Sen Aslında Sen Misin?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kimdir? kategorisinde RBarut tarafından oluşturulan Sen Aslında Sen Misin? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,319 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kimdir?
Konu Başlığı Sen Aslında Sen Misin?
Konbuyu başlatan RBarut
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan RBarut

RBarut

Felsefe.net
Yeni Üye
Beni Ben Yapan sizce Sadece Bedenim mi Yoksa düşüncelerim mi? Bana kalsa Been sadece Tipden ibaretim Geri kalanlar topladıklarımdan ibaret Bana ait ne var ki Bende? Peki ya sen? Sen Gerçekten sen misin?

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Amacım bok atmak değil,kavga da değil.Satirik üç beş cümle söylemek istiyorum.

Kurduğun cümleler gerçekten kasıntı.Bir arayış içinde göremiyorum seni.İlk açtığın konudaki yaklaşımların ucundan da olsa elle tutulurdu ve cevap verdim ama sonradan bakıyorum ki felsefenin mistikliğine dayanıp üste çıkan kaymağının peşindesin.

Tabi ki bunlar benim görüşüm.

L

lamei

Ziyaretçi
Bir ben yok ki içimde.
Ben hangisiyim bilmiyorum.
Çok zıt kişilerde var:ılımlı olan da
sert olan da.

Kendimi bulacağım/keşfedeceğim.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 03:20 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 03:19 ----------

Kurduğun cümleler gerçekten kasıntı.Bir arayış içinde göremiyorum seni.İlk açtığın konudaki yaklaşımların ucundan da olsa elle tutulurdu ve cevap verdim ama sonradan bakıyorum ki felsefenin mistikliğine dayanıp üste çıkan kaymağının peşindesin.

Niye içindeki felsefe sevgisini öldürüyorsun ,
olmadı bu heval.

RBarut

Felsefe.net
Yeni Üye

Evet bunlar sizin görüşünüz. Sizin görüşünüz size göre doğru gelir. Benim ilk konuya gelecek olursak sizin konuyu anlamadan atlayış yapmış olduğunuz için size yanlış yada boş gelebilir. Zaten ufak ama görünmeyen şeyler önemli değil midir ?

---------- Mesajlar Birleştirildi at 02:52 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 02:46 ----------

Bir ben yok ki içimde.
Ben hangisiyim bilmiyorum.
Çok zıt kişilerde var:ılımlı olan da
sert olan da.

Kendimi bulacağım/keşfedeceğim.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 03:20 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 03:19 ----------

Niye içindeki felsefe sevgisini öldürüyorsun ,
olmadı bu heval.

Topladıklarım demiştim ya işte senden başka kişiler onlar oluyor. Dilimiz bile başkasının hareketlerinin bile.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar