Zina nedir neden bütün dinlerde yasaktır?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde amaudjulepp tarafından oluşturulan Zina nedir neden bütün dinlerde yasaktır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,515 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Zina nedir neden bütün dinlerde yasaktır?
Konbuyu başlatan amaudjulepp
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alpi

amaudjulepp

Felsefe.net
Yeni Üye
Türkiye Uçak yapmalı mı?

Uçak yapmak ciddi bir iş ve hava hatayı kabul etmez en küçük bir hata yüzlerin ölümüne neden olabilir zaten dünyada hava sahasında iki tekel var boeing ve airbus bunlar iyi uçak uretiyorlar boeing en iyisi sanırım bizim bu kulvarda yarışmamız ne kadar doğru ?

Son düzenleme:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
türkiye bir türkiye yapmalı sonra uçmayan uçak ve uçan başka şeyler-cisimler yapmalı adı uçak olmayan

---------- Mesajlar Birleştirildi at 06:24 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 06:23 ----------

daireler halkalar ve çemberler içinde sorunlar sürekli gelişir

---------- Mesajlar Birleştirildi at 07:08 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 06:24 ----------

türkiye ye bi toplum mühendisi gibi baksaydık eğer ağır hasardan yıkım ya da tahliye kararı verebilirdik
ya da temel güçlendirme ya da temel atabiliriz
ama uçak yapmayı tartışma kaçak atmanın gereklilği gibi ya da balkon olmadı lazım mı buna olmadı
direkleri olmayan bi binaya balkon düşünür müsünüz?
ya temel çatlaksa?

Türkiye mühendislik ya da üretim döngüleri sorununu -işgücü ve emek sorununu eğitim sorununu /insan sorununu, baştan ele almalıdır bunlar içiçedir -idealistler için bir yol haritası -yönetim sorunu da buna dahil-işbirliği

-bir ülke- işbirliği yapmış insanlar sorunu, birbiriyle çatışmayan -ülke birliği içinde
çok kazanan bi ticarethanin temeli su alıyor ve orda uçak üretiliyor buna kime faydası var?
içerde çalışanlar kavga ediyor patron az veriyor diye niye olucak denge yok barış yok uyum yok feraset yok

tükiye bi çok şey yapmalıdır tabi tüm ülkeler yapmalıdır kendi bağımzılıkları için türlü üretim tüketim döngüleri

türkiye uçak üretmeyi temel olarak tüm üretim tüketim mühendislik ve sanayi faaliyetlei ile birlikte düşünmeli ve bağışık tüm kollarla genişletmeli

türkiye kendine gelmeli artık _anadolu mirası uyanmalıdır -anadolu mirasını devralmalı ve yükünü atmalı üzerinden önce
birlik mirası (anadolu çiftesi yada tekmesi gibi bu) ve birlikte duran bi arada üreten tüketen, birbirinin diline milltine karışmadan komşuluk edebilen insanlar, bi arada mutlu olabilen, birbirine çatışmadan geçişebilen, alabilen ve verebilen insanlar olmayı öğrenmelilier
bundan sonra uçuran uçaklar yapılır bu ülkede

humanistica

Yeni üye
Yeni Üye
Otomobil yaptığı için devletimize minnettarız ama uçak yapmak ciddi bir iştir ve deneyim ister,zaten boeng ve air bus firmaları yıllarca deneyimlerin sonunda sık düşmeyen uçaklar yaptılar yoksa 6-7 yıl öncesine kadar uçaklar teknik arızadan çokca düşüyordu...Şimdi bizim yaptığımız uçağın düşmeyeceği ne malum o yüzden ben ülkemin yaptığı uçağa binmeyeceğim.Keşke büyük firmalarla ortaklaşa yapsaydık....

alpi

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Öteki konu ile ilgili yazmak istedim onun için konuya giriş yaptım. Konu değişmiş bu konu da benim ilgimi çekmedi. Yükseklik korkum varda.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar