O yaratık gerçek mi?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel ve Son Dakika Haberler kategorisinde Neo tarafından oluşturulan O yaratık gerçek mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,017 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel ve Son Dakika Haberler
Konu Başlığı O yaratık gerçek mi?
Konbuyu başlatan Neo
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan OnlyBlack

Neo

Yeni üye
Yeni Üye
12011400_769126229864300_5656873512558043477_n.jpg

Discovery Channel’da yayınlanan bir belgesel, dünya çapında büyük ilgi gördü.

İzlandalı bir grup jeolog, petrol aramak için deniz altına indiler, denizin altında garip sesler duydular. Şimdiye kadar deniz altında hiç duyulmayan bir ses… Deniz bilimcilerinin bile hiç rastlamadığı bu sesin ne olduğunu araştırmak için bir grup jeolog denizaltıyla okyanusun derinlerine indi. Su altında sesi bir kez daha duyan araştırmacılar, kamerayla kayda başladı. O anda elleriyle cama dokunan yaratık, izleyen herkesi şok etti.
Videolu Kanıtlara ve bilim adamları ve bir askeri personelin itiraflarına dayanılarak kanıtlanmaya çalışan denizkızları aslında denizde milyon yıllardır yaşayan suda yaşayan bir insan türü olarak düşünülüyor.

GÖRÜNTÜLER KURGU MU?
Birçok hükümetin bunu bilip de gizlediği iddia edilen belgesel çok fazla ses getirdi. Bir süre sonra yayıncı kuruluş belgeselin kurgu olduğunu söylese de bir çok insan, Discovery Channel’ın, hükümet baskısından ötürü görüntüleri ‘kurgu’ diyerek yalanladığını düşünüyor.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
İki yıl önce çekilmiş bir görüntüydü ben gerçek olduğunu düşünüyorum fakat denizkızı değil de başka türlü bir varlık olabilir. Videosu da var.

OnlyBlack

Yeni üye
Yeni Üye
Bilimin ilerlemesi bir yandan iyi birsey olsada diger yandan kimse arastırma yapmasın diye düsünüyorum bazen bence o kadarda arastirmak insanı deli eder ama insanlar surekli merak ettikce durmuyorlar.Sadece kendi hayatlarina bakmalilar o yaratiklarda kendi halinda yasarlar o zaman :)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Bilimin ilerlemesi bir yandan iyi birsey olsada diger yandan kimse arastırma yapmasın diye düsünüyorum bazen bence o kadarda arastirmak insanı deli eder ama insanlar surekli merak ettikce durmuyorlar.Sadece kendi hayatlarina bakmalilar o yaratiklarda kendi halinda yasarlar o zaman :)

Ben de merak edenlerdenim ve dünya dışı yaşamları kesinlikle kabul ediyorum. Bu nasıl bir varlıktır bilemiyorum fakat dünyada ve evrende bizim bilmediğimiz çok sayıda canlı olduğu kanaatindeyim.

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
evet 'hayal gücü' önemlidir... gerçekliğin imgesel biçimde kavranmasını ve ifade edilebilmesini olanaklı kılar... insanın hayal gücü olmasa, sanat yapılamazdı... ama her söylenenin peşine düşmek zordur... hele söyleyen, 'yalan söyledim' diyorsa...

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
yaşasa ne olurdu? yani denizde bir yaratık olsa ve bu gerçek olsa ve bizim bildeğimiz -başka ca da-yaratıklar;
neyi açıklar ve değiştirir ki!

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
yaşasa ne olurdu? yani denizde bir yaratık olsa ve bu gerçek olsa ve bizim bildeğimiz -başka ca da-yaratıklar;
neyi açıklar ve değiştirir ki!

Başka yaşamlar bana ilginç geliyor, evrendeki diğer yaşam formlarını merak ediyorum tabii ki bu gerçek olsa da değişen birşey olmazdı benim fikrim değişmedi sadece @birazdahaderinmavi kahkahalarla gülüyor gibi bir hisse kapıldım:):)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
başka olması bizi daha yalnız mı yapar? neyi açıklar?

-sonsuz zeki varlık olsun neyi açıklar?

ls2

Kahin
Onursal Üye
5 işareti yapmış Fener Moldeyi beşlicek demek istemiş. mesaj bu beyler. başka anlam yüklemeye çalışmadan sezsizce dağılın

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç