İçinizden Geçeni Söyleyin

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan İçinizden Geçeni Söyleyin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34,494 kez görüntülenmiş, 465 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı İçinizden Geçeni Söyleyin
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prens Ernak

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Koştura koştura namaza gıttım vaazı bıle dınleyemedım bır daha boyle yapmak ıstemıyorum evde abdest aldıktan sonra ayagım kaydı kolumu vurdum acı vardı ama bakmadım megersem kanamış bakmadıgım ıcın farkında olamadım....Umarım namazımız kabul olur inşallah...

Bana ders olsun cuma saatıne yakın bır daha böyle yapmamam gerekıyor...Hangi durum olursa olsun öncelik zamanından önce abdest almak ve ibadet yerinde olmak bana iyi bir ders oldu diyebilirim..

Böyle.

Son düzenleme:

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Kuaförde 4 saat saç boyatmak sabır işi, evet.
değdi mi? değdi valla:p

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Kalan iki üç arkadaşımdan biriyle daha kavga ettim ve işine bakmasını söyledim. Hayatımdaki en kötü dönemi geçiriyorum ve çok radikal kararların eşiğindeyim sanırım.

T

Togepi

Ziyaretçi
Bu, evde yayılarak geçirdiğim ikinci cumartesi akşamı-gecesi. İşte şimdi yaşlandığımı hissettim.

Aruz

Felsefe.net
Yeni Üye
Ah bir inansalar, herşey değişir belki.

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
180. gün. Zaman ne garip mevhum değil mi?

kLara

Yeni üye
Yeni Üye
Bazı hemcinslerim neden bu kadar kıskanç anlamış degilim bu kelimeyi kullanmak istemezdim ama gözlemledigim bu maalesef :)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Bazı hemcinslerim neden bu kadar kıskanç anlamış degilim bu kelimeyi kullanmak istemezdim ama gözlemledigim bu maalesef :)

Saçınızı boyattığınızda ya da yeni bir kıyafet alıp giydiğinizde bazı kadınların yapacağı yorum genelde tam tersi olacaktır, yani yakışmış ise kusur bulacaklar, yakışmamış ise de çok güzel olduğunuzu söyleyeceklerdir. Bu sebeple objektif yorum için dost bildiğiniz erkeklerden görüş almak daha sağlıklı olacaktır.

kLara

Yeni üye
Yeni Üye
Saçınızı boyattığınızda ya da yeni bir kıyafet alıp giydiğinizde bazı kadınların yapacağı yorum genelde tam tersi olacaktır, yani yakışmış ise kusur bulacaklar, yakışmamış ise de çok güzel olduğunuzu söyleyeceklerdir. Bu sebeple objektif yorum için dost bildiğiniz erkeklerden görüş almak daha sağlıklı olacaktır.

Kesinlikle bu görüşünüze katılıyorum :) Örnekleriylede yasıyoruz maalesef güzel görüp güzel düşünmeyi umarım prensip edinirler birgün :)

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Bugün hastane vb. işlerinden dolayı çok yoğundum.

Kitap okuyamadım.

Boş bir günün bitişi gibi hissediyorum.

Kitap benim rehabilitem olmuş.Farklı bir dünya ve orada hayata dair hiç bir sıkıntı yok.Boş boş koşuşturmacalar yok.

Her sayfasına kurban olduğum,özür dilerim...

Mara

Üye
Yeni Üye
Kişi sosyal yaşantısında, toplumda edinemediği yeri/istediği yere gelememeyi ve ne yazık ki algısını geliştirmek insanlığını geliştirmek adına hiçbir şey yapmadığında yani ot gibi yaşayıp bu yaşına geldiğinde, kendine farklı karakterler yaratabileceği alanlar arar. Bu sanal olur, yalan bir dünya olur, bazen şizofreniye kadar kayar mevzu.

Senin ot gibi yaşamanın ceremesini ben neden çekeyim mesela? Oluşturduğun kompleksleri, altıboş egolarını neden başka insanlar çeksin ki yani?

Dünyada en nefret ettiğim şey 1 aptal insan, 2 vicdansız insan. Ve ikisi de sensin.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Tam diyorum biraz olsun, minnacık olsun hayatımı düzene koymaya başladım,
Hayvan gibi spor yapmaya başladım, kendimi zorladım,
Aileme işlerinde yardımcı olmaya başladım,
İrademe hakim oldum 11 günde 4 kilo verdim.

Yine o lanet ilaçları kullanmak zorunda bırakıyor beni beynim. Kullanmayınca paranoyadan, obsesyondan, anksiyeteden kafayı yiyorum. Böyle şansın, talihin....

Efsun

Yeni üye
Yeni Üye
içinde geçeni söyle, kalırsa yazık olur!

Mara

Üye
Yeni Üye
[MENTION=6667]apollon[/MENTION] , [MENTION=6672]daniella[/MENTION] Ses 1-2-3 ???

daniella

Felsefe.net
Yeni Üye
Acı, sancı, yara muhteşemdir korkma! Doya doya dokunsana, soluklasana..

apollon

Felsefe.net
Yeni Üye
Burası serindir, soğukta donma [MENTION=5689]Mara[/MENTION]

daniella

Felsefe.net
Yeni Üye
Canımın içi [MENTION=5689]Mara[/MENTION]'m..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar