Profil ile alakalı sorunlar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde phi tarafından oluşturulan Profil ile alakalı sorunlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,907 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Profil ile alakalı sorunlar
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan evrensel-insan

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Profil ile alakalı her türlü sorunu ve bilmek isteğiniz şeyleri buradan sorabilirsiniz.

K

kuzeys

Ziyaretçi
profil değilde mesaj yazarken rich editör görünmüyor ne alıntıları belirleyebiliyorum nede resim eklenebiliyorum yazım aparatları görünmüyor.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Sevgili kuzeys;
Dediğim yolu takip ediniz;
Profilim/Ayarlar/Ayarlari Değiştir/Diğer Ayarlar/Gelişmiş VB ayarları kodları
Buradan dilediğiniz editörü seçebilirsiniz.

fides

Kahin
Yeni Üye
Bir de doğum tarihlerini güncellemelerini rica ediyorum üyelerden. Genelde 01.01.2008 tarihi veriliyor. Böyle giderse 1 Ocak'ta bir sürü kişinin doğum günü varmış gibi görünecek.

Aksiyom

Düşünür Üye
Yeni Üye
Güncelleyemiyorum yardımcı olursanız eskiden yapabiliyordum şimdi tıklanmıyor.

fides

Kahin
Yeni Üye
Aksiyom avatarını mı güncelleyemiyorsun?
Uyarı: Öngörülen Resim ebatı 200 x 200 Pixel ve 1,91 MB (Megabyte) ´dir.
Bunu dikkate alarak mı resim ekliyorsun?

Aksiyom

Düşünür Üye
Yeni Üye
Hayır doğum tarihimi güncelleyemiyorum.

fides

Kahin
Yeni Üye
Tamam. Sen bana ö.m yoluyla gönder bir de ben deneyeyim. Bir de görülmesini istiyor musun istemiyor musun ayrıca belirt :D

fides

Kahin
Yeni Üye
Takvime baktım da 1 Ocakta 712 üyenin doğum günü var şimdilik:) maşallah.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Doğum tarihinizi özel mesaj yada iletişim yoluyla gönderirseniz düzenlemeyi yapabilir.z

mertnegal

Felsefe.net
Yeni Üye
kardeşim ne profil resmi değişiyor mede albüme resim ekleyebiliyorsun.ÖNGÖRDÜĞÜNÜZ EBATLAR ÇOK KÜÇÜK ADAM GİBİ BİR ŞEYLER YAPIN

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Burası felsefe sitesi, sonuçta devasa görsellere izin veremeyiz. Belli bir düzenimiz var ve bu düzende ısrarcıyız.

Albüm kısmına fotoğraf ekleyemiyorum dediniz ama diğer kullanıcılarımızda sorun yok. Siz de hata ne veriyor? Hata mesajını mt nickine ya da major nickli admin arkadaşımıza ozel mesaj yoluyla yazarsanız size yardımcı olmaya çalışırız.

kardeşim ne profil resmi değişiyor mede albüme resim ekleyebiliyorsun.ÖNGÖRDÜĞÜNÜZ EBATLAR ÇOK KÜÇÜK ADAM GİBİ BİR ŞEYLER YAPIN

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Avatar resmi icin; Öngörülen Resim ebatı 200 x 200 Pixel ve 1,91 MB (Megabyte) ´dir.
Profil resmi icin; Öngörülen Resim ebatı 250 x 250 Pixel ve 1,91 MB (Megabyte) ´dir.

Forum sitelerinin ortalama ongordugu resim ebatlari avatar icin 100*100, profil icin 150*150 ve 1 MB'tir. Bizim ongoru farkimizi umarim gormussunuzdur.

Ayrica profil resminizi degistirmeniz icin yukarida bulunan ana linklerimizden profilim/profil resmini degistir yolunu izlemelisiniz. Avatarinizi degistirmek icin profilim/ayarlar/avatarimi degistir
Album ve fotograf eklemek icin ise profilim/listelerim/album ve fotograflarim yolunu izlemeniz gerekmektedir.

F

faust

Ziyaretçi
Ayarları değiştir butonun tıkladığımda sayfaya giriş izniniz bulunmuyor diyor sorun neden kaynaklanıyor,şimdiden sağolun.

SenexIratus

Üye
Yeni Üye
ziyaretci mesajlari ve profil

ziyaretci mesajlarimi okuyamiyorum ve kendi profil ekranimi goremiyorum yasak yaziyor bunun sebebi nedir?

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Panelde hersey normal gozukuyor ve yetkileriniz dogrultusunda dediklerinize izniniz var. Aldiginiz hata mesajini tamamiyle yazarsaniz teknik olarak daha verimli sonuca ulasabilirim.

SenexIratus

Üye
Yeni Üye
SenexIratus, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
  1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
kendi profilime bakmaya calisirken veya ziyaretci mesajlarini okumaya calisirken bu uyari ile karsilasiyorum.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Profilinize giriyorsunuz ve mkamar'in size yazmis oldugu uye mesajini gorebiliyor musunuz?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar