Yem Olmak Nedir (Resimli)?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Y Harfinden Nedir? Başlıkları kategorisinde odun tarafından oluşturulan Yem Olmak Nedir (Resimli)? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,769 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Y Harfinden Nedir? Başlıkları
Konu Başlığı Yem Olmak Nedir (Resimli)?
Konbuyu başlatan odun
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan odun

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Acı çektiklerini kendi gözlerinle göreceksin.
önemli olan yaşayananın olmaması, onu da bilemeyiz, sen ruha inanmadığın için acıyı yaşıyor zannediyorsun, ben ise acı çekiyor görmemi tabiatın fizyolojinin kanunların düzenli bir şekilde işlediğinin insanlığa gösterilmesi olarak algılıyor, ve insanlık için bunun bir tarih olması için olduğunu düşünüyorum, ama ben acı çeken olmadığına yani ruh olmadığına yani ruhun varlığına inandığım için senden daha ümitli ve umutluyum bu noktada. yani farkımız sen madde beyin var o zaman acı çeken var diyorsun ben ise benlik beyinde değil ruhta diyorum, burada ayrışıyoruz. anlaşamayız maalesef

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi
önemli olan yaşayananın olmaması, onu da bilemeyiz, sen ruha inanmadığın için acıyı yaşıyor zannediyorsun, ben ise acı çekiyor görmemi tabiatın fizyolojinin kanunların düzenli bir şekilde işlediğinin insanlığa gösterilmesi olarak algılıyor, ve insanlık için bunun bir tarih olması için olduğunu düşünüyorum, ama ben acı çeken olmadığına yani ruh olmadığına yani ruhun varlığına inandığım için senden daha ümitli ve umutluyum bu noktada. yani farkımız ruh sen madde beyin var o zaman acı çeken var diyorsun ben ise benlik beyinde değil ruhta diyorum, burada ayrışıyoruz. anlaşamayız maalesef
Prens...
Yeter bu kadar saçmalık.

dragon

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Sosyoloji
Ünvan
dünyalı

Yaratıcı olsa şayet böyle saçma bir şey, EZİYET/eylem yaratmış olabilir mi ya?

El akıl!.

odun

Filozof
FS - KT. Yöneticisi
Balık.jpg
Ressam Pieter Bruegel´in meşhur gravürü olan "Büyük balık küçük balıĝı yer", dünyadaki durumu gayet net bir şekilde gözler önüne seriyor. Küçük(!) balıkların kaderi daima yem olmaktır.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç