yasaklar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde ls2 tarafından oluşturulan yasaklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,663 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı yasaklar
Konbuyu başlatan ls2
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ls2

ls2

Kahin
Onursal Üye
''Mühürsüz Oy Pusulasının Yasadışılığı ve YSK'nın İddiası Üzerine'' adlı başlığın kapatılmasına şaşırdım. aşırı tarafgir siyasete bende karşıyım ancak bu başlıkta böyle bir yorumlama ve uslupta yok.

Açık konuşayım bence siyasete karşı böyle bir tutumu yoktu Sayın X 'in. bunun nedeni Başlığa açan üyeye karşı bir tutum gibi geldi bana.

Bu kadar siyasette olacak ,olmak zorunda. siyasetten kaçış yok hayatımızı etkiliyor sonuçta.

ve sonuç başlık açılmalı bence , bu kadarda olmaz bana göre..

kierkegaardsoren

Felsefe.net
Yeni Üye
Ülkede siyaset olsa dediğin doğruda Is2 dostum, siyaset mi kaldı ülkede? Maçı aldık, 1-0 yada 5-0 farketmez diyen bir zihniyet ve muhalefet yapamayan muhalefet. Bu zihniyet artık hem iktidarda hem muhalefetde gibi geliyor bana.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Haklısın dostum.. uslup yerlerde..

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Forum görevlilerinin nabza göre şerbet veren insanlar olduğunu sanmıyorum.İnançlı olmalarına rağmen sanalmanik'in Tanrıya bombardımanlarına tek bir sansür uygulamıyorlar.

Bunların daha çok tartışmayı önleyici tedbirler olduğunu düşünüyorum.Bir kaç gün önce,Mevlana başlığında mesneviden verdiğim örnekler sonrasında da yavaş yavaş işi başka yerlere çektiler ve o başlıkta kapatıldı.Bunlar olması gereken şeyler.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Forum görevlilerinin nabza göre şerbet veren insanlar olduğunu sanmıyorum.İnançlı olmalarına rağmen sanalmanik'in Tanrıya bombardımanlarına tek bir sansür uygulamıyorlar.

Bunların daha çok tartışmayı önleyici tedbirler olduğunu düşünüyorum.Bir kaç gün önce,Mevlana başlığında mesneviden verdiğim örnekler sonrasında da yavaş yavaş işi başka yerlere çektiler ve o başlıkta kapatıldı.Bunlar olması gereken şeyler.

O başlık Mevlanaya hakaretten kapatıldı dostum. yani sizin paylaşımlarınızın etkisi çok fazla.

Tanrı ( ki bir dinin tanrısından çok felsefenin ilahını temsil eder bu sözcük) eleştiremeyecekse bu site islami foruma evrilsin zaten..

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Sakin ol.Yeri geldiğinde bende Tanrıyı ve kutsallıkları eleştiriyorum.Benim anlatmak istediğim yazıların artık flood'a dönüşmesi.Yoksa isteyen istediğini yazsın banane.Ben beni ilgilendiren konulara düşüncemi yazar çıkarım.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 23:28 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 23:23 ----------

Bu devamlı patates kızartması yemek gibi aslında.Tamam ye bişey demiyorum ama diğer yemekleri de dene.Felsefenin insanı faal hale getiren,düşünmeye ve araştırmaya sevk eden o kadar güzel alanları var ki.Sadece din felsefesine takılmak koca bir sanat eserindeki bir kaç cümleye takılmak kadar abes.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Eyvallah. ancak şahsen varlık-varoluş felsefesi dışındakilerle çok ilgili değilim. ve herkes kendi türküsünü çalar yapacak bişi yok :)

X

FAdmin
Onursal Üye
Arkadaslar forum adi ustunde felsefe forumu.. Isin icine siyaset girince fikir tartismasini birakip militanlasabiliyoruz. Sonu hicbir yere varmayacak kisir tartismalarin onune gecmek icin siyasi basliklar acmiyoruz maalesef..

ls2

Kahin
Onursal Üye
Militanlaşma başlayınca konu kapatılsa daha güsel olmaz mıydı.. doğmamış çocuğa don siparişi gibi oldu böylesi:)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar