Cemre Demirel kimdir?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kimdir? kategorisinde ihaveanidea tarafından oluşturulan Cemre Demirel kimdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,779 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kimdir?
Konu Başlığı Cemre Demirel kimdir?
Konbuyu başlatan ihaveanidea
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan insane

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Felsefe, özellikle din felsefesi, alanında ciddi birikimi olan ve hali hazırda blog yazarlığı(asıl), sosyal medya ve YouTube üzerinden insanları bilgilendirerek düşündürmeyi gaye edinmiş nevi şahsına münhasırdır.

Genç denebilecek bir yaşta olması sebebiyle kendi kesiminin özelliklerini bilen ve yaşayan bir kimliğe sahiptir. Bu durum ise kendisini, hedef kitlesine bir adım daha yaklaştırmaktadır.

İçeriklerinde çok sevdiği ve özlediği rahmetli babasından tutun underrated filozof Ayn Rand'a kadar bir çok öznenin görüşlerini, sistemlerini bulabilmek mümkündür.

Akılcı bir müslümandır. Kur'an ve dolayısıyla Allah'tan başka bir güç odağını kabul etmez. İnsan aklını merkeze alır.

Kullandığı dilin samimiyeti ile içeriklerinde akıcılığı ve açıklığı yakalayabilmiştir.

Sanal alem haricinde basılı kitapları da bulunan yazarın kitapları, naçizane şahsımın okunacaklar listesinde yer almaktadır.

Hali hazırda faaliyetlerini yerine getirmeye devam etmektedir.

M3CSL

Meraklı Üye
Yeni Üye
Blogunun tamamen okumuştum, 4 yıldır takip ederim.Kitabını okudum.
Başarılı bir arkadaş severim fikirlerini.Okuduğu kitaplardandan okudum, bazen biraz aykırı bulurum, eleştirmek için eleştirir ama mükemmel insan olmadığına göre sorun yok.

insane

Yeni üye
Yeni Üye
Teşekkürler valla beğendim. Moralsiz bir gündeydim. Kafamı açtı. Youtube'daki ilk iki videosunu izledim. İlk önce antipatik geldi ama dinledikçe sardı. Şimdilik iyi buldum, seriyi izlerim, eğer bozmaz ise..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç