Zehirleniyormuyuz ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 3937
  • Başlangıç tarihi
  • 1,769

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde F - Talks kategorisinde Üye silindi 3937 tarafından oluşturulan Zehirleniyormuyuz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,769 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı F - Talks
Konu Başlığı Zehirleniyormuyuz ?
Konbuyu başlatan Üye silindi 3937
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan odun
Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
Linkedln de gezerken şu şekilde bir yazıya denk geldi

Çilek;
Isırdığınızda orta kısmında boşluk var ise hormonludur. Artık o çileği yemeyin.

Mısır;
Kusursuz ve sıralı şekilde düzgün mısır almayın. Genetiği ile oynanmış ısmarlama üründür.

Zeytin;
Bekleme süresi sebebiyle boya sıkça kullanılır. Eğer çekirdeği kahverengi değil siyahsa boya katılmış demektir.

Yoğurt;
Markası ne olursa olsun hiç bir hazır yoğurdu almayın. Evde günlük süt ile mayalayın. Ya da yemeyin. O kadar kesin.

Süt;
Ya günlük süt alın ya hiç süt almayın. Günlük sütte markanızı 3-4 gün bekleterek test edin. Bozulmazsa o markayı artık almayın.

Palmiye yağı;
En yoğun olduğu ürün Nutella ve benzerleri, gofret ve cipslerdir. Sağlıksız olduğundan Fransa bu yağa ilave vergi getirmiştir. Atıştırmalık yiyeceklerde sıklıkla palmiye yağı kullanılır. Palmiye yağından yapılmış kaşarı deneylerde fare bile yememiştir.

Et ürünleri;
Salam ve sosisi evinize bile sokmayın. Hamur (karışım) hallerini görseniz inanın mideniz kalkar.

Bu yazılanlar sıradan sağlık tavsiyeleri değil. Lütfen ciddiye alın. Farkında değilsiniz ama yavaş yavaş ÖLDÜRÜLÜYORUZ.

Günümüzdeki kanser vakaları ve obezitenin en büyük müsebbibi bu beslenme alanındaki vahşettir.

Evet tam bir vahşet bu gıda düzeni. Malesef kanser ve obeziteye çok sık rastlıyoruz.

Eğer tedbir almazsak yakın gelecekte her ailede 'en az' 1 kişi kansere yakalanmış olacak.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi

Çilek;

Mısır;
Kusursuz ve sıralı şekilde düzgün mısır almayın. Genetiği ile oynanmış ısmarlama üründür.

Zeytin;
Bekleme süresi sebebiyle boya sıkça kullanılır. Eğer çekirdeği kahverengi değil siyahsa boya katılmış demektir.

Yoğurt;
Markası ne olursa olsun hiç bir hazır yoğurdu almayın. Evde günlük süt ile mayalayın. Ya da yemeyin. O kadar kesin.

Süt;
Ya günlük süt alın ya hiç süt almayın. Günlük sütte markanızı 3-4 gün bekleterek test edin. Bozulmazsa o markayı artık almayın.

Palmiye yağı;
En yoğun olduğu ürün Nutella ve benzerleri, gofret ve cipslerdir. Sağlıksız olduğundan Fransa bu yağa ilave vergi getirmiştir. Atıştırmalık yiyeceklerde sıklıkla palmiye yağı kullanılır. Palmiye yağından yapılmış kaşarı deneylerde fare bile yememiştir.

Et ürünleri;
Salam ve sosisi evinize bile sokmayın. Hamur (karışım) hallerini görseniz inanın mideniz kalkar.

Bu yazılanlar sıradan sağlık tavsiyeleri değil. Lütfen ciddiye alın. Farkında değilsiniz ama yavaş yavaş ÖLDÜRÜLÜYORUZ.

Günümüzdeki kanser vakaları ve obezitenin en büyük müsebbibi bu beslenme alanındaki vahşettir.

Evet tam bir vahşet bu gıda düzeni. Malesef kanser ve obeziteye çok sık rastlıyoruz.

Eğer tedbir almazsak yakın gelecekte her ailede 'en az' 1 kişi kansere yakalanmış olacak.

Organik diye köylüden mısır al ona glifosat testi yaptır. Mısır'ın otunu kazmak çok zor olduğu emek işçilik gerektirdiği için tüm köylüler artık yeni sürülmüş tarlayı ekince toprağa bolca ot öldürücü püskürtüyor. Yüzüne... Mısır çimlenmediği ya da tohum derinde olduğu için o bitiyor ölmüyor ama otlar ölüyor doğmuyor:.. Babam (yaş gidiyo artık) bu sene 5 gün güneşte ot kazmayı aklı kesmeyince bunu düşündü annem ben yemem onu dedi. Babam youtubedan formüller buldu, sirkeler mirkeler tuzlar sitrik asit felan otlarla deneme yaptı hiçbiri baktı işe yaramıyor... Aklınızda bulunsun

Bu ot öldürücü suyu bile zehirler, içme suları, deniz,..(kanseroren sınırı var)
Bunun için Amerikalılar topraktan bunu emmeyen bezelye üretti genetiğini değiştirerek.
Çocuk gevreğini geçtim bebek bezinde bile kansorejen sınırı aşan glifosat bulunabilir. Her materyale o kadar bulaşmıştır.
Kıyı sularında antidepresan ve antibiyotik izi bulunur, balıkların davranışını değiştirir.

Palm yağı hidrojenize mi? Diğer türlü o kadar zararlı değil

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
doğrudur ama bu ara marketden her zaman aldığım ürün aynı tadı vermiyor.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Balıklar sayemizde kendi sistemlerine göre insanın maruz kaldığının 300 katına kadar ilaca antidepresana maruz kalıyor.

Güney Florida'da yapılan yeni bir araştırma, sularımızdaki balıkların uyuşturucu kullandığını tespit etti.
Balıkların kanında ve dokusunda onlarca ilaç keşfedildi.
Valiumdan, tansiyon ilaçlarına, antidepresanlara kadar her türlü ilaç bu çalışmada balıklarda bulundu.
Rakamlar o kadar endişe verici ki bilim adamları balıkçılığımızın ortadan kalkabileceğini söylüyor.
Florida International Üniversitesi ve Bonefish ve Tarpon Trust'taki bilim adamlarıyla üç yıllık bir çalışmayı yeni tamamlayan Nick Castillo, "Her yerde ilaç bulduk ve temelde bir balığın ilaca maruz kalmayabileceği hiçbir yer yoktu ve bu bir sürprizdi" diyor.
Araştırma ekibi Güney Florida'da 93 kemikli balığın kanını test etti ve her birinde farmasötik ilaçlar buldu.
Sadece bir kemikli balıkta rapor edilen ortalama ilaç sayısı yediydi ve bazılarının sistemlerinde 16'ya kadar farklı reçeteli ilaç vardı.
Kemikli balıkları yemiyoruz ama onların yediklerini, diğer balıklar da yiyor ve bazı ilaçlar onların davranışlarını değiştiriyor.

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi

Çilek;

Mısır;

Zeytin;

Yoğurt;

Süt;

Palmiye yağı;

Et ürünleri;

Aramızda kalsın; bir haftadan beri memleketimdeydim. :cool:
Daha doĝrusu bu çilekeş dünyaya gözlerimi açtıĝım köyümdeydim. Tıksırıncaya kadar hıyar, portakal, acı biber, limon, marul, taze nane, yeni dünya ve maydanoz yeme fırsatını buldum. Hepsinin tadı nefisti harbiden. Tat bakımından şehirdeki mamüllere 1000 basar. Diĝer köyleri bilmem ancak benim köylüm eskiden beri mümkün olduĝunca doĝal gübre kullanır, bu bakımdan bir hayli saĝlıklıdır da.

T

TENTEN

Ziyaretçi
Evimde her yediğimi analiz edecek laboratuvarım ölçü aletlerim yok. :)

Ayrıca Doğal radyasyon, alfatoksin, orman gülü balı , zehirli mantarlar vb insan ürünü olmayan zehirlerde var. :)

T

TENTEN

Ziyaretçi
Daha doĝrusu bu çilekeş dünyaya gözlerimi açtıĝım köyümdeydim. Tıksırıncaya kadar hıyar, portakal, acı biber, limon, marul, taze nane, yeni dünya ve maydanoz yeme fırsatını buldum. Hepsinin tadı nefisti harbiden. Tat bakımından şehirdeki mamüllere 1000 basar. Diĝer köyleri bilmem ancak benim köylüm eskiden beri mümkün olduĝunca doĝal gübre kullanır, bu bakımdan bir hayli saĝlıklıdır da.
Yaşlanınca toprak çekiyormuş.

Bende kızıp gittin zannettim. :)

Ü

Üye silindi 3937

Ziyaretçi
oo afiyet olsun :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar