Sitede bir yabancı

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde Modex tarafından oluşturulan Sitede bir yabancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,004 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Sitede bir yabancı
Konbuyu başlatan Modex
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ls2

Modex

Felsefe.net
Yeni Üye
Burası tam olarak nedir, eskaza kendimi burada buldum, birisi aydınlatırsa sevinirim :)

Alper

fadminfon
Onursal Üye
Burası evde kalmış tombul kızları sevenler ve yaşatanlar kulubu! Burada herşey gerçek burda şaka olmaz. Oymak beyimiz [MENTION=4933]esekherif[/MENTION] tir o gerekli basın açıklamasını yapmıştır ve tekrar yapacaktır. Aksini iddaa eden hayindir!

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Burası tam olarak nedir, eskaza kendimi burada buldum, birisi aydınlatırsa sevinirim :)

Sorulardan ve sorunlardan nefret ederiz. Bizimle sorunu olan birisinin en son işi bizimle sorunu olmasıydı. Ayrıca şaka en sevmediğimiz ikinci şeydir.

Son düzenleme:

Mara

Üye
Yeni Üye
Siz bu iki köftehora bakmayın lütfen, Hoş geldiniz aramıza. Hem genel paylaşım hem de ağırlıklı olarak Felsefe teması etrafında dönen bir forumuz.
Keyif almanızı dilerim :rolleyes:

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Bu site, yeni düşünce diyarlarını keşfetmek, var olduğunuz düşünsel mekanın boyutlarını genişletmek için farklı insanlarla işbirliği yaptığınız faydalı bir internet sitesidir.

Son düzenleme:

ls2

Kahin
Onursal Üye

bellki sitede biraz gezip tanımaya üşenecek kadar tembelsiniz,

size mutluluklar sözüm kardeşçe. ümit besen:p

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar