Siyaseti en çok hangi haber kanalı veya haber programı tarafsız,açıklayıcı veriyor...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Siyaset Meydanı kategorisinde botros tarafından oluşturulan Siyaseti en çok hangi haber kanalı veya haber programı tarafsız,açıklayıcı veriyor... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,346 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Siyaset Meydanı
Konu Başlığı Siyaseti en çok hangi haber kanalı veya haber programı tarafsız,açıklayıcı veriyor...
Konbuyu başlatan botros
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan fides

botros

Felsefe.net
Yeni Üye
Özel kanalların açılmasıyla birlikte haber kanallarımız,tartışma,haber yorumlama programlarımız oldukça arttı.Artık eski günlerde değiliz bir şekilde izlediğimiz yeni haber kanallarıda kimliğimizi yansıtıyor.Sizler kimlerin yorumlarını haber aktarışlarını seviyorsunuz?Buraya herkez bir iki program yazarsa belki forumu izleyen arkadaşlarımızda izlemeye başlayabilir..

Sevgilerimle...

botros

Felsefe.net
Yeni Üye
En çok Trt türk'ün sabah yayınında başlayıp gün boyu süren Dünyadan haberler veren programını seviyorum,ülke tvden Aslında Ne Oldu adlı haber yorum programı,En çok güvendiğim haber kanalı Ntv sonrasında Haber Türk ,Habertürk'ten Teke tek başarılı buluyorum,Sansürsüz programı iyi izliyorum.Klasiklerden Siyaset Meydanı Ali Kırca,Sabahları Ergun Babahan'la haber yorumları Kanal 24 olması lazım bunları sayabilirim..

Sevgilerimle...

fides

Kahin
Yeni Üye
Haber Türk' deki Cem Öğretir Atv'ye geçmeden önce favorimdi.Zaten izlediğim tek kanaldı diyebilirim. Haber Türk'den ayrılmazdım.Ama şimdi yüzüne bile bakmıyorum kanalın nerdeyse.ATV haber'de Cem'i görünce de bayağı bir kulaklarını çınlatıyorum..Can Dündar'ın NTV'de ki Canlı Gaste'sine arada bir bakıyorum o da bazen cıvıtıyor.(Yıldız Tilbe olayı gibi) Ama NTV çok soğuk bir kanal.Çok mu resmi diyorum ya da mimiksizler mi ne?
Ah bir de NTV'de Gece-Gündüz'de Yekta Kopan yok mu o ne güzel ses tonu. Rintintin:) Asıldığımdan değil tabi ama beni tanıyan bilir sese çok önem veririm ve adamın ses rengi çok hoş :)
Bu arada Fatih Altaylı kadar boş beleş bir insan mı var? Adamın karakterini geçtim diksiyon, yazışma, kültürel birikim yada üslup vs. bir şeyi yok.Zaten motor gibi konuşuyor.Bu neden ekrana çıkıyor anlamıyorum?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar