Sanal MATRIX...

elbiss

Üye
Kayıtlı Üye

Farklı bir konu işlemek istiyorum...Hepımız gun ıcerısınde hayatın zorluklarından sıyrılıp sanal ortamlara...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Son düzenleme:

kahin

Yeni üye
Kayıtlı Üye
hatırladınmı? elbiss :D birde mühendis vardı, matrixte insan ırkı ben var olduğum sürece asla özgür
olamıyacak demişti. :D
o mühendis kim? biliyormusun? senin öve öve bitiremediğin allahın :D
ordaki kahini yanlış programlamışlar filmin gerçek senaryosunda warshowski kardeşler aslında kahini erkek olarak tasarlamıştı. her neyse kahin ne...

Son düzenleme:

kahin

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Mimar: -Merhaba Neo.

Neo: -Sen kimsin?

Mimar: -Ben Mimar'ım. Matrix'i ben yarattım. Seni bekliyordum. Kafanda çok soru var, her ne kadar gidişat bilincini değiştirdiyse de, geri dönülmez bir şekilde hala insansın. Yanıtlarımın bazılarını anlayacaksın, bazılarını ise anlamayacaksın. İlk soracağın soru en uygunu olsa da, aynı zamanda önemsiz...

kahin

Yeni üye
Kayıtlı Üye
yani diyorki allah bile olsa ilk andan itibaren erkek ve kadını yaratmak zorunda yoksa canlı bir yaşamın olduğunu nasıl? anlatıcakmış allah öyle diyor,sen allah adeğil allah sana muhtaçtır diyor,
çünkü yaratan o diyor biizm yaratılmaya ihtiyacımız yok diyor. çaktınmı? biz yaratılmasak allah nasıl? ispatlıyacakmışş diyor allah olduğunu...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Işın ozu Sanal Matrıx ORTAMIN daysanız sıstemde varsınız demektır...Sistem içerisindeysenız gerçekle sanalı ıyı ayırt edebılen bırer Matrıx olmanız gerektıgıdır yoksa sıstem ıcerısınde kaybolabılırsınız :)

Böyle.
Kaybolanları da sanal dedektifler geri mi...

elbiss

Üye
Kayıtlı Üye
@Kahın Fılm senaryolarını tekrar hatırlanman konu ıcın oldukça guzel oldu fakat bu senaryo ınsan elıyle oluşmuş bır senaryo gerçek senaryo ıse ALLAH ın sunduklarıdır dıyebılırım....

Benım bu konuda anlatmak ıstedıgım husus aslında her bır kullanıcının Sanal Matrıx e gırış ıçın bırer makınelerının oldugudur ve bu makınelerın Sanal matrıx te...

elbiss

Üye
Kayıtlı Üye
Kaybolanları da sanal dedektifler geri mi buluyor, nasıl oluyor acaba?
Sanal dünya benim boyumu aşıyor, kaybolmaktan öte aklımı kaybetmemeyi diliyorum, cidden çok profesyonelce kullanmayanı sistem yutabilir.:)

Aynen öyle kaybolanlar Sanal Matrıx e akıllarından...

kahin

Yeni üye
Kayıtlı Üye
insan eliyle oluşmuş bir senar yo öyle değilmi? sevgili albiss tıpkı dinler gibi allahla arasındaki tek baglantı sadece hayaller .. senin şu halini gerçekten seviyorum ahhh birde ne demek? istediğimi anlasan ... nerde o günler? :D
:D

bizdeki dedektifler ancak olay anından değil olay sonrası gelirler .. :D
hımmmmm sanırım bu adam...

Son düzenleme:

elbiss

Üye
Kayıtlı Üye
insan eliyle oluşmuş bir senar yo öyle değilmi? sevgili albiss tıpkı dinler gibi allahla arasındaki tek baglantı sadece hayaller .. senin şu halini gerçekten seviyorum ahhh birde ne demek? istediğimi anlasan ... nerde o günler? :D
:D

bizdeki dedektifler ancak olay anından değil olay sonrası...

Son düzenleme: