Nietzche ve Kitapları

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde Sartre tarafından oluşturulan Nietzche ve Kitapları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 987 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Nietzche ve Kitapları
Konbuyu başlatan Sartre
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan muratkarahan

Sartre

Felsefe.net
Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,
Ben Nietzche'nin kitaplarını okumak istiyorum fakat hangi yayınevinden satın almam gerektiğine bir türlü karar veremedim. SAY yayınları ve İş Bankası Yayınları en çok tercih edilenler sanırım.Tüm eserlerini okumayı planlıyorum.Nietzche'nin kitapları kapsamında en anlaşılır ve kaliteli çeviri hangi yayınevinden çıkmaktadır? Okumuş olan arkadaşlara sormak isterim.Tüm eserleri tek bir yayınevinden almak istiyorum.
Ve tabi ki özellikle önerdiğiniz eser var mı, Nietzche veya başka bir felsefe düşünüründen mutlaka okunmalı dediğiniz?

Teşekkürler.

muratkarahan

Üye
Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,
Ben Nietzche'nin kitaplarını okumak istiyorum fakat hangi yayınevinden satın almam gerektiğine bir türlü karar veremedim. SAY yayınları ve İş Bankası Yayınları en çok tercih edilenler sanırım.Tüm eserlerini okumayı planlıyorum.Nietzche'nin kitapları kapsamında en anlaşılır ve kaliteli çeviri hangi yayınevinden çıkmaktadır? Okumuş olan arkadaşlara sormak isterim.Tüm eserleri tek bir yayınevinden almak istiyorum.
Ve tabi ki özellikle önerdiğiniz eser var mı, Nietzche veya başka bir felsefe düşünüründen mutlaka okunmalı dediğiniz?

Teşekkürler.

Popülist bir kitap hale dönüşen Böyle Buyurdu Zerdüşt ü tavsiye ederim. Bu kitabın incelemesi üzerine dahi yazımlar vardır..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar