2015 Milletvekili Secimleri

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Siyaset Meydanı kategorisinde X tarafından oluşturulan 2015 Milletvekili Secimleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,003 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Siyaset Meydanı
Konu Başlığı 2015 Milletvekili Secimleri
Konbuyu başlatan X
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan esekherif

X

FAdmin
Onursal Üye
Arkadaslar merhaba ;

Biliyorsunuz secimlere az kaldi. Her zaman oldugu gibi yine acayip bir atmosferde ulkemiz secimlere hazirlaniyor, bu secimden sonra yaklasik 4 sene secim gozukmuyor ( sayet erken secim olmazsa ) oy verme noktasindaki kriterleriniz nelerdir? detayli olarak yazabilirsiniz..

Dipnot: Forum istedigi kadar siyasallasabilir, kufur ve hakaret olmadigi surece her turlu fikri paylasabiliriz..

OnLy

Felsefe.net
Yeni Üye
Benim için öncelik, ekonomiyi iyi bilen olması.

Emre

Felsefe.net
Yeni Üye
İktidarda kim olursa olsun da , artık iyi bir muhalefet görelim lütfen.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Yoksulun zengine oy vermesini hep garipsedim..büyük partilerde at hırsızları ile mezarlık soyguncuları aday adaylık yarışı içinde daima.. daha birçok sebepten oy vermeyi garipsiyorum..oy kullanmıyorum..

Ocean

Üye
Yeni Üye
kime vereceğimi hiç bilmiyorum da, kime vermeyeceğimi kesinlikle biliyorum.

Alper

fadminfon
Onursal Üye
Ben bu konuda biraz daha farklı bakıyorum. Evet oy kullanmaya başladıgımdan beri çizgim yönüm bellidir(sabit fikirli kafatasçı degilim) bu konuda ve buna en yakın oldugunu en azından öyle görmek istedigim partiye veriyorum. Lakin görüşü ne olursa sag yada sol ve şimdikilerin deyimiyle ılımlı islam olan partiler arasında bu cennet vatanın bölünmez bütünlügünü koruyacak, milletin ve vatandaşlarının huzur ve refahını düşünecek bu kaos ortamından kurtarıp,dili dini rengi görüşü tavrı degilde sadece insan oldugu için insanlara deger vermeyi aşılayacak devlet politikasına sahip olabilecek partiye oy verebilirim.

Edit : Yazdıgımı tekrar okudum da kısa sürede olması imkansız, belkide bir kaç yuz yıl geçtikden sonra olabilecek birşey istemişim. Hepsinin ... bize bişey olmasın!

Deep

Felsefe.net
Onursal Üye
Yeni Üye
siyaset zaten yalan, hile, hurda gibi kavramlardan kurulu değil mi? bunu en iyi şekilde başarıp politikaya dökenler daima kazanmıştır. görünen köy klavuz istemiyor. bundan ötürü temiz bir siyaset zaten beklemiyorum, her kim olursa olsun... [MENTION=4973]Ocean[/MENTION]'a şu cümlesinde katılıyorum, kime oy vermeyeceğimi çok ama çok iyi biliyorum.

X

FAdmin
Onursal Üye
Suan oy veren secmenin yaklasik yuzde 70'inin oy verdigi partiden memnun olmadigini zoraki verdigini dusunuyorum. Cok acikli durumdayiz hakikatten.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Fethullah hocamız nereyi işaret ederse oradayız !

En son İdris Bal'ı işaret etti kendi kurduğu partiden istifa ederek Tarihe geçti. Sidikli bunak!

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç