Sosyal Mesaj..

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hayvanseverler Kulübü kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Sosyal Mesaj.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 603 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hayvanseverler Kulübü
Konu Başlığı Sosyal Mesaj..
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serçe

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugün sosyal mesaj vermek istedim biliyorum belki bir cogumuzun bildiği ama yapamadığı birşey olabilir....

O yüzden lafı fazla uzatmadan şunu söylemek istiyorum...

kedi-kopek-mama.jpg

Sokakta kalan kedilere köpeklere karşı evimizin önünde bir tas su ve bir tas mama bırakırsak bu sıcak yaz günlerinde yaşam mücadelesi veren hayatı ve dünyayı bizlerle paylaşan bu canlılara da az da olsa katkı saglamış oluruz kanaatındeyım...

s1200

Unutmayalım ki

Canlıların agızları ve dıllerı var ama konusmaları yok devamında paralarıda yok ...Onlara bir tas su ve bir tas mama koyarak onların hem dılerı hemde paraları olalım bu sıcak yaz aylarında onlarıda unutmadığımızı gösterelım inşallah bu konuda sosyal mesaj sadece yazılarda kalmasın özellıkle ısterım..

Böyle..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Gönüllüler bu konuda ciddi mücadeleler veriyor ki çoğu ilde artık belediyeler de çok duyarlı fakat yeterli değil elbette çünkü halen hayvan sevgisi taşımayı bırakın düşmanlık duyanlar var. Oysaki bir canlıyı hayatta tutmaya çalışmak ne kadar güzel bir duygu, tabii anlayabilenlere...

dostlarimiz-icin-bir-kap-su--36607-1262016175750.jpg

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Aynen öyle bir canlının yaşama tutunmasına yardımcı olabilmek gerçekten de güzel bir duygu umarım genel olarak insanlık olarak böyle duyarlı süreçlerde hepimiz bir tas bizden diyerek katkıda bulunabiliriz ...

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç