Şuan Dinlediğin Parça Nedir?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan Şuan Dinlediğin Parça Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,904 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Şuan Dinlediğin Parça Nedir?
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prens Ernak

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Bu normalde pek dinlediğim bir şey/tür değil ama bir hesapta paylaşılmış bir Big Pharma eleştirisi ve gerçekten şu an dinliyorum

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Komünist marşları, kızıl ordu marşları filan dinliyorum ara sıra. Bunu beğendim.

komünist marşını kendi marşları yaptılar ama hak etmişlerdi, kıskanıyorum bu marşı
Y9Y3k.gif

M

Mantıksız2022

Ziyaretçi
"Prince Of Egypt" adlı çizgi filmin müziği.
Musa peygamber ve Firavun arasındaki olayları anlatıyor.
Görüntüler Exodus Filminden.

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
Tabii ki Bella Ciao. Mükemmel yorum. Becky G. nin muhteşem bir dans performansı olduğunu iddia edemem. Ama yorumu, ritim mükemmel.

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
En sinir olduğum bir konu ise radyo dinlerken program yapan gerzeğin parçanın yarı yerinde gerzek gerzek konuşması. Lan bi çeneni tut parça bitsin, orta yerine sıçramanın âlemi ne!? Konuştuğu da gerzek gerzek çenesinin vidası gevşemiş saçmalıklar. İnsanlar giderek daha saçma ve daha gerzek oluyorlar.

Geçen otogara yolcu uğurlamaya gittim. Asker sevkine denk geldim. Yahu bir sürü şebek otobüsün hareket saati geldiği halde otobüsten inmiyor! Önüne geçiyor yürütmüyorlar. Bu gerzek şebekler nerden türedi anlamıyorum. Dengesiz saçma sapan bir canlı türü sürüsü ortaya çıktı.

Yattığın yerden günde bin dolar kazan zengin ol saçmalıkları ile internetin besleyip büyüttüğü bir sürü türü bu. Anlatıyorum, yahu bakın birileri kaybetmeden birileri beleşe kazanamaz diyorum, anlamaya niyeti olan kesinlikle yok! Kimse kaybetmeden sen yattığın yerde nasıl kazanacaksın diyorum, bön bön bakıyorlar. Bunlar bu kadar bön insanlar nasıl dengesiz olmasın da? Yattığın yerden kazan yat yat kazan keyfine bak şartlanmışı bir sürü şebek türedi ortalığa döküldü.

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
O değil de ben bu Bella Ciao'yu dinlemekten ne zaman usanacağım onu anlamadım! Günde on kere dinliyorum bıkma yok. Bir süre dinleyemezsem hemen açıp tekrar dinliyorum, acıkma gibi! Tuhaf!

Buna çok iyi dans performansı ekleyen videolar çıkması lazım. Örneğin Sia'nın Cheap Thrills parçasına millet ne oynamıştı da ne videolar koymuşlardı. Bella Ciao'nun Arapça versiyonu oryantal danslı bile çıktı, arya tarzına bile rastladım ama daha çok götürür, Backy G. parçayı yeniden yarattı resmen! Çok mükemmel yorum!

Sia da California Dreams parçasını öyle bir yorumlamıştı ki tarih bu şarkının böyle yorumunu hiç görmedi! Kadın yani daha başlarken öyle bir "keliforna drimin..." diyor ki yani ne bileyim, efsane... En efsane parçalardan biri.

Efsane deyince benim aklıma Dolores'in olağanüstü sesiyle söylediği "Zombie" gelir. Dolores öldüğünde annem ölmüş gibi ağlamıştım. Ne efsaneydi... Ne müthiş sesti...

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç