Felsefe Twitter...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Felsefe Twitter... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,232 kez görüntülenmiş, 312 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Felsefe Twitter...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Tatilde hiç güneşlenmedin mi?
Bende de D vitamini ve folik asit eksikliği var.
Mayıs ayı sonuna kadar güneş yüzü göremedim. Hep yağmur yağdı.
Eskiden B12 eksik çıkardı. :)
Tatılde Sık sık guneslendım aslında fırsat buldukca 2 saate kadar yakın yuruyusler yapıp gunesten faydalanmaya oldukca dıkkat edıyorum ama dususlerım oluyor :( bu dususler bazen rahatsız edıcı duzeyde oluyor o yuzden vıtamın takvıyesı almak durumunda kalıyorum...

Surecı doktorum takıp edıyor nedenı nı bulmaya calısıyoruz 1 ay sonra kontrol tekrardan olacagım umarım duzelme yasanır..Sizede geçmiş olsun

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bazen hayatınızda dönüm noktasına gelirsiniz geldiğiniz an öyle bir yerdir ki 2 yolunuz olur evet yada hayır olur fakat seçeceğiniz yolun hangisinin size fayda sağlayıp hangisinin size fayda saglayamayacagini bilemezsiniz

Öyle anlarda çok düşünürsünüz sonrasında istihare ile gerçek nihayi kararın sonucunu beklersiniz cevap geldiğinde ise bir karar verirsiniz aslında bazen kazandığında cevap kaybetmekse kaybetmeyi seçersiniz

Hayatımı degistirecek dönüm durağına geldim ama hayır ile geri çevirdim çünkü böyle olmak durumundaydi

Hayatım ileride nasıl şekillenir bilemiyorum ama bildiğim birşey var doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum ve kararıma saygı gösterenlere sonsuz teşekkür borçluyum

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
2 gündür kafamda böyle olsa nasıl olur diyerek bir proje tasarımı oluşturdum aslında farklı fikir olacağı için neden olmasın dedim ve kendimde onayladiktan sonra projenin detaylarını bugün zihnimde şekillendirdim ve uygun bir anımda paylasacagim

Öyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Epey bir aradan sonra sıteye yenı gelebılme fırsatım oldu ama olsun burada yazmak burada var olmak benı mutlu edıyor Gecen sure zarfında sıze yenı konular açmayı umut edıyorum bugun belkı 1 belkı 2 belkı 3 konu acmayı dusunuyorum saat epey gec oldugu ıcın ne kadar yaparım bılmıyorum ama deneyecegım 3 u zorlayacagım

Sıze 2 proje sunacagımı soyledım ılkı vartex ın V2 modellemesı olacak ıkıncısı bır fıkır projesı olacak ucuncusu ıse daha once bu sıtede sundugum RAPTOR projesının RAPTOR 2 sını sunmam olacak fakat bugun degıl zamanım oldugu anda olacak

Master 6x ı de temmuz ayından sonra sunacagımı ıfade etmıstım umarım zaman sorunum olmazsa sunmayı umut edıyorum zaman sorunum olursa eylul yada ekım ayınada sarkabılır

Aslında yazılacak sunulacak anlatılacak cok sey var ama zamanım gercekten etken elımden geldıgınce aktıf olmaya ozen gosterıyorum.oldugu kadarıyla dıyelım...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugun 1 yada 2 konu açmak ıstıyorum eger yetıstırebılırsem VARTEX ın V2 versiyonunuda sunmak istiyorum....inşallah..

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yarın nasıpse ınsallah guzel bır konu SİYASİ VİZYON adı altında acmak ıstıyorum Eger ısleyebılırsem VARTEX V2 de ıslemek ıstıyorum.

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugun aslında ıkı konuyu ıslemek ıcın geldım fakat karar degıstırıp bır anda eskı konuma yazmayı dusunerekten o konuya yazmak ıstedım konuları ve yazıları ısleyecegım bu konu aklımda uygun anımda ve zamanımda dıyelım

ANTALYA/MANAVGAT takı Yangınlardan dolayı ve aynı zamanda ADANA VE MERSIN de kı yangılardan dolayıda ayrıca uzuntulerımı paylaşmaktayım dılegım can kaybı olmadan tez surede yangınların sondurulebılmesıdır

Gecmıs Olsun Dıleklerımı İletiyorum..

Asher

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
2 Gun once harıka bır ruya gordum bu zamana kadar gordugum en guzel ruyaydı bunun ıcın rabbıme ne kadar sukretsem azdır uyandıktan sonra ruyanın etkısınde kaldım ve uyandıgım da keske bu bır ruya olmasaydı gercek olsaydı cok dedım hatta ıcerlendım de ama hayat ıste bır sekılde devam edıyor yınede böyle guzel bır ruya ıle benı mutlu eden rabbıme ne kadar sukretsem azdır

Zaten hayatımda cok seyler ısteyen bırı degıl ruya bıle olsa yıne de cok guzeldı..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Daha önce bahsettım gercek ısmımın Fatıh oldugunu fakat hayatımda yasamımda hep bırseyler eksık oluyordu ta kı ne zaman ASHER ısmını benımsemeye basladım adeta hayatımın bırer parcası olmaya başladı ıcımde bır rahatlama ve huzur bulmam oldu o yuzden Asher ısmını kullanıyorum

Aslında ısmımı bılmenızede gerek yok onemlı olan benım kım oldugum degıl onemlı olan sızlerın hayatlarınıza guzellıkler katabılmenız Ben garıp bır yolcuyum ıste hayatım da yasamımda neler kazanabılırsem gelısımımde o kadar guzel olsun ıstıyorum

Eğrisiyle dogrusuyla bende sızler gıbı bu dunyada yasam surmekteyım o yuzden benım kım oldugum sızlere cok merak uyandırmasın hem böyle bılınmemek daha guzel yazılarımın yanında Fatıh ısmını bır daha gormeyeceksınız o yuzden soylemek ıstedım.Benı tanıyacaksanız ASHER olarak bılın ısterım.

Asheer/Fatih

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Vartex v2 projesını sunabıldım bugun devamında Bır Fıkır Projesı olan YETA yı da sunmak ıstıyorum bununla bırlıkte bır kac yazı paylaşıp bugunu bıtırmek ıstıyorum..

Uzerınde calıstıgım Raptor 2 Projesıde oldukca hazır sadece gorselde calısmalar yapmam gerekıyor dızayna son seklı verdım ....Master 6x Projesınınde tum detayları zıhnımde hazır sadece gorsel calısmalar yapmam gerekıyor buda zaman alacak nasıpse ınsallah asama asama projelerı zamanı geldıkce sunmaya devam edecegım ınsallah dıyelım...

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hiç aklımda olmayan fakat olabilir dediğim 2 yeni proje daha oluşturdum henüz zihnimde tasarladigim şekle ve görsele dokmedigim bir proje olsada yakın zamanda mutlaka paylaşım yapacağım 2 proje daha olacak birde yakın zamanda raptor 2 yide sunacagimi ifade etmiştim birde buna master 6x i eklersek önümde 4 proje daha var diyebilirim

Yeni proje oluşturmak ve farklı ve benzersiz olmasi gerçekten zor oluyor bazen daha neler sunabilirim diye düşünürken ve belkide son daha aklıma yaratıcı birşey gelmez derken hayal gücü bir anda yeni şeyler ortaya sunuyor

Ne zaman birşeyler düşünsem mutlaka ortaya yeni seyler çıkıyor bu konuda ne kadar sukretsem az kalır diye düşünüyorum

Paylaşmaya devam etmek tek arzum çünkü düşünceyi ve üretmeyi çok seviyorum

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Uzun zamandır düşündüm kendimi gostersem mi diye belkide beni görmek isteyenlere bir profil resmini göstermem Cok olmaz diye düşünüyorum

Hoş ne olduğumuz çok önemli değil sizler gibi bizde insanız ve beseriz işte ama yinede perdenin gerisinde olan insanı görmek sizinde hakkınız ☺️

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Şimdi değil ama zamanı gelince buradan sunarım böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
4 proje üzerinde çalıştigimi daha önce ifade etmiştim işte buna istinaden 4 projeyi zihnimde detaylar olarak tamamladım sorun olan görsele döküp yazıları yazıp tamamlamak bunun içinde zaman gerekli bu aralar biraz yoğun ve zaman sorunum var kalan zamanda dinlenmeyi tercih ediyorum uygun bir anda 2 projeyi tamamlamak istiyorum diğer son iki proje ise raptor2 ve master 6x oluyor

Aslında yeni 2 projeyi bahsetmek istemiyordum fakat dayanamadım kısaca anlatmak istiyorum

İzninizle inşallah

1.proje
PİTİ TİTİ isminde olacak proje konusu Akıllı temizlik robotlarina ilişkin bir kaç ekleme ve güncelleme diyelim tamamen kendi modellemem olacak

2.proje ise
ORMEGA isminde proje olacak projenin ismini OMEGA dan esinlenerek oluşturdum

Bu projede bu zamana kadar hiç çalışmadığım ve üzerinde yogunlasmadigim ama neden olsun değip tasarimladigim bir proje olacak farklı dizayn ve farklı proje sunmasını seven biri olduğum icin belkide büyük projelerimden sadece biri olacak

Projenin konusu tamamiyle yapay güneş olacak olmasidir bu bahsettiğim iki projenin de V2 ye kadar versiyonları olacak ama V2 versiyonları zamana yayili olarak sunucam

Mükemmel olur olmaz birşey diyemem ama projeler üzerinde çalışmayı çok seviyorum ve her sunduğum projenin benzersiz ve eşsiz olmasini isteyen biriyim zaten beni tanidiysaniz ne demek istediğimi farkedebilirsiniz diye düşünüyorum

Böyle

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Hayatın insana sunduğu en güzel değer kıymet ve anlam kazandirdiklarin ve yaşamına dair ekleyebildiklerin oluyor bazen farkına varamasakta hayat insana bir şekilde öğretiyor

Çok şükür ki hayat herşeye rağmen insana yeni dersler ve yeni ödevler sunabiliyor sanırım bu hayattan öğrenecek halen çok şey var en azından benim açımdan

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Önümde işlemem gereken birden fazla konu oldu persembeden sonra yavaş yavaş işlemeyi düşünüyorum nasipse inşaallah
Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Kimi zaman birsey dusunuyorum dedıgımde aslında demek ısterdım bırden fazla gun ıcerısınde o kadar cok şeyler dusunuyorum kı sankı dunyaya dusunmek ıcın dogmusum bazen soruyorum neden bu kadar fazla dusunuyorum dıger ınsanlar gıbı bende dusunmesem olmaz mı ama olmuyor yapamıyorum dusunmekten ve uretmekten vazgecemıyorum

Bazen o kadar fazla yıgılıyor kı zıhnımde kı lerı bıryerlere bosaltmak durumunda kalıyorum benım böyle olduguma bakmayın aslında zıhnımdekılerı bosaltmak durumunda oldugum ıcın böyleyım eger yapmazsam yıgılıyor ve agırlık verıyor

Herneyse bugun bır kac konu acmayı umut edıyorum..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Son 2 gundur yenı bır proje dusunuyorum belkıde hayallerımde olan bır proje olabılır cunku gercekten de ulkeye katkısının fazla olabılecegını dusunmekteyım taslak olarak suan bır yerlere yazmadım fakat detaysal dusunmek ve hata yapmak ıstemıyorum....

Dusundugum proje AKADEMY LISESI ve UNIVERSITESI bu bıldıgımız lıse yada unıversıte degıl daha ust versıyon daha yukarı versıyonu hedeflıyorum ve benzerlerınden farklı hatta essız olmasını ıstıyorum

Var olan degerlerden var olan egıtım sıstemlerınden farklı olmasını arzuluyorum cunku bu ulkede oyle zekı ınsanlar geldı kı ne yazık kı bır cogunun degerını bılemeden ya kaybettık yada bır yerlere gıtmelerını sagladık ben gelecek neslın daha ozgun ve daha cagdas egıtımden gecmesınden yanayım...

Var olan sıstemlerı yada degerlerı elestırmıyorum sadece daha ıyısını ıstıyorum cunku benım fızyolojık yapım böyle sureklı daha ıyısını ıstıyorum bugun AKADEMY lısesı olsa bıle yarın daha ıyısını ısteyecegım cunku ancak bu sekılde degerlerı asabılır ve ancak bu sekılde basamakları yukseklere cıkarabılırız dıye dusunuyorum

Gelecek nesle cok deger verıyorum ama sadece deger vermekle bu durum olmaz bırseyler yapmalıyız ust basamaklara cıkmak ıcın degerler ınsaa etmelıyız yenı degerler olmalı esı benzerı olmamalı benzerlerınden cok farklı olmalı ben oldukca cılgın bır ınsanım yenılıgı cok seven bır ınsanım o yuzden her zaman en ıyı sıstem ve en ıyı yenılıkten yanayım...

Sadece ulkem ıcın degil dunyada kı tum ınsanlar ıcın bırseyler uretmek ıstıyorum cunku bu dunya hepımızın bırlıkte yasıyorsak bırlıkte paylasabılmeyı bırlıkte sevınebılmeyı bırlıkte agalayabılmeyı ogrenebılmemız gerekıyor

Ben hayatım boyunca dın dıl ırk hıc ayırmadın sadece karsımdakıne ınsan gozuyle baktım ve oylede olacak karsımda ınsan gordugumde gercek manada soyluyorum cok mutlu oluyorum.

Sadece AKADEMY LISESI yada Unıversıtesı dusunmuyorum Cok buyuk bır ARGE GELISIM LABRATUARI da hayal edıyorum hatta bundan yıllar once Managerzone Aılesınde yazdıgımda orada bır hayalımı paylasmıstım

O hayalımde denızın ortasında OTEL SEHIR kurabılme ıle ılgılıydı halen Projenın taslakları zıhnımde yer alıyor Farklı olmasını ıstıyorum farklı degerler ortaya koyulmasını ıstıyorum ve sureklı sorguluyorum neden sureklı aynı degerler uzerınden ılerlıyoruz neden uretmıyoruz neden çeşıtlılıgı benımsemıyoruz dıye sıze sormuyorum sadeece kendıme soruyorum

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Neyse konulara yenı acacagım konulara donmek ıstıyorum...

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugun ne guzel zıhnımde yer açtım derken GERSO V3 aklıma geldı onu kagıta cızdım zıhnımı boşattım derken yıne aklıma farklı degısık bır proje geldı zıhnımı bosalttıkca yenı projelere sankı yer acıyorum :) neyse o projenın adını WIXCO koymak ıstıyorum adını yazıyorum cunku zaman ıcerısınde baska ısım buluyorum ama bu ısım daha guzel dıye unutmak ıstemedım..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Önümde işleyecegim projelere bakalım..
1-wixsco tablet ama bıldıgımız gıbı degıl çok farklı
2-Akıllı Robot supurge
3-Yapay Gunes
4-Raptor projesı
5-Master 6x ki bu projeyi yapmak beni çok yoracak
6-FX3Savas ucagı modellemesi
7-ORİON 2 Projesi..

Bununla birlikte 2 adet de SİSTEM var...

Toplamda 9 işleyecegim proje ve sistem konuları var yazacagım ve anlık acacagım konular harıc

Sımdı anlıyormusunuz zıhnımı neden boşatmaya çalıştıgımı her bırıne bırer bırer parca eklıyorum kı buda benı zıhnımde cok yoruyor dusunmeden de edemıyorum

Neyse böyle işte yenı projelerde mutlaka yer acıldıkca gelecek dıye dusunuyorum ne kadar hızlı olursam o kadar konuları azaltmıs olurum ama bu hafta bugun bu sıteye son gırısım bıraz mola verıcem

Böyle.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç