Ölüm'ü Kabullenmek

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde yumitrix tarafından oluşturulan Ölüm'ü Kabullenmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,638 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Ölüm'ü Kabullenmek
Konbuyu başlatan yumitrix
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Raphael

Raphael

Üye
Yeni Üye
Yani tapu satmıyoruz ama isterseniz çok kuvvetli cennete girme duası ayarlayabilirim.

Raphael

Üye
Yeni Üye
Yanlız şu da var:

- Güç bela ayakta durmaya çalışan bir ülkesinin bütün kurumlarını dağıtıp kaynaklarını ona buna peşkeş çektiyseniz, garibin / fakirin hakkını yediyseniz, saf insanları din yoluyla ayartıp kandırdıysanız, küçücük çokukları mezhep tarikat yurtlarına mahkum ettiyseniz, diğer bir sürü çocuğu, onları bir takım "dini" okullara mahkum ederek kendi kararını verme hakkını ellerinden aldıysanız mumyalama seçeneği (bence) sizin için daha doğru olur.

- Ama "ben bunları bizzat yapanlardan değilim, sadece kendi zeka seviyemden dolayı bunlara inanıp bunların peşinden gittim" diyenlerin grubundaysanız. O zaman cennete girme duası sizin için daha iyi. 500 avroyu nereye vermiyorsunuz ki? Neticede o günahın affı gerekli mi değil mi? Ben olsam verirdim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç