Cicek ve Perincek'in Bildirileri ve Karsilastirma.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Siyaset Meydanı kategorisinde evrensel-insan tarafından oluşturulan Cicek ve Perincek'in Bildirileri ve Karsilastirma. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,114 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Siyaset Meydanı
Konu Başlığı Cicek ve Perincek'in Bildirileri ve Karsilastirma.
Konbuyu başlatan evrensel-insan
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ferdinand Bardamu
E

evrensel-insan

Ziyaretçi
sizi bekletmemek adına aceleyle verilmiş bir cevaptı,şüpheyle beraber cevapladım.Ayrıca senelerce her işine geldiğinde taşeron bir firma olan bu örgütü Suriye kullanmadı mı,ve hala koz olarak kullanmıyor mu.?Burada akp ye bu sebepten dolayı bir pay çıkarmak doğru değil,fakat ne yapmalı uluslar arası hukukun nasıl işlediği belli.Ülkelerin kirli çıkar ilişkilerine insan kıyımı yapılmakta olay budur ve akp dış politikadaki acemi tavrıyla batmıştır ve bence durumu nasıl kurtaracağını da bilememektedir.Sadece kendilerini değil ülkemizi de bu konuda rezil etmişlerdir.Aklanma konusuna gelince akp nin aklanması sandığa perinçek'in ki şu anki yasalara ve hukuka bağlıdır.

Ben daha onceki bir iki basligimda da dile getirmistim. TC kuruldugundan beri, ulke fiili isgal altina girmemis olsa bile hep verilen savasim, bagimsizlik savasimi olmustur.

Bu da gostermistir ki, TC hic bir iktidari doneminde, kendine has bir dis politika gozetememis ve hep basta ekonominin getirdigi bagimliligin devami olan politik olarak kullanima acik olmustur.

Su anda olan da bundan farkli bir durum degildiur. Sonucta emperyalist zihniyetin elinde iki ana inanc konzu vardir, din ve milliyet. Yeri gelir birini digerine gore one cikarir ve onma uygun bir Turkiye iktidari ortaya cikarir.

O yuzden burada "rezil olan" "rezilliginin" farkinda ve biliuncinde degildir. Cunku ne ulke, ne toplum ne de durumu onlari zaten ilgilendirmemekte, kendi cikarlarini sadece dusunmektedirler.

Tarih bunu her iktidar doneminde gostermistir.

O yuzden TC iktidarinin zaten bir kendine has dis politikasi olamaz ve olmamistir. Sadece birer emir kulu olarak kendinden istenileni yapar ve buradan da sadece kendi iktidar cikarini dusunur.

O yuzden onun icin ulke, toplum ve her turlu kaotiok durumu umurlarinda degildir. Cunku gorevleri kaosu daha kaotik hale getirmek ve daimi olarak korumak ve toplumu her daim sicak savas icinde tutmaktir.

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
Misafir etmek için almadılar içeri herhalde.Hem hangi iftiradan bahsediyorsunuz.?

Ekli dosyayı görüntüle 951buda mı iftira..
halkların kardeşliği için mi sırıtıyor bu s.rt.an.

Forumu tararken maalesef propaganda amaçlı böyle bir şeye rastladım. Şey diyorum zira salt bir şey olabilir. Abdullah Öcalan, Perinçek kendisini ziyaret ettiğinde ona çiçek vermiş, çiçeği alırken Perinçek gülümsemiştir, o halde Perinçek Pkk yandaşıdır diyebilmek akla zarar bir şey olsa gerek. Bir çok gazetecinin Öcalan ile görüştüğü bilinirken, bu şekilde bir kişiliği karalamak ancak nefret ifadesi olabilir. Hayatınızda Perinçek'in yazdığı ne okudunuz? Hangi söylemlerini yahut hangi eylemlerini gördünüz Pkk yandaşlığı çerçevesinde? Buyurun ispat edin. Ancak burada karalamak için anlamsız fotoğraflar paylaşarak insanların haysiyeti ve şerefi ile oynamayın.

sakal

Kahin
Yeni Üye
O içeride ben dışardayım,onu içeri atan bu devletin hukuk sitemi ben değilim..demek ki yanlış şeyler yapmış,hem ayrıca sevmediğim bir şahsın ne kitabını nede söylemlerini takip ederim banane..Hem ayrıca röportaj için görüşmeye gitmiş olabilir,insana yakışan kardeş katiliyle bu derece mutlu pozlar vermek midir.?yazar çizer kaydeder ve ayrılır..Görüşenleri biliyoruz bu en yılışığıydı..

sakal

Kahin
Yeni Üye
O içeride ben dışardayım,onu içeri atan bu devletin hukuk sitemi ben değilim..demek ki yanlış şeyler yapmış,hem ayrıca sevmediğim bir şahsın ne kitabını nede söylemlerini takip ederim banane..Hem ayrıca röportaj için görüşmeye gitmiş olabilir,insana yakışan kardeş katiliyle bu derece mutlu pozlar vermek midir.?yazar çizer kaydeder ve ayrılır..Görüşenleri biliyoruz bu en yılışığıydı..evet nefret ediyorum kendisinden ve yanındakinden..

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
O içeride ben dışardayım,onu içeri atan bu devletin hukuk sitemi ben değilim..demek ki yanlış şeyler yapmış,hem ayrıca sevmediğim bir şahsın ne kitabını nede söylemlerini takip ederim banane..Hem ayrıca röportaj için görüşmeye gitmiş olabilir,insana yakışan kardeş katiliyle bu derece mutlu pozlar vermek midir.?yazar çizer kaydeder ve ayrılır..Görüşenleri biliyoruz bu en yılışığıydı..

Bu devletin hukuk sistemi dediğiniz sistem doğru işliyor yani eminsiniz memleketimizde adaletin tecelli ettiğinden. İkincisi adam henüz hüküm giymemiş tutuklu. madem bu kadar hukuk düşkünüsünüz kendisi halen masum sayılır. Üçüncüsü Ergenekon mevsuzundan içeride sizin bu pastelediğiniz fotoğraf meselesinden değil.Wikiden alıntı : " Suriye'ye giderek Bekaa Vadisi'nde PKK lideri Abdullah Öcalan'la görüştü. Görüşmeler önce dergide yayımlandı, ardından kitap olarak basıldı. Perinçek DGM'de beraat etti. "
Adam devletin mahkemesinden bu konuda beraat etmiş o sayılmıyor mu?. Fotoğrafta sırıtmışmış. Size mi soracak nasıl duracağını, hareket edeceğini. Bu sırıtıştan insan Pkk'ya bağlanabilir mi? Sizinki engizisyon kafasıdır. "Ateş olmayan yerden duman tütmez, yazdıklarını okumam, söyledikleri ile ilgilenmem ama bir fotodan adamın Pkklı olduğunu çıkarırım" demek, tam da sizlik bir davranış. Hukuk diyorsunuz da yazılarınız aksi istikamette. Bilmeden etmeden adam karalamayın.

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
Sizin nefretinizden banane. Ben sizin nefretinizi kusacağınız yazılarla muhattap olmak zorundamıyım. Nefret ediyorsunuz diye iftira mı atacaksınız. İftira atma hakkınız yoktur kimseye.İftira değilse ispat et de görelim bu adamın Pkk ile bağlantısını.

sakal

Kahin
Yeni Üye
Ben hiç bir şeyi ispatlamak zorunda değilim,ben ona pkk lı demedim ne iftirası..fakat ortada tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş bir durum var ortada..Hem benim yazıma muhatap olmak zorunda değilseniz benim mesajımı alıntı yapmayacaktınız sayın Bardamu,yoksa sizi avukat mı tayin etti bu adam..Siz zübükzade diye başbakanla alay ederken size bir şey dedim mi.?Benimki nefret kusma ya sizin ki ne.?

Size mi soracak nasıl duracağını, hareket edeceğini.

Bu ülkenin geleceği ile ilgili yönetime talip olan bir parti başkanı,bu ülkenin evlatları (ister pkk lı ister dev solcu ister mehmetçik)bir hiç uğruna ölürken,taşeron bir örgütün katil elebaşısı ile böyle bir poz vermesi sizce normal ise size diyecek daha bir şey bulamıyorum..Bu konuda muhatap olmayalım lütfen siz RTE den nefret edin bende onlardan..kim karışır?

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
Siz eğer Zübükzade iması ile sizin imanızı aynı şey olarak görüyorsanız buna ancak pes denir. Size sevin diyen yok, siz kara propaganda yapıyorsunuz. Buraya bir çok gazetecinin Abdullah Öcalan ile çekilmiş fotosunu koyabiliriz, bakın bunlar kimlerle kolkola diyebiliriz. Üstelik bu fotolar Aydınlık Dergisi'nde yayınlanmış ayan beyan fotolar.Bu fotolar sebebi ile DGMlik olmuş ve beraat etmiş bu adamlar. Siz ne diyorsunuz "boşuna içeri almadılar" demiyor musunuz? Bu fotonun üzerine bunları yazmıyor musunuz? Sonra da ben ona Pkk li demedim diyorsunuz.İnsan zekası ile dalga geçmeyelim. "Siz bu adamın hiç bir yazısını okudunuz mu, söylemini dinlediniz mi?" soruma hayır diyorsunuz da nereden biliyorsunuz yahu adamın ne olduğunu? Bilmiyorsunuz.Ben sizin gibi şundan bundan nefret etmiyorum. Nefretti, değildi diye çalışmıyor benim beynim. Kendiniz demiyor musunuz parti başkanı diye? Nereden biliyorsunuz benim İşçi Partili olmadığımı?

sakal

Kahin
Yeni Üye
Sayın Bardamu geç oldu,bu konuda artık tartışmak istemiyorum..Madem o partidensiniz ilk genel seçimlerde çalışın kazanın ve çıkarın liderinizi,zira RTE yattı çıktı şiirlerle:)sizde marşlarla çıkarın..iyi geceler..

Ferdinand Bardamu

Kahin
Yeni Üye
İlk parti, son parti meselesi değil bu. Sizin başlık içerisinde asılsız iddialarda bulunmanız meselesi.Size de iyi geceler.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar