Tanışma köşesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Tanışma köşesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,551 kez görüntülenmiş, 560 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Tanışma köşesi
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Hoş geldiniz. Umarız iyi vakit geçirirsiniz:)

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Merhaba değerli felsefe severler. İsmim Ilgaz. Facebook Felsefe Günlüğü sayfasının yöneticisiyim.buraya kendimi daha da geliştirmem gerektiğini fark edebildiğim için geldim.Yaşımın ya da nerede oturduğumun bir önemi olmadığını düşünüyorum.Umarım burada aradığım ortamı bulurum.Hayatı öğrenebilmek adına bir adım daha atabilmek dileğiyle...

Sitemize ve aramiza hosgeldiniz.

derin

Felsefe.net
Yeni Üye
Bir kurgudur hayat anlam seçer çizgiler çizersiniz yaşar gidersiniz öyle böyle iyi kötü kime göre neye göre
hey herkese slm olsun ben geldim hoşgeldiğime inanıyorum felsefede favorilerim var Nietzche gibi ama kimseye tapmam

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Bir kurgudur hayat anlam seçer çizgiler çizersiniz yaşar gidersiniz öyle böyle iyi kötü kime göre neye göre
hey herkese slm olsun ben geldim hoşgeldiğime inanıyorum felsefede favorilerim var Nietzche gibi ama kimseye tapmam

Sitemize ve aramiza hosgeldin.

yeşilimsi

Felsefe.net
Yeni Üye
merhaba

eğitim fakültesi öğrencisiyim...felsefi içerikli denemeler yazmak için görevlendirildim.bu siteye girme sebebim de öncelikle buydu ama yazılarınları okuduktan sonra daha cok ilgimi çekmeye başladı.bana ödevimde yardımcı olurmusunuz?

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Cevap: merhaba

eğitim fakültesi öğrencisiyim...felsefi içerikli denemeler yazmak için görevlendirildim.bu siteye girme sebebim de öncelikle buydu ama yazılarınları okuduktan sonra daha cok ilgimi çekmeye başladı.bana ödevimde yardımcı olurmusunuz?

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Cevap: merhaba

Ödevinizle ilgili başlıkları aratırsanız belki bir şeyleri bulabilirsiniz. Fakat sadece başlığı yazıp kenara çekilip yorum beklerseniz pek yanıt alamayabilirsiniz. Daha önceki ödev isteklerinin bir çoğu bu anlamda yanıtsız kaldı. Katılımcı olduğunuz takdirde belirttiğiniz konulara daha da ayrıntılı bir içeriği elde edebilirsiniz..

Hoş geldiniz Felsefe.NET'e.

kozmiksakaci

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba 20 yaşındayım ismim Ahmet hepinizle tanıştığıma memnun oldum.

muratkarahan

Üye
Yeni Üye
merhaba.benim adım da MURAT . FELSEFE.NET felsefi forum sitesi olarak gerçekten nadir sitelerden biri. emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
merhaba.benim adım da MURAT . FELSEFE.NET felsefi forum sitesi olarak gerçekten nadir sitelerden biri. emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum

Sitemize ve aramiza hosgeldin. Algi ve gozlemini korumak, kollamak ve gelistirerek devam ettirebilmek, bu siteye her yonde emegi gecen, bu da en basirt algiyla okuyan ve uyesi olarak yazan herkesin ortak basarabilecegi bir algi ve gozlemdir.

Bende bu konuda algi ve gozleminden ve bunu dile getirmenden dolayi, size tesekkur ediyorum.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Teşekkürler Murat, Paylaşımlar arttıkça daha çok öğrenmeye devam ediyoruz hep birlikte:).. Hoş geldin aramıza.

isocam209

Felsefe.net
Yeni Üye
merhaba,
benim adım da ismail aslıa bakarsanız felsefeyle pek bi alakam yok ama site yöneticisi "mavimor" abimiz bi site açar da biz üye olmazmıyız diyerek üyeliğimi başlatmış ve ilk mesajımı da yazmış bulunmaktayım ... :p

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
merhaba,
benim adım da ismail aslıa bakarsanız felsefeyle pek bi alakam yok ama site yöneticisi "mavimor" abimiz bi site açar da biz üye olmazmıyız diyerek üyeliğimi başlatmış ve ilk mesajımı da yazmış bulunmaktayım ... :p

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Hangi ismail:)

merhaba,

havari13

Felsefe.net
Yeni Üye
Bir merhabada benden olsun,adım ahmet,,havari deseniz de olur hatta belki daha iyi olur uzun gelenler ''13'' te yazabilir.Özet olarak: bulaştım bir şekilde felsefeye,buraya öylesine geldim,amaçsızca ya da sadece düşünmeye,kendimi tanıtma konusunda ise diyebileceği tek şey(az öncekiler dışında): hala artmadıysa 6 milyardan birisiyim.boğma bizi diyenlere ise İstanbul üniversitesindeyim,aydınlıyım diyebilirim.Balık vurması ümidiyle rastgele...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar