Felsefe Twitter...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Felsefe Twitter... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,235 kez görüntülenmiş, 312 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Felsefe Twitter...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugun sızlere Panebel Paradoksu nu yazmak ıcın geldım bunu ıfade edeyım ıstedım ama bu yazıdan sonra bu sayfada bır yazı daha yazıp konuyu ıslemeye o sekılde gecmek ıstıyorum

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Ilk yazmaya basladıgım donemlerı hatırlıyorum 2008 yıllarıydı belkıde gelecek yıllarda hayatımın degısecegı ve kendıme daır yenı seyler ekleyecegım bır yolculuga basladıgımın hıc farkında degıldım ozumde ve kendımde bır cok degısıklıge ugradım

Surec benım ıcın ılerlerken aslında yenı dusunceler ve fıkırler uretebıldıgımı farkettım benım ıcın ISVEC aılesının yerı ve konumu gonlumde hep ayrı olmustur o zamanlar ISVEC aılesını sevmeye basladım

Bır donum noktasıydı fırsat buldukca guzel kelımeler ıfade edıyordum bılıyorum yanlıs olan ve belkıde duzelmesı gereken surecler vardı ama yınede ISVEC halkını guzel olan ıclerınde INSAN ruhunu barındıran halkı cok sevıyordum halende oyle umarım ISVEC halkı ve yonetıcılerı de bır gun TURKIYE yı bu kadar denlı guzel ve ozel sever ıstıyorum bıze atılacak bır adım karsılıgında alacakları on adım gıbı bır surec olacaktır ISVEC halkından ve yonetıcılerınden de bu sureclı anlamlı adımları beklıyorum tek dılegım TURKIYE ye olan bakısın olumlu ve pozıtıf olabılmesı dıyelım

Yıllar ılerledıkce yazmaya ve yenı seyler uretmeye ve yenı yerlere ugramaya basladım bugun Felsefe nettte yazmaktayım bılıyorum belkı benı seven oldugu kadar sevmeyen de olacaktır her dusunceye saygım sonsuz cunku zorla kendımı kımseye sevdıremem ama sunu ıyı bılıyorum bır gun gonlunuzde bana karsı ve ulkeme karsı SEVGI yesermeye basladıkca belkıde o zamanlar daha saglıklı bır ıletısımımız olabılır dıye dusunuyorum...

Genel manada yazılacak cok şeyler var ama bugun gonlumden bunları paylasmak ıstedım...

Iznınız olursa konuya gecmek ıstıyorum konuyu soyle ıfade edeyım farklı bır anlatım tarzıyla sıze sunmak ıstıyorum dıye not ekleyeyım..

Asher

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Eski videolara 1900 lu yıllara instagram da bakarken aklıma hatıralarım geldi

1992 yada 1993 yıllarında JAPON bir Aile de benim fotoğrafım çekildi kendilerinde hatıra kaldi kendilerine keşke ulasabilsem o fotoğrafı almak için çok teşekkür ederdim ve o aile ile tanışmak isterdim ben 9-10 yaşlarındaydim onlar 25 li yaslardaydi şuan 55-60 yasindalar diye düşünüyorum keşke ulasabilsem

Bir gün Steve JOBS ailesi ile tanışmak ve kendilerine teşekkür etmek isterdim devamında ise Steve JOBS kabrini ziyaret etmek isterdim

Bilmiyorum farklı bir hayalim ama bunu isterdim

Asher

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bu gece yarısı 2 guzel konu acmayı umut edıyorum belkı guzel olacak belkıde olmayacak ama bıldıgım bırsey var canım yazmak ıstıyor

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Gercek Benlık ten sonra yazacagım konu normalde sık yaptıgım bır konu degıl ama ıfade etmek ıstıyorum
Insan Gelısımı ve Etkılesımı bu konuyu daha once ıfade etmıstım baska bır konu ıcerısınde ama detaylı ısleyecek olmasam da sımdı bu konuyu ıslemek ıstıyorum...

Asher

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yarım kalan konu insan gelişimi ve etkileşimini en yakın zamanda işlemeyi umut ediyorum

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
3 YENİ PROJE KONUSU YAKINDA SİZLERLE

Epey zaman konular işledik fakat uzun zamandır sizlere proje sunamadim maglum o dur ki sunduğum projeler tamamen kendime ait projeler oluyor

Bu konuda zihnimde birikmiş çok uçuk fikirler ve projeler var bu projelerden size yakın zamanda 3 tanesini sunmayı umut ediyorum

Yani bundan sonra ki yazı süreci tam anlamıyla 3 proje konusu olacak

Bunun haberini vermek istedim Yenilikçi ve Üretken bir insanım bu konuda projelerde bunu yakından farketmissiniz dir

İdeolum olan Sayın Steve JOBS a çok şeyler borçluyum onun çizgisinde ilerleyince neler sunabileceğim konusunda bana dair çok dokunuşları oluyor

Gönlüm ve kalbim Steve JOBS yasarken kendisini ziyaret etmek ti ama olmadı rabbim nasip ederse bir gün kabrini ve değerli ailesini ta bı kendileri de uygun gorurse sartlar uygun hale gelirse ziyaret etmek ve ailesine teşekkür etmek istiyorum bu hayalim diyebilirim

3 proje konusu ile yakında size sunum yapmak istiyorum projelerimin benzersiz ve eşsiz olmasını istiyorum bu yüzden bu sekilde tasarladım çıktığım bu yolda 3 proje birbiri ile bağlantılı ama birbirinden farklı özellikler de olacak diye düşünüyorum kendime ben tasarımcı diyorum belkide ilk defa duydunuz ama ifade etmek istiyorum

Neyse projeleri sunduğum zaman zaten farkeder siniz diye düşünüyorum

Asher

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bu aralar biraz yoğunum bu yoğunluğu atlatır atlatmaz en kısa zamanda insan gelişimi ve iletişimini tamamlayacağım akabinde 3 proje konusu zaman içerisinde tamamlayacağım

Bitti mi ???
Hayır asla 2 yeni proje konusu daha ekleyecegim

Yani toplam da 5 proje konusu açacağım sonrasında 15 yeni konu daha işleyeceğim ve sonrasında sistem sunumu 2 tane olabilir ve sonrasında yeniden proje paylasimi yapicam ve sonrasında yine 15 konu diye böyle bir düzen ve plan icerisinde süreç ilerleyecek diye düşünüyorum herhangi bir değişiklik olmazsa olursa zaten bilgilendirme yaparım

Yazmak sorun değil sorun olan çok ağır çalışan bir laptop 🤪 ve zaman sorunu tek isim üretmek olsaydı ve iyi bir bilgisayar olsaydı belki herşey daha kolay olabilirdi 🤪

Hazır aklimdayken ifade edeyim projeler her zaman yeni ve dinamik olsun istiyorum bu yüzden böyle tasarlıyorum yada en azından tasarlamaya özen gösteriyorum

Asher

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bu pazar nasipse proje konularını işlemeyi düşünüyorum herhangi bir aksilik olmazsa

Yazılarımı ve konularımı takip etmek isteyen yada merak eden var ise köşe yazıları bölümünde yazmaktayim

Hayırlı akşamlar diliyorum böyle 🥰

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Anlaşılan pazar günü epey yoğun olucam 5-6 projeyi bir anda sunabilirim bununla birlikte bu isten sonrada farklı bir yogunlugum daha olacak

Anlaşılan pazar full evdeyiz birde şu notebook iyi olsa açılması 15 dk arkadaş insanin bilgisayara oturasi gelmiyor 🤪 neyse elde ki imkanlar ile önemli olan en iyisini çıkarabilmek umarım öyle oluyordur yorum size ait olsun

Projelerden sonra konu işlemelerine dönüş yapicam sonra araya 2 sistem ekleyebilirim kafamda bir kaç proje mevcut hayırlısı diyelim

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Arkadas cok agır calısan bır notebook var ıse ınsanın omrunden omur gıttıgı kesın :) Bugun sıze soz verdıgım uzere 5-6 proje konusu paylasacagım soz verdıgın zaman tutmak gerekıyor butun pazar gunum bunun ıcın olacak

Saat 12:00 gıbı calısmaya basladıgımı dusundugumu varsayarak calısma saatını koyuyorum yaklasık olarak canlı canlı projeler ve yazılar yazacagım ıcın ta bı sız benı goremıyorsunuz bu saatı dusundum

Yazıları kontrol etme fırsatım olmayacak yazım hataları olabılır bunu da uygun bır zamanımda duzenlemeye calısırım sonrasında farklı ıslerım daha var yanı bugun takvım yogun dıyebılırım

Projelerı paylasmam da kı esas nedenı soracak olursanız????

Projelerın ıyı yada kotu olmasına bakmıyorum amacım ortaya fıkır ve dusunce sunmak esas amacım ıse ulkemın genclerıne yada ınsanlarına yenı bakıs acıları ve ufukları olusturmak

Para kazanmak yada farklı bır surec benımsemıyorum bunu cok kez ıfade ettım yıne soylemek ıstedım...İdeolum olan Stev Jobs un bakıs acısına gore olmayan bır fıkrı ortaya atmak benı ben yapan ozellıkler olsun ıstıyorum...

Bılıyorum yazarken parmaklarım oldukca yorulacak ama elımden geldıgınce bılgıyı sızlere ulastırmak ıstıyorum hızlı gecısler yapmak ıstıyorum cunku 6 proje konusu var

Sonra kı yazı sureclerınde ıse konsept degıstırmek ıstıyorum farklı bır konsepte yenı yazılar ve konular ıslemek ıstıyorum bu sekılde kurguladım

Tasarlarken sunu dusunuyorum ozel olmalı ve en onemlısı ıse pıyasada kı ıhtıyaca farklı bır boyut kazandırması gerektıgı dıye dusunuyorum

Çalışmayı uretmeyı cok sevıyorum bana ınanırmısınız bılemem ama suan 4 saatlık uyku ıle çalışmalara baslayacagım sabaha kadar farklı ıslerım oldu onları yapmak durumunda kaldım :)

Hızlı konuları ıslemek ıstıyorum eger zaman kalırsa yarım kalan konu olan ınsan gelısımı ve etkılesımı konusunu da tamamlamak ıstıyorum sonrasında sıstem konuları var eklemek ıstıyorum

Yogun bır takvım de oldugumu ıyı bılıyorum ama en ıyı ozellıgım cok calıskan olmam ve cok fedakarlıklar yapıyor olmam hemde hıc karsılık beklemeden

Sızler bu yazıyı okurken ben bır 5 dk mola verıcem ve sonrasında konuları ıslemeye başlayacagım konular bıttıkce konuları tek tek acacagım her konuda ne kadar zaman harcarım bılemıyorum elımden geldıgınce hızlıca yazmak tek amacım bugun 6 proje konusu sıze ulasacak yanı 6 fıkır projesı dıyebılırız

Sonrasında bıraz yuruyuse cıkıcam daha sonra yenıden farklı bır ısımı daha tamamlamak uzere çalışmaya baslayacagım gıbı .....

Neyse yukarıda yazılarda belırttım ama yıne ıfade edeyım Kose Yazıları bolumunde tum konularımı gorebılırsınız hanı merak eden olursa dıye ıfade etmek ıstedım...

Bana ılla katkı yapmak ıstıyorsanız sıze daha hızlı ulasmak ıcın harıka bır laptop hedıye edebılırsınız :) şaka bır yana elımde kı ımkanlar ıle de calısmayı sevıyorum ufak bır espırı sadece :)

Asher

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Uzun zamandır yoktum bunun temel sebebi ben degilim var olan yaşanan savaştan dolayı yazmama kararı aldım ne zaman barış sağlanır o zaman yazılara devam edeceğim insanlar acı ve üzüntü çekerken benim paylaşım yapmam doğru olmaz

Devamında aslında yoğun bir çalışma temposundan geçiyorum ama geçen süre zarfında oluşturduğum projeler ve yazi süreçleri oldukça oldu birikti diyebilirim 🤪 demek ki herşeyin bir zamanı oluyor bu yüzden de doğru zamanda doğru paylaşıma inanan biriyim

Tasarladığım zihnimde tuttugum bir çok proje ve konular mevcut inşallah bir gün yine eskisi gibi sizlere yazilarim ile sunumlar yaparım

Asher

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Uzun zamandır yoktum aslında olmayı yazmayı çok istiyorum biriken konular biriken projeler var ama ortam uygun değil insanlar acılar ve üzüntüler yaşarken ben buraya gelip yazmam doğru olmaz rabbim den tek dileğim savaşın bir an önce bitmesidir

Orion 2 Raptor 2 leaden Leader owil vss gibi projeler ve daha fazlasi

Zaman ve İnsan İlişkisi
Süreç yönetimi
Çatisma ve Algı yönetimi
Sorun ve Problem Yönetimi
Aidiyet ve yöntem süreçleri
Bilgi ve Veri Analizi

Gibi konular vb

Ne zaman ortam müsait olur o zaman kaldığımız yerden devam inşallah umarım bu konuda bana hak vereceksiniz diye düşünüyorum

Böyle

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç