Felsefe.net'e nasıl geldiniz?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Felsefe.net'e nasıl geldiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 25,830 kez görüntülenmiş, 149 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Felsefe.net'e nasıl geldiniz?
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Coldman

Süreyya Önal

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Nasıl geldiğimi yazmışım da -öncelikle-neden geldiğimi yazmamışım : )

nedenim..
duyumsadığı/düşündüğünü,sorusunu;tartan,araştıran,okuyan,karşılaştıran,sorgulayan, ve -herhangibir-fikri; paylaşma olgunluğunda, asgari tartışma kültürüne sahip, bu türden bilgilenme alışveriş alanlarını arenalarla karıştırmayan, sevimsiz ittifaklara sığınmayan bu meyanda;farkında, kendini/bilgisini süzen/ortaya koyan kişiliklerle istişare etmek.

birçok arkadaş/fikir, tanıdım-faydalandım..tanıyor/faydalanıyorum, bu vesileyle bir kez daha teşekkürler katkıda bulunan tüm arkadaşlara

Saefin

Felsefe.net
Yeni Üye
Tanışma başlığında da belirttim , burdada söleyim , rastgele arattım , felsefe yazıp, gördüğüm ilk ciddi siteye de kaydoldum yani buraya . :)

SatanicMajesty

Yeni üye
Yeni Üye
Adını felsefe görünce,acaba gerçekten adına uygun bir içeriği var mı diye merakımdan geldim.

fides

Kahin
Yeni Üye
Merakın neticesinde nasıl bir karara vardın?

SatanicMajesty

Yeni üye
Yeni Üye
Acele karar vermem ama hiçbirşey mükemmel değildir,burası da değil.Pek kalabalık değil -bütün felsefi siteler gibi- ;henüz egosunu tatmin etmek için yetki kullanan bir admine/moderatöre de rastlamadım.Yani gayet güzel görünüyor :) Dürüstlüğümü bağışlayın.

arifelsefe

Felsefe.net
Yeni Üye
şu son felsefe ders kitaplarının sıkıntıları üzerine bilgisi olan arkadaşlar varsa, onları bulmaya geldim. tüm felsefe grubu kitaplarından bahsediyorum.

bunyamintan

Felsefe.net
Yeni Üye
rastgele felsefe diye arattım tek tek bakıyordum en sade site burasıydı bende atladım.

glsezinrs

Kahin
Yeni Üye
Felsefe yazınca ilk gelenlerden biriydi site.Göz attım.Seviyeli buldum.Öğrenecek çok şeyim olduğundan hemen üye oldum.Tanıştığımıza sevindim.

maxnih

Felsefe.net
Yeni Üye
sıkılıyordum,nette felsefe forumu aradım,ve buraya takılmak istedim...

0Esinti0

Felsefe.net
Yeni Üye
sokratesle ilgili bir ödev araçtırıyodum. felsefe yazdım noktasını koydum. alan adı olarakta net yazdım. şansıma çıktı :)

gamzeozan

Felsefe.net
Yeni Üye
Felsefe ödevimden ve felsefeye ilgimden dolayı forum sitesi aradım ve karşıma ilk bu site çıktı.

kerem

Felsefe.net
Yeni Üye
internetten pek anlamam arkadaşlarım felsefeyle ilgili bir site bulup üye olabileceğimi söylediler,aradım felsefe net ilk sıralardaydı,incelemeyble beceremedim ama zor da olsa üye olabildim...

durkheim

Felsefe.net
Yeni Üye
Sadece baktım, şöylee bir baktım ve girdim, beyin bedava...Niye hamallık yapayim ki? :D

musAçık

Felsefe.net
Yeni Üye
düşünmek istiyorum her şeyi ama herşeyi gülmek ağlamak duygulanmak vs vs istemiyorum bu sitede ... sadece hayran olmak istiyorum düşüncelere beyinlere... umarım umduğum olur... sevgilerle

sophia

Felsefe.net
Yeni Üye
google arama motoruna sihirli kelimeyi yazdım: felsefe...
siz çıktınız.tamı tamına 17dakika önce...

yeni düşünlerde...

kim

Felsefe.net
Yeni Üye
Tamamıyla rastlantı. Bugün can sıkıntısından google 'a nerdeyse her şeyi arattırdım o da bıkmış olacak ki artık 'uğraşabileceğim' bir yer verdi bana.Bilesiniz öğrenmekten tartışmaktan bıkmam ona göre :)

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Son dönemde oldukça üye kayıt oldu fakat pek yazılmadı bu başlığa.. Bizim için önemli bir başlık. Üye olan arkadaşlarımız nasıl geldiklerini yazarlarsa geribildirim açısından ona göre aksiyon alabiliriz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç