Tercih yardım

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde cermis tarafından oluşturulan Tercih yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,539 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Tercih yardım
Konbuyu başlatan cermis
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gerdel

cermis

Felsefe.net
Yeni Üye
merhaba arkadaşlar tercih konusunda kararsız kaldım yardım eder misiniz? Türkçe öğretmenliğinde okuyorum 2 sınıf bu dönem başka bir yere geçmek için yeniden sınava girdim
puanıma bakınca felsefeninde tuttuğunu gördüm . bırakıp felsefeye geçmeyi düşünüyorum felsefeyle çok ilgilenmeye ve felsefeyi çok sevmeye başlamıştım bu yıl zaten. akdeniz uludağ iö tutuyor bölümler nasıl internette çok az bilgi buldum siz ne dersiniz
-Türkçe Öğrt okuyup felsefeden yüksek lisans yapabilir miyim

rainbow64

Meraklı Üye
Yeni Üye
benim bildiğim kadarıyla felsefede yüksek lisans yapabilirsin ama bu senin felsefeye olan ilgini tam anlamıyla karşılamaz. eğer okumak istiyorsan felsefeye geç derim. Türkçe öğretmenlğini bitirmek de sana birşey katmaacak çünkü bitirdiğinde kpss ile uğraşacaksın eğer sana felsefe okuyup boşta gezeceksin diyen olursa da bunu söyle cevap olarak bunun yanı sıra felsefe okuduktan sonra yapabileceğin çok fazla meslek var bunu da düşün ama kendini geliştirmen kaydıyla. herşey sen de bitiyor.
kolay gelsin.

cermis

Felsefe.net
Yeni Üye
teşekür ederim kardeş

gerdel

Felsefe.net
Yeni Üye
Ben de bundan yaklaşık on yıl önce iktisadı bırakıp felsefeye geçmeyi düşünmüştüm, ancak ailem izin vermemişti, şimdi işim evim ve param var mutsuz da sayılmam,
Bence öğretmenliği bitirip devlet memuru olmaya bak, en azından garanti bir maaşın olur, öbür türlü yaşamak çok zor.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar