Neden?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sylviaplath tarafından oluşturulan Neden? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,250 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Neden?
Konbuyu başlatan sylviaplath
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
5 N..Neden ,nasıl, niçin, ne şekilde ve ne zaman soruları aklıma geliyor neden sorusu benim tek başıma sorguladıgım bir soru kalıbı olmuyor..

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Neden; o beş harf içinde "baştan" sona gidersin, "sondan" başa. daracık, çıkmaz bir sokaktir." ?

Son düzenleme:

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Şizofren olabilirsin. Mesela ben de içimde bana dost olan kişilerle yaşıorum ama bu kişileri olayları farklı açılardan değerlendirebilmek için bilinçli olarak yarattım.

Şizofren değilim. Yani pek çok tanı konuldu ama şizofreni o tanılardan biri değil. Anksiyete bozukluğu, obsesif bozukluk gibi tanılarım var.

Çok şükür şizofreni boyutunda değil.

Hani Yunus Emre'nin sözü vardır ya, "Bir ben var benden içeri." heh, onun 1-2 tık ileri boyutu gibi gibi.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Neden ne kadar yaşayacağıma karar veremiyorum ki? Erken doğmuşum ben, şöyle yaklaşık bin sene falan sonra doğsaymışım çok daha güzel bir dünyada, yaşam sürem uzamış şekilde yaşayabilirdim.

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Böyle paylaşımlar ve konular görmek güzel. Çok teşekkürler

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç