Protestoya davet!!!

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde Preatorian tarafından oluşturulan Protestoya davet!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,567 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Protestoya davet!!!
Konbuyu başlatan Preatorian
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azadî

Preatorian

Meraklı Üye
Yeni Üye
Bazı kişilerin, Türk vatandaşları ile ve türklük ile dalga geçiyor olmalarına, bu site yönetimi defalarca yazı yazmama rağmen maalesef göz yumulmaktadır!!! Türkü ve Türkiyeyi beğenmeyen çeşitli kişilerin, taraf gazetesinden ordan burdan ne olduğu belirsiz hiç bir dayanağı olmayan yazılar kopyalıyor olmalarını ve benim gibi Türk olan biri ile dalga geçiyor olmasını kabul etmiyorum!!! Türkü ve Türkiyeyi beğenmiyorsan başka bir ülkeye hayli hayli gidebilirsin hatta Türkçe dışında bir dil kullanabilirsin!!! Sana hiç bir şey bir Türk ile dalga geçme hakkını vermez, Türkü geçtim kimse ile hiç bir din, dil, ırk ile dalga geçme hakkını vermez!!! ırkçılık karşıtı olduğunu sanan fakat aleni türke karşı ırkçılık yapan bu saçam zihniyetin burada desteksiz sallıyor olması kabul edilemez!!! FELSEFE'den bahseden ama Türkü karalamaktan öteye gitmeyen bu yazıların yayınlanmasına göz yuman bu siteye girmeye herkesi PROTESTO etmeye davet ediyorum!!!!

Şimdi kilitleyebilirsiniz!

Süreyya Önal

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Değerli arkadaşım Preatorian

her üyenin, kendi bakış açısı ile tartışmaya katılabilmesi ve bunu da saygınlığı kaybetmeden yapabilmesi güzel olurdu da halen tartışma kültürü ile muhalefet etmeyi bilemiyoruz sanırım,

herhangi bir fikriyatta olup fikrini; yaşam alanında tartışarak zemine uygun bir anlayışla yaşamak-yaşatmakta mümkün iken.. geçmişe sahip olmak adına değişmezlik olarak benimsemeler hem de bunu, o fikrin özünü bile varmadan, -kendi- hasmane tutumlarına kılıf etmeler..ve yine kalıp fikirlerin 'copy paste' yapılarak kişilerin kendini ifade edebilmesi vs. ancak, kişilerin sınırı olup aşamadığında da yerinden saydırarak saldırma aşağılama ile buna karşılık, olur-olmaz savunmalar şeklinde gelişiyor

sanırım bu durumdan herkes rahatsız. Düşünceler tartışılır da ancak çarpıştırma..kıyım kültürüyle olmadığı ortada

ancak.. her konuşana- fikrini beyan eden vatandaşa Türkü ve Türkiyeyi beğenmiyorsan gidersiniz demek ile forumu protesto çözümmüdür

ben kendi adıma sizi burada görmekten memnunum ve emin olunuz çoğunluk, fikir-niyet-zikirlerin beyanı ile... hangi konu yazıdan, ne alıp neyi eleyeceğinin kendi kararını alabilecek yeterliliktedir buraya üye olan arkadaşlarda. Dalga geçmek kişinin kendisinin dalgaya düşmesinden başka bir şey değildir rahat olunuz

seyduna

Yeni üye
Yeni Üye
Şimdi ne fark eder Kürt mü yoksa Türk mü söylemiş işte bu topraklarda yaşamış bir atamız: "Fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış." : )

Kimsenin Türklere hakaret ettiği yok. Böyle bir şey olsaydı zaten böyle absürt bir başlık açacağına öyle mantıklı bir başlık açardın ve o hakaret yazılarını yapıştırırdın.Biz de sana hak verirdik forum üyeleri olarak.Millet senin tabularını eleştiriyor diye linç kampanyası açmaya çalışmışsın.Tabi sen Türklüğü diğer ırklarla/milletlerle eşit görmeyi hakaret olarak nitelendiriyorsan o ayrı. Tabi senin bakış açına göre sen de haklısın (!)
Bakıyorum da S.Demirel geleneğiyle yetiştiğin pek belli : "Komünistler Moskovaya, faşistler/dinciler Arabistana" mantığıyla kimi kimin toprağından kovuyorsun? Bu hakkı kendinde nasıl barındırıyorsun?Ben zaten anlamadım ki bu topraklarda kim yaşamalı? Zaten senin hakaret dediğin şeyleri (eşit olduğunu söyleyenler yani)Türk olduğunu söyleyenler savunuyor.Tabu olarak gördüğün için anlamıyorsun bile kabul etmiyorsun ortadaki yanlışları.
Neyse...Senin yazılarını takip edenler zaten bilirler ki çekilmenin nedeni bunlar değil. Yazılarının eleştirilmesi.Kaynak olarak verdiğin şeylerin absürt çıkması. Arkasında durmak yerine ya da yanlışlarını kabul etmekten ziyade kaçmak daha kolay geldi.

Azadî

Üye
Yeni Üye
Beğenmiyorsan gidebilirsin.Ne kadar güzel bir cümle.Tek devlet tek millet tek dil...hatta tek ırklı bir forum..Mükemmel bir şey ))

Evet haklısın forumdaki bütün kürtler banlanmalı (!)

Yaşasın Türk ırkı ! Türk'e dil uzatanın dilini kesen bir forum istiyoruz (!)

...
..
.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar