İçinizden Geçeni Söyleyin

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan İçinizden Geçeni Söyleyin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34,033 kez görüntülenmiş, 465 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı İçinizden Geçeni Söyleyin
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prens Ernak
T

Togepi

Ziyaretçi
Bilmem farkında mısın, sen gelince evrene neşe saçılıyor! En azından benim için öyle. uzun zaman sonra sesli güldüm. kısık sesle helyum çekmiş gibi çıktı sesim ama olsun.
Farkındayım. dfsddf kısık sesli gülmek en sevdiğim. Böyle hoş bir tınısı oluyor. Öyle mi güldün? dfdfa
Maaşını da almışsındır sen şimdi Hacı Abdullaha götür beni

Hacı mı?

Mara

Üye
Yeni Üye
14184457_1288021297882758_2294404088256814438_n.jpg

kahin

Kahin
Yeni Üye
arkadaşlar bu forumda moderatör varmı? :) yada moderatör ihtiyacı deneyimli ve uzman
moderatöre ihtiyacınız olursa seve seve yaparım.

T

Togepi

Ziyaretçi
Yeni ortağımızın bütün iğrenç esprilerine gülmek zorunda kaldım. Eve gideyim de kusayım.

Pamphilos

Felsefe.net
Yeni Üye
Ornitorenk olsaydım keşke. İnsan olacak ne vardı?

T

Togepi

Ziyaretçi
Sahilde ateş yakıp, şarkı söylemek güzel de saçımdan tırnağıma kadar is kokuyorum.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
uykumdan? kanımdaki çakıldan? unutkanlığımdan?
bilemem Yahudi değilim
gizli bir yerde genizam yok
bilemem insan nerenin yerlisidir
ömrüm burada
bütün Yahudiler gibi
raflara doğru, çekmecelere
sahanlıklara doğru geçti
yabancı ellerde çitilenmekten korunmak için
bir sıvaydım kendime kendi ellerimde

İsmet Özel
Geniza (İbranice: ×’× ×™×–×”, Anlam:depo, Çoğul:Genizot) sinagog ve mezarlıklarda bulunan depolardır. Eskimiş ve aşınmış İbranice metinlerin dini törenle gömülmeden evvel saklandığı yerdir.

Eskimiş aşkların saklandığı yer ne ola ki?

Pamphilos

Felsefe.net
Yeni Üye
Apandisit o kadar biçimsiz ve silik bir şey ki Google a yazınca bile adam akıllı şekli şemali çıkmıyor.

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Içimden bir şey söylememek geliyor.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
senin gelmisini gecmisini Oguzhan! - (isvec turkiye macini izlerken)

Pamphilos

Felsefe.net
Yeni Üye
Perşembe'den beri toplam 8-9 saat uyudum mu acaba mer-ak ediyorum a dostlar. Dokun Bana diye bir yarışma vardı bir ara (ne mal bir şeydi ya) o yarışmada gibi hissediyorum kendimi, uyku yok mola var. Çekersen elini, unut otomofilini.

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
evden temiz pak süslü püslü çıkıp, üzerine kuş pisleyince ne yapiliyordu [MENTION=6623]Togepi[/MENTION]?

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye

Küfürü en son ediyoruz.

öncesinde; şanstır şans diyip, sempatikçe gülümsuyoruz. mutlu olmaya ÇALIŞIYORUZ! en azından burnumun ucuna ya da gözüme gelmedi diyerekten kendimizi teselli ediyoruz. daha sonra etraftaki kisilerden kolonyali mendil seferberliği başlatmasini istiyoruz. kjshg

T

Togepi

Ziyaretçi
Küfürü en son ediyoruz.

öncesinde; şanstır şans diyip, sempatikçe gülümsuyoruz. mutlu olmaya ÇALIŞIYORUZ! en azından burnumun ucuna ya da gözüme gelmedi diyerekten kendimizi teselli ediyoruz. daha sonra etraftaki kisilerden kolonyali mendil seferberliği başlatmasini istiyoruz. kjshg

Ben en baş ederim. Çünkü ; bu saydıklarını yapabilmem için rahatlamış, huzura ermiş olmam gerek. Aksi halde '' Islak mendiliniz var mı .....'ler?'' diye ortalığı ayaklandırmak durumunda kalırım.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Bu kısır döngüyü nasıl kırarım bilmiyorum. Ama bu şey her neyse beni dönüştürdüğü şeyden nefret ediyorum. Tiksiniyorum. Çıldırtıyor beni, ama çıkamıyorum. Önce sağlığım gitti, sonra huzurum, sonra bana dair sevdiğim ne varsa. Şu an dönüştüğüm şey kim bilmiyorum. Eskiden keyif aldığım hiçbir şeyden keyif alamıyorum. Evet, artık absürt saçma sapan korkular yok. Ama 2015 senesi benden ne var ne yok almış. Hiçbir şey bırakmamış.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar