Tanışma köşesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Tanışma köşesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,573 kez görüntülenmiş, 560 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Tanışma köşesi
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

sakal

Kahin
Yeni Üye
tanışalım ben de sakal (Y) yani :) ama bu durumdan hiç hoşnut değilim..

flzf

Filozof
Yeni Üye
Benim dediğim y hiçbirzaman mantıklı konuşmaz ona ne emredilirse işine geliyorsa çıkarlarına geliyorsa iyisine kötüsüne bakmadan yapar.Düşüncesiz kalın kafalı vicdansız akıl yoksunu kişiler di. Herşey bu düzen üstüne kurulurken dur bir dk ama ...diyebilenler bu tanıma girmiyor.

Elektronik Mühendisi

Felsefe.net
Yeni Üye
..kendi diyor dövüşçüyüm diye elin yumruğunu yememiş belli kendininin kini balyoz sanıyor..ukala..
Ben dövüşçüyüm dedi isem sokakta demedim.Bir iki istisna hariç, sokakta hiç döğüşmedim.
Ben salona girer antremanı yaparım, özel turnuvalara katılırım, dövüşlerim ringde başlar ve biter.

Merak etme, bir defa ringde kolum kırıldı (12 yıl kadar önce), sonra ayak bileklerimde çatlaklar vs..Yani, elin yumruğunu da yedim, tekmesini de.

sakal

Kahin
Yeni Üye
Ben dövüşçüyüm dedi isem sokakta demedim.Bir iki istisna hariç, sokakta hiç döğüşmedim.
Ben salona girer antremanı yaparım, özel turnuvalara katılırım, dövüşlerim ringde başlar ve biter.

Merak etme, bir defa ringde kolum kırıldı (12 yıl kadar önce), sonra ayak bileklerimde çatlaklar vs..Yani, elin yumruğunu da yedim, tekmesini de.

insanların birbirini dövdüğü bir spor...? ben doğa sporları yapıyorum dağcılık,yürüyüş bisiklet gibi..anlaşamayız seninle.

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Merhaba
lütfen beni yerden yere vurmayin, cünkü hic bir konuda iddali degilim. selam vermek istedim, yeni üyeyim ve henüz felsefe net´i tanima asamasindayim. yurtdisindayim ve felsefeyi kapsayan her konuyu seviyorum.
selamlar

flzf

Filozof
Yeni Üye
Hoşgeldin :) Garip birisin tıpkı bizler gibi :p

sakal

Kahin
Yeni Üye
tatlı sert, deve dikeni koymuş,ben çiçeğin özüne talibim :)

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
hosbulduk arkadaslar sogulun.
zor sarlarin cicegi yapragi cicegi ve köküyle sifacidir devedikeni .. severim

quustion

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba
Ben bir lise öğrencisiyim felsefe, fizik ve programlama ilgi alanlarım buraya fikirlerinizi görmek ve beninkileri sunmak için geldim

DüşünceliKarga

Yeni üye
Yeni Üye
Mehaba
İsmim zaten yazıyor düşüncelikarga Antik Mısır hakkında araştırma yapıyorum felsefeye dair çok fazla ilgi duyuyorum tanıştığıma memnun oldum totemim karga bu yüzden nick'im karga öyle şeylere pek inanmam ama kargalar hoşuma gidiyor :) vede Yu-gi-oh gibi animeleri çok seviyorum mangalarınıda okuyorum. Hayal kurmak dünyada yapdığım en iyi şey hayali bir arkadaşım var çok yanlız bir insanım Hayali dünyam var bazen okuldayken gözümü kapatıp orada yaşıyorum(Liseye gidiyorum) :D

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Mehaba
İsmim zaten yazıyor düşüncelikarga Antik Mısır hakkında araştırma yapıyorum felsefeye dair çok fazla ilgi duyuyorum tanıştığıma memnun oldum totemim karga bu yüzden nick'im karga öyle şeylere pek inanmam ama kargalar hoşuma gidiyor :) vede Yu-gi-oh gibi animeleri çok seviyorum mangalarınıda okuyorum.

Antik Mısır herkesin ilgisini çekmez fakat benim de en ilgi duyduğum konulardan biridir. Tarsus'da Kleopatra Kapısı'nın önünden geçerken içimi hep bir ürperti kaplar fakat şimdi kapıyı da restore edeceğiz diye mahvettikleri için üpertinin yerini hüzün alıyor. Tarih ve tarihi yerlere saygı ne yazık ki ülkemizde pek bilinmiyor. Restore etmek üzerine yeni taş yapıştırmak olarak algılandığı için eski görüntüsü ve havası yok oldu.

Her neyse aramıza hoş geldin, Antik Mısır benim de favorimdir ve araştırmaların neresindesin, hangi aşamadasın onu da ayrıca merak ettim.

seyrialemir

Meraklı Üye
Yeni Üye
Merhaba guustion ve Düsüncelikarga, hosgeliniz. bu arada gecen yaz Yarali bir karga bulmustum Terasta bir gece misafir ettim, sabah iylestiginde mutfagimi talan etmisti :)) bu yüzden benim totemim olma sansini kaybetti..

DüşünceliKarga

Yeni üye
Yeni Üye
Merhaba guustion ve Düsüncelikarga, hosgeliniz. bu arada gecen yaz Yarali bir karga bulmustum Terasta bir gece misafir ettim, sabah iylestiginde mutfagimi talan etmisti :)) bu yüzden benim totemim olma sansini kaybetti..
Ahahahha Hikaye iyiyimiş abi :D [MENTION=4544]seyrialemir[/MENTION]

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar