bilmeyenlere milliyetçilik ve faşizm arasındaki farklar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Siyaset Meydanı kategorisinde Preatorian tarafından oluşturulan bilmeyenlere milliyetçilik ve faşizm arasındaki farklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,694 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Siyaset Meydanı
Konu Başlığı bilmeyenlere milliyetçilik ve faşizm arasındaki farklar
Konbuyu başlatan Preatorian
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ferdinand Bardamu

cemozen

Üye
Yeni Üye
Okudum evladım. Hiçbirinde senin söylediğin gibi bir saçmalıklar yok.

Hiçbiryerde "demokrat olmak için milliyetçi olmak zorundayız" yada "milletperver olmak milliyetçi olmak gerekmez" gibi zırvalıklar yok.

Millete oku oku diye boyunu aşan fetvalar vereceğini önce ne ifade etmek istiyorsan belirli bir mantığa oturt sonra yazarsın ne yazacaksan yine.

Sen böyle "laf olsun torba dolsun, sırf laf yetiştireyim de ne olursa olsun" kafasıyla saçmaladıkça ne demek istediğin de anlaşılmıyor. Her cümlen diğerinden mantıksız oluyor.

Preatorian

Meraklı Üye
Yeni Üye
Okudum evladım. Hiçbirinde senin söylediğin gibi bir saçmalıklar yok.

Hiçbiryerde "demokrat olmak için milliyetçi olmak zorundayız" yada "milletperver olmak milliyetçi olmak gerekmez" gibi zırvalıklar yok.

Millete oku oku diye boyunu aşan fetvalar vereceğini önce ne ifade etmek istiyorsan belirli bir mantığa oturt sonra yazarsın ne yazacaksan yine.

Sen böyle "laf olsun torba dolsun, sırf laf yetiştireyim de ne olursa olsun" kafasıyla saçmaladıkça ne demek istediğin de anlaşılmıyor. Her cümlen diğerinden mantıksız oluyor.

:) hala işine geldiği gibi anlıyorsun :) aferin teorik insan :)

seyduna

Yeni üye
Yeni Üye
Verdiğin kaynakların arkasında duramıyorsun?Kaçak güreşiyorsun. Kaynak ver diyoruz Said Nursi dedemin yakınıydı falan diyorsun ne yapalım dedeni mi bulalım? Ben de Seyit Rıza'nın torunuyum dedemin ve halkımın katillerinin kim olduğunu dünya biliyor ben bunları kaynak olarak kaile almam!
Teorinin griliğinden pratiğin yeşilliği görülmez bilirsin.Teorikte belki anlaşamadık ama pratikte milliyetçiliğin ne olduğunu Dersim Katliamında pratik şekilde atılan bombalar gösterdi anlamlarını (!)

cemozen

Üye
Yeni Üye
Kaynak ver diyoruz Said Nursi dedemin yakınıydı falan diyorsun ne yapalım dedeni mi bulalım?

Bu da güzelmiş. ;)

Harbiden ha...

Kaynak: Dedem.

Bayıldım buna. "Wikipedia'yı boncuk bulmuş gibi oku oku diye yırtınmam yemezse, dedem var kapı gibi". Süpermiş.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar