Dünya Fatihi Olma Yolum

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ÜstünKişi tarafından oluşturulan Dünya Fatihi Olma Yolum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,236 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Dünya Fatihi Olma Yolum
Konbuyu başlatan ÜstünKişi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Bir süredir ölmemek dışında büyük bir amacımın olmaması canımı sıkıyordu, ben de düşündüm ve ikinci büyük amacımın dünyayı fethedip yönetmek olarak belirledim.

Henüz fethi başlatmadıım şu an plan yapma aşamasındayım ve sizden benim yoldaşlarım ve kurmaylarım olmanızı istiyorum. Eğer fiili olarak fethime katılmak istemiyorsanız görüşlerinizi belirterek yeni dünya düzeninin oluşmasında katkı sahibi olabilirsiniz.

Zengin değilim, köklü bir ailem ailem yok, herhangi bir toplumda yönetici kademesinde değilim ve siyasal nüfuzum yok bu yüzden işe ilk olarak nefer toplayarak başlıyorum.

Fetihlerin sıcak savaş yoluyla veya insanlara zarar verecek hergangi bir yolla yapılmamasını istiyorum, nihayetinde fethedince savaştığım toplumlar benim halkım olacak.

Tün dünyayı yaklaşık 60 sene içerisinde tek bayrak altına toplamak için fikirleri olanlar fikirlerini lütfen bu başlık altında belirtsinler.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Zengin değilim, köklü bir ailem ailem yok, herhangi bir toplumda yönetici kademesinde değilim ve siyasal nüfuzum yok bu yüzden işe ilk olarak nefer toplayarak başlıyorum..

Ooo o yok! bu yok! bu böyle olabilemez. Timur bile imparatorluğa giden yolda Cengizhanın soyundan bir adam bulmuş onun soyluluğunu kullanmıştır. o zamanlar Cengizhan soyundan gelmek önemli bir ayrıcalıkmış. şimdilerde bu unutuldu tabi ama devam eden bişi var. mehdilik. ordan yürümelisin genç. tabi mehdilik işinin suyunu çıkardılar şimdilerde ama bi tutarsa yolun açılır. bedava askerlerin olur. görünmeyen şeyleri satmak kolaydır. sonsuz hayat, köşkler, huriler falan üfür üfürebildiğin kadar maliyet sıfır nede olsa :) uğruna ölmek için can atacak bedava neferlerin olacak. başlamanın en iyi yolu şu gavsım veliyin falanım fışmanın diye ortalarda gezinen adamları bi şekilde kafalıyacaz. seni mehdi ilan edecekler sonrada çığ gibi buyüyecez inşallah.

peki bu adamları nasıl kafalıyacaz,adamlar dükkanı kurmuş zaten bayağı kazanıyorlar. audileri var biliyosun:)

kısaca tavsiyem bu. bu adamları kafalamanın bir yolunu düşün ..

ls2

Kahin
Onursal Üye
benin krallığım bu dünyada değil demiştim ama artık zamanı geldi.bu günahkar dünyaya hükmedeceğim. önümde durmaya çalışanların yüreklerine korku salacağım. onlara elem verici bir azap vardır,iyiler mutlaka kazanır. JESüstünUS.

sonunu banka reklamına bağladım ama zaten bizde reklam yapıcaz :)

ls2

Kahin
Onursal Üye
gerçekçi olalım birazda..

genç madem sosyalleşmek istemiyorsun, arkadaş istemiyorsun kendi başına yapabileceğin şeyler bul, ne bileyim film senaryoları yazmayı dene mesela, veya hikayeler yazmayı ya da youtuber ol , hackerlık öğren vb..

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Ooo o yok! bu yok! bu böyle olabilemez. Timur bile imparatorluğa giden yolda Cengizhanın soyundan bir adam bulmuş onun soyluluğunu kullanmıştır. o zamanlar Cengizhan soyundan gelmek önemli bir ayrıcalıkmış. şimdilerde bu unutuldu tabi ama devam eden bişi var. mehdilik. ordan yürümelisin genç. tabi mehdilik işinin suyunu çıkardılar şimdilerde ama bi tutarsa yolun açılır. bedava askerlerin olur. görünmeyen şeyleri satmak kolaydır. sonsuz hayat, köşkler, huriler falan üfür üfürebildiğin kadar maliyet sıfır nede olsa :) uğruna ölmek için can atacak bedava neferlerin olacak. başlamanın en iyi yolu şu gavsım veliyin falanım fışmanın diye ortalarda gezinen adamları bi şekilde kafalıyacaz. seni mehdi ilan edecekler sonrada çığ gibi buyüyecez inşallah.

peki bu adamları nasıl kafalıyacaz,adamlar dükkanı kurmuş zaten bayağı kazanıyorlar. audileri var biliyosun:)

kısaca tavsiyem bu. bu adamları kafalamanın bir yolunu düşün ..

benin krallığım bu dünyada değil demiştim ama artık zamanı geldi.bu günahkar dünyaya hükmedeceğim. önümde durmaya çalışanların yüreklerine korku salacağım. onlara elem verici bir azap vardır,iyiler mutlaka kazanır. JESüstünUS.

sonunu banka reklamına bağladım ama zaten bizde reklam yapıcaz :)

gerçekçi olalım birazda..

genç madem sosyalleşmek istemiyorsun, arkadaş istemiyorsun kendi başına yapabileceğin şeyler bul, ne bileyim film senaryoları yazmayı dene mesela, veya hikayeler yazmayı ya da youtuber ol , hackerlık öğren vb..

Aslında kulağa hoş geliyor ama mehdilik, onun bunun torunuyum demek sadece ortadoğuda işe yarar diğer kıtalara yelken açarken sorun yaşarız.

Dünyayı fethetme düşüncem tüm insanları tek bir din altına toplamak, kese biçe hükmüm altına almak, korkutarak hükmetmek gibi şeyler değil. Daha çok kimse ne olduğunu anlamadan birden benim iki dudağımın arasından çıkacak sözlere muhtaç kalmalılar.

Karşında -yaklaşık- elli sene sonrasının Ulu Efendisi duruyor, neden beni normal insanlarla karşılaştırıyorsun? Eğer normal bir insan olsaydım amacım dünya efendiliği değil, dünyayı dolaşmak, sessiz bir dağ evinde yaşamak, çok zengin olmak gibi şeyler olurdu.

Kısacası benim ihtiyacım olan plan, plan gerçekleşene kadar plan oluşturucularından başka kimsenin aklına gelemeyecek farklılıkta, normal bir insan düşünce sisteminin algılayamayacağı derinlikte bir şey olmalı.

savaşcı

Yeni üye
Yeni Üye
Bir süredir ölmemek dışında büyük bir amacımın olmaması canımı sıkıyordu, ben de düşündüm ve ikinci büyük amacımın dünyayı fethedip yönetmek olarak belirledim.

Henüz fethi başlatmadıım şu an plan yapma aşamasındayım ve sizden benim yoldaşlarım ve kurmaylarım olmanızı istiyorum. Eğer fiili olarak fethime katılmak istemiyorsanız görüşlerinizi belirterek yeni dünya düzeninin oluşmasında katkı sahibi olabilirsiniz.

Zengin değilim, köklü bir ailem ailem yok, herhangi bir toplumda yönetici kademesinde değilim ve siyasal nüfuzum yok bu yüzden işe ilk olarak nefer toplayarak başlıyorum.

Fetihlerin sıcak savaş yoluyla veya insanlara zarar verecek hergangi bir yolla yapılmamasını istiyorum, nihayetinde fethedince savaştığım toplumlar benim halkım olacak.

Tün dünyayı yaklaşık 60 sene içerisinde tek bayrak altına toplamak için fikirleri olanlar fikirlerini lütfen bu başlık altında belirtsinler.

buralarda erdal demirkıran kokusu aldım birden:D

ls2

Kahin
Onursal Üye
Aslında kulağa hoş geliyor ama mehdilik, onun bunun torunuyum demek sadece ortadoğuda işe yarar diğer kıtalara yelken açarken sorun yaşarız.

Dünyayı fethetme düşüncem tüm insanları tek bir din altına toplamak, kese biçe hükmüm altına almak, korkutarak hükmetmek gibi şeyler değil. Daha çok kimse ne olduğunu anlamadan birden benim iki dudağımın arasından çıkacak sözlere muhtaç kalmalılar.

Karşında -yaklaşık- elli sene sonrasının Ulu Efendisi duruyor, neden beni normal insanlarla karşılaştırıyorsun? Eğer normal bir insan olsaydım amacım dünya efendiliği değil, dünyayı dolaşmak, sessiz bir dağ evinde yaşamak, çok zengin olmak gibi şeyler olurdu.

Kısacası benim ihtiyacım olan plan, plan gerçekleşene kadar plan oluşturucularından başka kimsenin aklına gelemeyecek farklılıkta, normal bir insan düşünce sisteminin algılayamayacağı derinlikte bir şey olmalı.

Hristiyanlarında etki altına alma şansımız var(burda mehdiyi orda mesihi oynarız). ayrıca güç odağı olmaya başladıktan sonra biz en dersek ona inanacaklar. başlangıç için bu planı çöpe atmadan önce bunu da bir değerlendir Ulu Efendi.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Saygıdeğer fetih yoldaşlarım; henüz fethimizin planlanma aşamasında olduğu şu günlerde sizden isteğim fethimizi en mükemmel şekilde gerçekleştirmek için gerkli olan fikirlerinizi söylemenizdir.

Fetih Uygulamamaızın gnel hatlarıyla amacı, insanlara fark ettirmeden ve kesin başarıya ulaşarak tüm insanları hakimiyetimiz altına almaktır.

Fethimizi gerçekleştirmek için gerekli olan düşünceler, önceden belirli insanlar tarafından yapılmış, tahmin edilebilir şeyler değil, tamamen bizim zihin topraklarımızda yetişmiş ve diğer insanların fikir topraklarından bağımsız yetişen bir ağacın meyvesi olmalıdır.

Siz de sıkılmadınız mı bundan önceki insanların uygun gördüğü ve sizin en ufak bir seçim hakkınızın olmadığı kurallarla yaşamaya? Siz de sıkılmadınız mı haddini bilmeden sizi yönetmeye çalışan haddini bilmez beceriksizlerden? Siz de bıkmadınız mı özgürlük adı altında esaret çekmekten? Siz de istemiyor musunuz istediğiniz her şeyi kendi isteklerinize göre düzenlemeyi? O zaman ne duruyorsunuz? Düşünmekten kaybedecek neyiniz var? Size çağrım etrafımda toplanın ve bana yardımcı olun, dünyauı hep birlikte yönetelim.

Son düzenleme:

ls2

Kahin
Onursal Üye
sıkıldım ..

Devrimden başka hayat yoktur.

düşünelim Ulu Efendi..

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
sıkıldım ..

Devrimden başka hayat yoktur.

düşünelim Ulu Efendi..

Ben de sıkıldım; tüm zorunluluklardan, tüm sorumluluklardan, sorumlukları reddedememekten, yaklaşık yedi milyar insandan güçsüz olmaktan sıkıldım.

Güçlenelim ls2, düşünelim, güçlenelim ve istediğimizi alalım.

Yüreklerinizin içde açığa çıkmayı bekleyen baştırılmış alevi canlandırın ve istediğinizi almanıza mani olan her şeyi o alevle yakın. Toplumun hastalıklı düşünceleri tarafından sönmeye yüz tutmuş özgür irade alevinizi özgün düşüncelerinizle besleyin ve istediğinizi alın. Gün geçtikçe yok olmaya bir adım daha yaklaşan benliğinizi yaptıklarınızla değerlendirin.

Çağrı

Yeni üye
Yeni Üye
üstünkişi sen nasıl bir dünya hayal ediyorsun? Ahlak sistemi nasıl olacak , kadın erkek ilişkileri nasıl olacak , tanrı var mı?

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
üstünkişi sen nasıl bir dünya hayal ediyorsun? Ahlak sistemi nasıl olacak , kadın erkek ilişkileri nasıl olacak , tanrı var mı?

1.)İsteyen istediğini yapmakta özgür, ülkeler kendilerini yönetebilir ve birbirleriyle savaşabilir.

2.)Dinler tebliğ edilebilir, isteyen istediğine inanır. Kadın ve erkekler ne istiyorlarsa öyle yapasınlar.

3.)Tanrı benim. Her istediğim zorunlu olarak yapılmak zorunda, yapılmaması imkansız. Fethin amacı zaten insanları benim buyruklarıma karşı gelemez hale getiemek.

Yukarıda yazılan 3. Madde hariç her şey benim ve fetih yoldaşlarım tarafından değiştirilebilir.

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Bir aralar bu planları ben de yapan biri olarak, naçizane bir öneride bulunmak istiyorum, bence en önemli şartın ve kuralın bu olmalı.

Fetih yolunda hiç kimseye bağlanma ve önceliğin yapma. Çünkü birine bağlanmak, önemsemek seni hem yavaşlatır hem engeller.

"Fetih Yoldaşlarını." sadece amacını gerçekleştirmek için bir araç olarak gör.

Not: Tabii hükmünün ve ilahlığının baki kalmasını istiyorsan. Bir de bilimsel çalışmalara önem ver, ki ölümsüzlüğü bulasın.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Bir aralar bu planları ben de yapan biri olarak, naçizane bir öneride bulunmak istiyorum, bence en önemli şartın ve kuralın bu olmalı.

Fetih yolunda hiç kimseye bağlanma ve önceliğin yapma. Çünkü birine bağlanmak, önemsemek seni hem yavaşlatır hem engeller.

"Fetih Yoldaşlarını." sadece amacını gerçekleştirmek için bir araç olarak gör.

Not: Tabii hükmünün ve ilahlığının baki kalmasını istiyorsan. Bir de bilimsel çalışmalara önem ver, ki ölümsüzlüğü bulasın.

Bir İnsanın Limiti konusunu açmamın sebebi buydu. Eğer dünya liderliğini belirtilen süre içerisinde tek başıma gerçekleştirebileceğimi düşünseydim bu başlığı açma zahmetine girmezdim.

Fetih Yoldaşlarım dünya liderliğim gerçekleştiğinde 7mlr(gelecekte ne kadar olacağını bilmediğim için öyle yazdım) insanın aksine düşüncelerine müdahele edemeyeceğim insanlar olacaklar, yani ben Ulu Efendiyken onlar efendi olup benim potansiyel düşmanlarım olacaklar.

Ömrümü, ölümsüzlüğü bulmaya çalışarak harcamak istemiyorum. Başkası ölümsüzlüğü bulursa ben ondan öğrenirim.

Son düzenleme:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Ulu Efendi'nin bu çılgın projesi bana rahmetli Aysel Gürel'in sözlerini yazdığı ve Onno Tunç'un da bestelediği "Sultan Süleyman" şarkısını hatırlattı. İnsan neden asla ulaşamayacaklarını hedefler ki?

Bu dünya ne sana ne de bana kalmaz
Dünya ne sana ne de bana kalmaz
Sultan Süleyman’a kalmadı
Böyle hiçbir kitap yazmaz

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Ulu Efendi'nin bu çılgın projesi bana rahmetli Aysel Gürel'in sözlerini yazdığı ve Onno Tunç'un da bestelediği "Sultan Süleyman" şarkısını hatırlattı. İnsan neden asla ulaşamayacaklarını hedefler ki?

Bu dünya ne sana ne de bana kalmaz
Dünya ne sana ne de bana kalmaz
Sultan Süleyman’a kalmadı
Böyle hiçbir kitap yazmaz

"Hedef" derken aklınıza, tüm hayatın , tüm gücün o hedefi gerçekleştirmek için harcanacağı gelmesin. Hedefi gerçekleştiemek için 1/? oranında bir ihtimal varsa ve bu hedef için kaybedeceğim bir şey yoksa o hedefe uşamak için şansımı denerim. Yoksa bende ne dünyayı bileğinin hakkıyla alacak hırs, ne düşmanlarını korkutacak güç ne de şu an bilgisayarımın başından kalkmak için istek var.

İstediğim şey; eğer siz de benimle aynı hislere sahipseniz birleşin, düşüncelerinizi birleştirin ve daha önce ve şimdi kimsenin düşünemeyeceği bir şey düşünüp ihtimai 1/?'nden 1/1 e çıkaralım.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
İnsan önce kendi fatihi olmalı. Sonra sosyal bilincin onu fethedeceğini belki kavrayabilir

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
İnsan önce kendi fatihi olmalı. Sonra sosyal bilincin onu fethedeceğini belki kavrayabilir

Zaten asıl sorun, sosyal bilinci özümseyip zihnimizi genelleştirmek. Peki bunu yaparsak fethedip özgürleştirdiğimiz zihnimizi tekrardan başka düşüncelerin eline vermiş olmaz mıyız? Hala hayattayken, hala bir şeyler yapabiliyorken neden sosyal bilincin bizi fethetmesini beklemek yerine biz sosyal bilinci ele geçirmeyelim?

Thurgood

Üye
Yeni Üye
samimi olmayı hedefleyin. samimi olmak kadar zor birşey yok bu hayatta

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç