Hayat

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde hacker tarafından oluşturulan Hayat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,552 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Hayat
Konbuyu başlatan hacker
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

hacker

Felsefe.net
Yeni Üye
Hayat herşeyi doyasıya yaşayacak kadar uzun mu yoksa hiç bir şeyi kafaya takmayacak kadar kısa mı? ??? ???

alpine

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Ynt: Hayat

Ilk yarisinda herşeyi doyasıya yaşayacak kadar uzun sonraki yarisinda hiç bir şeyi kafaya takmayacak kadar kısa sanirsam.

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Bu sorunun cevabını bulmam için kısa ama kendini susturamaman kadar uzun...

Süreyya Önal

Sorgucu Üye
Yeni Üye
hayata zoom yapmak

donmuş!
çocuk bakışlarda...

ve bir ağıt gibi...
çalmak !

-zamandan-

[video=dailymotion;x6arnu]http://www.dailymotion.com/video/x6arnu_farid-farjad_music[/video]

Eğmeç

Felsefe.net
Yeni Üye
Eğer acı çekiyorsan hayat fazla uzun. (O zaman hiçbir şeyi kafaya takmamak mümkün değil.)

Mutluysan huzurluysan fazla kısa. (Doyasıya yaşayamama korkusu mu olur o zaman, bilmiyorum.)

sakal

Kahin
Yeni Üye
Hayat; yazılmış bir senaryonun sahnelenmesidir.Yalnız bu oyunun bir şanslı yanı var sa o da,yazarın oyuncuları oyunun herhangi bir yerinde rolünü değiştirme imkanı vermesidir.Çoğu zaman oyuncuların hiçbirinin bu şanstan haberleri yoktur hatta bir yüzde verecek olsak belkide %0,0000000001 ihtimal bile değildir.İşte bu yüzden çoğu oyuncu sadece senaryoya bağlı kalarak bu hayattan nasiplenir gider.Bu zor ihtimal ise ancak gerçek manada kul olmakla yakalanabilir..

P

Pyramos

Ziyaretçi
Hayat herşeyi doyasıya yaşayacak kadar uzun mu yoksa hiç bir şeyi kafaya takmayacak kadar kısa mı? ??? ???

Herşeyi doyasıya yaşamak ! hiç birşeyi kafaya takmamak !!

Hayat/Hayatım hakkında akılsal,duygusal ve sezgisel çatışmalarım ve şüphelerim var. sanki sürekli olarak bir şeylere müdahale ediliyor. ne yapılırsa yapılsın nasıl bir çaba gösterilirse gösterilsin aşılmaz şeyler var sanki. bunu hissedebiliyorum ancak akılsal olarak anlayamadığım ve açıklayamadığım için saçma geliyor ve fazla itibar edemiyorum. tam anlatamadım belki ama herşeyi doyasıya yaşamak ya da hiç birşeyi kafaya takmamak gibi şeylerin ve benzerlerinin mümkün olabileceğine inanmıyorum. böyle bir şeyler yok !! bu yüzden hayat ne kısa nede uzun. hayat garip birşey. birgün anlarsam anlatırım:)

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Faydalı bir konu olmuş fikri olan var mı? :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar