Türkiye'nin ilk eşcinsel belediye başkan adayı

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem (Dünya\/Türkiye) kategorisinde phi tarafından oluşturulan Türkiye'nin ilk eşcinsel belediye başkan adayı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,044 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem (Dünya\/Türkiye)
Konu Başlığı Türkiye'nin ilk eşcinsel belediye başkan adayı
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan flzf

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
21413676.jpg
Türkiye’nin ilk eşcinsel belediye başkan aday adayı Giresun’un Bulancak ilçedeki seçimlere hazırlanıyor.

Eşcinsel olduğunu belirten Can Çavuşoğlu, Bulancak Belediyesi için adaylığını koydu. Batı Florida Üniversitesi, İşletme Yüksek Lisansı yapan Çavuşoğlu, "Bendeki evrensel değerler, temsil yeteneği ve kamu muhasebesi çok az kişide bulunuyor" değerlendirmesini yaptı.

Kendisini eşcinsel, aktvist, yazar, düşünür, ressam, hümanist ve kadın hakları savunucusu olarak tanımlayan Çavuşoğlu, “Bulancak'a Amerikalı yatırımcıyı ancak ben getirebilirim. Bekarım, maddi durumum gayet yerinde. Demek ki; artık çalmaya, çırpmaya, ihaleye fesat karıştırmaya akraba kayırmaya son. Hiçbir partiyle ilişkim yok. Hiçbir cemaat, cemiyetle ilişkim yok. Gelin Türkiye'nin ilk eşcinsel belediye başkanını hep beraber seçelim. Ama seçilmesem de ben gönüllerin başkanı olmaya hazırım. Bu da Bulancak'a ve her başkana nasip olmaz" ifadelerine yer verdi.

hurriyet

karamel

Meraklı Üye
Yeni Üye
Gay oluşu ile ilgili bir yorum yapmak istemiyorumda.Baktım da yapmadığı iş yok, kolay gelsin bakalım...

sakal

Kahin
Yeni Üye
Demek ki; artık çalmaya, çırpmaya, ihaleye fesat karıştırmaya akraba kayırmaya son. Hiçbir partiyle ilişkim yok. Hiçbir cemaat, cemiyetle ilişkim yok.

bu nonoşu hangi cemaat/cemiyet kabul etsin ki hiç bir ilişkisi yokmuş,ilişkilerin en çirkinini kendine yaşam biçimi edinmiş zaten..

oy bulancak bulancak nonoş başkanında mı olacak:)

flzf

Filozof
Yeni Üye
Yani gresun oluşuda bir acayip de henüz o seviyeye gelmedik be abi dört dörtlük bir insanda olsa bu millet kabul edemiyor şahsen ben bile sıcak bakmıyorum

sakal yalnız adama çok antipatik bakmışsın onada yazık kendi seçimleri olduğunu sanmıyorum onlar erkek vücudunda kadın yaratılmış varlıklar kendilerini normal olarak kabul ettirmek istemeleri normaldir bence tanrı varsa yardımcıları olsun ne diyim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar