Müzik

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde epoché tarafından oluşturulan Müzik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 63,499 kez görüntülenmiş, 924 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Müzik
Konbuyu başlatan epoché
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"
T

TENTEN

Ziyaretçi
Arkadaşlar özgün cover ritim değiştirildi, sona şiirin eklenmemiş bir bölümü eklendi, daha akıcı ve kolay bir söyleme sağlandı
Yüklenmemiş Ahmet Kata coverlarım var
Yukarıdakileri tıklayıp sevmeyenler olabilir ,sesimi yeni açıp oturtup tonluyorum, benim ki amatör uğraş ve uzun bir süredir mırıldanmamıştım her söylediğimde daha iyi oluyor aylar içinde detone olmayan özgün bir tavır oturacağıma inanıyorum
Çıplak insan sesi keyif vericidir
Dinleyin istek yorum sunun derim, teşekkürler

Kendi sesimden

sesin harika.
Arasıra kanalına gelip şiir okusana.
@smile buraya bak.:)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Orff gerçek bir müzik dehasıdır ve duyan kulaklara sahiptir.
Belki üretimi Nazi Almanyası dönemindedenk geldiği için poliitk bir tavrı olmadığı ya da sakin kendi halinde müzik üreten bir pasifist olduğu için bilmiyorum Nazilerle araya mesafe koymamak gibi bir eleştiri gördü ve bu onun üretici kişiliğin ibiraz gölgeledi...
Bunu Türkçe dinlemek isterdim.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
sesin harika.
Arasıra kanalına gelip şiir okusana.
@smile buraya bak.:)

Teşekkür ederim bu yorumları nasıl da atlamışım

Aslında sohbet kanalında kim biri vardı birilerini meşhur eden onunla yapılan bir görüşemden sonra kısa bir şiir ya da ses kaydı paylaşam sözü vermiştim
Daha sonra yayın alınca bunu telefonu mikrofona çevirip kısa bir paylaşım sunum yapma deneyecektim sonra aksilikler oldu. Ayrıca canlı konuşabilir miyim bilmiyorum çünkü böyle bir deneyimim yok, kekeler miyim, donar mıyım olur mu emin olamadım. Bir de dinleyici kitlesi ? Eşzaman yok kendini duyamıyorsun bence bu tecrübe gerektiriyor. Daha sonra telefonu çözdüm aslında mikrofon yaptım yani amatel eski kablo bağlantı kopup duruyo kimseyi yormayalım dedim..

Aslında şiir kaydı elimde sanırım Melih Cevdet'in "Olsun da Gör"ü ve Ahmet Erhan'ın "Oğul" (Anne ben geldim) kayıtları olmalı. Bunlaır paylaşabilirim.

Şiir istek alabilirim. Sevmediğimi okumam.

ağzınıza sağlık olsun @"ictenlik" bey.

Çok teşekkür ederim keyifli yayınlar

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Bu şarkının/şiirin 3 beste/versiyonunu buldum ama işlenmeli, coverlanmalı ve yeniden uyarlanmalı...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç