İçinizden Geçeni Söyleyin

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan İçinizden Geçeni Söyleyin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34,595 kez görüntülenmiş, 465 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı İçinizden Geçeni Söyleyin
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prens Ernak

ls2

Kahin
Onursal Üye
can sıkıntısı başa belaa pofffss

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Sevdiğim tüm kurgusal yapımların yeni sayısı, sezonu, bölümü geliyor. Ama içimden hiçbirini tüketmek gelmiyor.

Aze

Üye
Yeni Üye
Bu yikik zamanimda bir dövme yaptıralım bakalım sonrasında bakıp bakıp pişman olacaklarimdan.

Ocean

Üye
Yeni Üye
Bu yikik zamanimda bir dövme yaptıralım bakalım sonrasında bakıp bakıp pişman olacaklarimdan.

hanımefendi, arkadaş ortamlarında bir nevi cv görevi görecekse hiç yaptırmayın. ben size bu konuda uygun bir fiyata danışmanlık yapabilirim. yok yok, bu kez işin mizahını yapmak istemiyorum. söylediklerimi bu defaya mahsus ciddiye alabilirsin. ileride pişmanlık duyacağın bir şey yaptırmak istemiyorsan üzerine düşünüp gerçekten senin için anlamı hayatın boyunca değişmeyecek şeyler yaptırmanı rica ediyorum. öyle aman bunun deseni de iyimiş, aman bu şekil çok iyimiş, bu logo fevkaladeymiş yaptırayım deme.

Aze

Üye
Yeni Üye
hanımefendi, arkadaş ortamlarında bir nevi cv görevi görecekse hiç yaptırmayın. ben size bu konuda uygun bir fiyata danışmanlık yapabilirim. yok yok, bu kez işin mizahını yapmak istemiyorum. söylediklerimi bu defaya mahsus ciddiye alabilirsin. ileride pişmanlık duyacağın bir şey yaptırmak istemiyorsan üzerine düşünüp gerçekten senin için anlamı hayatın boyunca değişmeyecek şeyler yaptırmanı rica ediyorum. öyle aman bunun deseni de iyimiş, aman bu şekil çok iyimiş, bu logo fevkaladeymiş yaptırayım deme.
Ciddiligin için tesekkur ederim ki şuan mizahi kaldıracak durumum yok. Uç dövmem var zaten benim ucu de tamamen bana özel dövmeler öyle görüntüsünü beğenip yaptırmadım hayatımin belli dönemlerine ait hepsi. Şuan ciddi bir değişiklik istiyorum saçımi kestirip boyatmak istemiyorum uzamasını beklerken ikinci depresyona girerim. Dun gece gullu mullu bir dövme bile düşündüm bakıp bakıp icim açılır belki diye lol. Dördüncü dövmeyi zaten yaklaşık bir senedir düşünüyordum ama garip takıntılarım var benim dövmelerim yalnızca sol tarafımdadir her dövmem tek basina başka anlamları olsa da üçünü bir araya getirince başka bir hikaye çıkıyor ortaya. Ve dördüncü dövme son dovmemi temsil edecek. Durmak istediğim için değil dört sayısının da hayatımda başka bir anlamı olduğu için. Öyle takıntılar takıntılar o yüzden şimdi saçma bir dövme yaparsam kesin pişman olup kapatacagim o dövmeyi ya da 5. 6. Dovme diye diye tum dövmelerde anlam bozukluğuna neden olacağım ki bu beni daha yıkar. Neyse uzattım isin asli böyle işte bir aya kalmaz sağlam bir dövme bulup yapacağım sanırım bu yıkık zamanlarımı da hatırlatan bir dövme olsun lol.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Hoşuma giden bir seri bulabildim sonunda.(Magi) Ama bu sefer de obsesyon bela oluyor başıma.

Arkadaş aradı az önce, spor salonuna başlamayı, bir düzene girmeyi filan teklif etti az önce. Ama içimde yine aynısı olacakmış, bu rezil, iğrenç kısır döngüden kurtulamayacakmışım gibi bir his var. İçimde birşeyler ölmüş sanırım. Depresiflik, umutsuzluk içime işlemiş.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Hoşuma giden bir seri bulabildim sonunda.(Magi) Ama bu sefer de obsesyon bela oluyor başıma.

Arkadaş aradı az önce, spor salonuna başlamayı, bir düzene girmeyi filan teklif etti az önce. Ama içimde yine aynısı olacakmış, bu rezil, iğrenç kısır döngüden kurtulamayacakmışım gibi bir his var. İçimde birşeyler ölmüş sanırım. Depresiflik, umutsuzluk içime işlemiş.

Ve arkadaşın zoruyla spor salonuna gittim. Sanırsın Basket oyuncularının arasına karışmış ciguli gibi kaldım. :D

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
frambuazlı cheesecake sen ne kadar kelimeleri kifayetsiz bırakan bir tatsın :p

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
O kadar çabama rağmen dönüp dolaşıp geldiğim yer hep aynı. Salacağım sanırım biraz kendimi, yoruldum çünkü.

T

Togepi

Ziyaretçi
Ne yiyeceğime karar verene kadar yemek saati geçiyor. Sonra bir başıma yemek zorunda kalıyorum. Ve bu durum gerçekten çok can sıkıcı. İştahım kapanıyor diyeceğim de kapanmıyor valla hayvan gibi götürüyorum.

Son düzenleme:

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Bugün sırf baza bakmak için Organize Sanayide en az 5 km yürüyerek yol teptim sarı sıcakta.

Ev dizmek ne zormuş.

kahin

Kahin
Yeni Üye
iyiki evlenmemişim. :D evlenenleri gördükçe olmayan (gizlenen) tanrıya şükrediyorum. :D

Ekli dosyalar

• herkul evlilik karikaturleri.jpg
    herkul evlilik karikaturleri.jpg
    76.8 KB ·
    Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

Aze

Üye
Yeni Üye
Evde kaldim diyemeyenler de böyle diyor.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar