan
- Kameralar 3-5 kisi
-Gorevli olarak gorebildigim 2-3 kisi bayani uzaklastirmaya calisan ve kameralari gelen grubu disari cikarmaya calisan

Sizin gordukleriniz

- Kapali bir kadin olayi kendi ustune almis sozde dinini ve kiyafetini savunuyor
- Inancli birini hazmedemeyip uzerine ususen yamyam hintliler

Benim gorusum ise su;

- Universite yada lise artik her ne ise bir kurumun isleyisi ile alakali yada okulda ki ogrencilerin yonetim ile sorunundan oturu toplanmis Jai Shri Ram diye bagiriyorlar yani Lord Rama'ya Zafer, Lord Rama selamlamasi vardir hintlilerde. Kadinda tesadufen o okulda yada binada isi vardi, oyle bagirdiklarini gorunce kendine sandi ki zaten gruba ilk satasanda kadin, binanin girisine dogru yururken ki toplulukta girise dogru yuruyordu onde olunca ve kameralari gorunce de tuhaf triplere girip sanki orada herkes onun icin toplanmis edasinda dini inancini savundu. Daha sonra grup kadin gittikten sonra eylemine devam ederek 2-3 saat sonra ayrildilar.

Ne tuhaf degil mi :)

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
inançlı birini hazmedemeyip üzerine üşüşen yamyamlar

Anlaşıldı sen aşırı saf, kendisine yutturulan saçma hurafeleri hemen afiyetle yiyen bir tipsin. Kendini bu kadar ele vermen çok acı. Seni neredeyse sopanın ucuna ayet hadis hatta başörtü filan bağlayıp gel gel yapacaklar. O kadar safsın yani! Bak yukarıda zekası olan hemen olayı nasıl anlıyor. Sen nasıl anlayamıyorsun? Bu kadar zeka yoksunu olman olanaksız. Senin sorunun aklını kullanamaman. Çünkü dogmalara kiraya vermişsin, onlar da çıkmıyor beleşe oturuyorlar işgal etmişler.

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
Hayır yani olayın kızla bir alakasının olmadığı o kadar açık net ki, görememek için aşırı fena halde saf olmak lazım. Hatta bunun da ötesinde, olay bir mizansen, kurgu yahu! Zeka özürünün de bir sınırı var artık! Muslimler bakmışlar gösteri var, hemen olaydan vazife çıkarıp bir mizansen hazırlamışlar. Güya başörtülü bacıya saldıran vahşi laikler!

Zeka herkeste aynı olmaz tamam ama zeka özürlü olmakta da bir dip olur artık yani!

Efruz

Üye
Yeni Üye
Hayır yani olayın kızla bir alakasının olmadığı o kadar açık net ki, görememek için aşırı fena halde saf olmak lazım. Hatta bunun da ötesinde, olay bir mizansen, kurgu yahu! Zeka özürünün de bir sınırı var artık! Muslimler bakmışlar gösteri var, hemen olaydan vazife çıkarıp bir mizansen hazırlamışlar. Güya başörtülü bacıya saldıran vahşi laikler!

Zeka herkeste aynı olmaz tamam ama zeka özürlü olmakta da bir dip olur artık yani!
Anlaşıldı sen aşırı saf, kendisine yutturulan saçma hurafeleri hemen afiyetle yiyen bir tipsin. Kendini bu kadar ele vermen çok acı. Seni neredeyse sopanın ucuna ayet hadis hatta başörtü filan bağlayıp gel gel yapacaklar. O kadar safsın yani! Bak yukarıda zekası olan hemen olayı nasıl anlıyor. Sen nasıl anlayamıyorsun? Bu kadar zeka yoksunu olman olanaksız. Senin sorunun aklını kullanamaman. Çünkü dogmalara kiraya vermişsin, onlar da çıkmıyor beleşe oturuyorlar işgal etmişler.

Efruz

Üye
Yeni Üye
Olayın ne olduğunu anlayıp yazma gereğini duymamıştım bile. Taki sabahtan sizin yorumunuzu okuyana kadar . Aferin videoyu anlamış olmanıza memnun oldum hiç değilse birşeyi anlayabiliyorsunuz

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
Ben ömrümde böyle çevir kazı yanmasın manevrası görmedim! Alkış!

Önce başörtülü kızı hazmedemeyip saldıran yamyamlar, sonra aferin iyi anlamışsın! Bu kadar kıvırtkanlığa pes!

Efruz

Üye
Yeni Üye

Önce başörtülü kızı hazmedemeyip saldıran yamyamlar, sonra aferin iyi anlamışsın! Bu kadar kıvırtkanlığa pes!
Anlamamış olsaydım videoyu ilk gördüğüm zaman yazardım . Sabahtan sizin yorumlarınızı okumak yetti . Benim yorumum videoya değil size yorumlarınıza yönelikti. Ama bunu anlayacak kapasiteniz olduğunu sanmıyorum

Efruz

Üye
Yeni Üye

Polemiğe girmeyeyim dedikçe yorumlarınız bitmedi

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
Kızın zaten kameranın tam önünde artist gibi yürümesi olayın mizansen olduğunu ve kerizleri kekleyip "ahhhhh başörtülü bacımıza zulüüüüüüm! Taş yağacak taşşşşşş! Zaaaaaalimmmmleerrrr!" diye feryat ettirmek amaçlı çekildiğini apaçık gösteriyor.

Ben hep düşünmüşümdür, muslim olmak için mi saf, saf olmak için mi muslim olmak gerekir diye.

Efruz

Üye
Yeni Üye
Kızın zaten kameranın tam önünde artist gibi yürümesi olayın mizansen olduğunu ve kerizleri kekleyip "ahhhhh başörtülü bacımıza zulüüüüüüm! Taş yağacak taşşşşşş! Zaaaaaalimmmmleerrrr!" diye feryat ettirmek amaçlı çekildiğini apaçık gösteriyor.

Ben hep düşünmüşümdür, muslim olmak için mi saf, saf olmak için mi muslim olmak gerekir diye.
Ama keklenen sizler olmuşsunuz ne acı !

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
Benim yorumum videoya değil size yorumlarınıza yönelikti.

Arkadaşım bak çırpındıkça batıyorsun. Videoya yorum yapmadıysan "inançlı birini hazmedemeyip üzerine üşüşen yamyamlar" ifadesini nereye gizleyeceksin? Benim yorumumda nerde üşüşen yamyamlar var yahu? Saf ayağına yatarak kurtarmaya mı çalışıyorsun yoksa gerçekten mi safsın?

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
Burada bizi kekleyecek bir unsur yok. Burada keklenecek olanların "başörtülü bacımıza zulüm" kokmuş ayaklarını hâla koklamaktan bıkmayanlar olduğu apaçık. Biz bunun neresine kekleneceğiz ki?

Yıllar geçti, tepe tepe kullanıldı, sayesinde deve hamuduyla gitti, mini eteğin taytın üstüne giyildi, hâla bunlar başörtülü bacımızzzzz yüreğimiz cızzzzz !!! noktasında takıldı kaldı!

Efruz

Üye
Yeni Üye
Burada bizi kekleyecek bir unsur yok. Burada keklenecek olanların "başörtülü bacımıza zulüm" kokmuş ayaklarını hâla koklamaktan bıkmayanlar olduğu apaçık. Biz bunun neresine kekleneceğiz ki?

Yıllar geçti, tepe tepe kullanıldı, sayesinde deve hamuduyla gitti, mini eteğin taytın üstüne giyildi, h^la bunlar başörtülü bacımızzzzz noktasında takıldı kaldı!
Buraya biz mi taşıdık konuyu sizler mi ?
Bu videoyu kayde almış olsaydım keklenen ben olurdum ve konuyu taşırdım

Efruz

Üye
Yeni Üye
Arkadaşım bak çırpındıkça batıyorsun. Videoya yorum yapmadıysan "inançlı birini hazmedemeyip üzerine üşüşen yamyamlar" ifadesini nereye gizleyeceksin? Benim yorumumda nerde üşüşen yamyamlar var yahu? Saf ayağına yatarak kurtarmaya mı çalışıyorsun yoksa gerçekten mi safsın?
Cennet ve diğer konulardaki yazdıklarınızı okuyunca ,videodaki yorumunuzu görünce kızgınlıkla yazılmış kelimedir o .

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
Buraya biz mi taşıdık konuyu sizler mi ?
Bu videoyu kayde almış olsaydım keklenen ben olurdum ve konuyu taşırdım

Ya arkadaşım ben senden ciddi şüpheye düştüm. Yoksa saf numarası filan yapmıyor gerçekten mi safsın! İnanamıyorum ama sen olayı hâla kavramış değilsin yahu! Bu inanılmaz! O videoyu çekenler seni kekledi, sen de yamyamlar filan dedin, şimdi bir bunu anlamadıysan sana daha ne deneceğini ben kestiremedim!

Efruz

Üye
Yeni Üye

Yıllar geçti, tepe tepe kullanıldı, sayesinde deve hamuduyla gitti, mini eteğin taytın üstüne giyildi, hâla bunlar başörtülü bacımızzzzz yüreğimiz cızzzzz !!! noktasında takıldı kaldı!
Ben
Ya arkadaşım ben senden ciddi şüpheye düştüm. Yoksa saf numarası filan yapmıyor gerçekten mi safsın! İnanamıyorum ama sen olayı hâla kavramış değilsin yahu! Bu inanılmaz! O videoyu çekenler seni kekledi, sen de yamyamlar filan dedin, şimdi bir bunu anlamadıysan sana daha ne deneceğini ben kestiremedim!
Hala açıklama rağmen anlamadıysanız daha diyecek kelimem yok. Konu kapanmıştır !

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar