Müftü, Kur'an-ı Kerim'i pasta yapıp yedi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem (Dünya\/Türkiye) kategorisinde evrensel-insan tarafından oluşturulan Müftü, Kur'an-ı Kerim'i pasta yapıp yedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,254 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem (Dünya\/Türkiye)
Konu Başlığı Müftü, Kur'an-ı Kerim'i pasta yapıp yedi
Konbuyu başlatan evrensel-insan
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alpi

ls2

Kahin
Onursal Üye
Rahleni al gel Azizim. Ben üzerime hafif birşeyler giyip geliyorum. Kedicik adayı seni !

Phi doğru diyor. hatta bana kalsa ben daha fazlasını derim .ama neyseki bu konulardan uzak duruyorum şanslı günündesin ! :tongue:

Ashriel

Felsefe.net
Yeni Üye
İnsanlar hür olmalıdır, bir dine, cemaate, topluluğa bağlı olmadan kendi vicdanlarına göre hareket edebilmelidir vs vs diye kendini yırtan birçok insan iş Müslüman birinin yaptığı bir yanlışa gelince İslam'a saldırmaktan hiç geri kalmıyor. Müslümanlar da bittabi yanlışa düşebilir, Müslümanlar diye insan mı değiller? Her Müslüman kapalı mı, namaz mı kılıyor? Ha bunlar yapmadıkları, bunları geçtim. Ben Müslüman olduğunu söyleyip baş örtüsüne karşı çıkanı, Kuran'ın değiştirilmiş olduğunu söyleyeni de gördüm. Kusurlu olan bunlar mı, İslam mı? Şimdi haber trajikomik olduğu için zaten güldüm ama esefherif'e ayrı bir güldüm. İyi ki varsın ne diyeyim.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Ne fark eder ki, ha basbakan ha cumhurbaskani. Diyorum ya zihniyet onemli olan.

Turkiye'ye bir zihniyeti empoze etmeye calisan yonetim var.

Iran gibi, Suriye gibi, Misir gibi...

Sonlarinin da nasil oldugunu hepimiz biliyoruz.

Düş

Üye
Yeni Üye
Diyanet istediği kadar özür dilesin.. Bir kere yaptılar mı bunu yaptılar. Yaşını başını almış, eğitimli insanlardan bahsediyoruz. Atılan twitlerdeki yorumların hepsine katılıyorum. Yıllar önce din elden gidiyor diyerekten yakılan bir sürü insan oldu. Ders almasını bilmeyen bir toplumun kötülük tohumları atılıyor, ha bu kötülüğü de gene yakıp yıkma alanında usta insanlar yapıyor. Al işte din şimdi amaç mı, yoksa araç mı? Kuranı Kerim değiştirilmiş midir diye bir tartışma konunuz vardı ya, alın işte kimine göre Kuran-ı Kerim kendi menfaatleri uğrunda değiştirilebiliyor.

X

FAdmin
Onursal Üye
Yahu kendini sarsilmaz laikligin ve Ataturkculugun ilelebet koruyucusu ilan eden CHP bile birakti su Iran'mi oluyoruz, seriatmi geliyor yaygarasini. Hakikatten ozellikle iclerindeki ulusalcilari ayikladiktan sonra realist, ekonomi uzerine siyaset yapan, bireysel ozgurluklerden felan bahseden bir parti haline geldiler. Bu ulkede Iran modeli tutmaz, su AKP secmeni bile emin olun istemiyor boyle birseyi. Din uzerinden bu partiye saldirmaya devam edildikce bu haramiler, makaracilar bu ulkenin basinda kalacak artik gorun su gercegi lutfen.

Bazi arkadaslar acik acik din dusmanligi yapiyor sozum onlara degil, siz devam edebilirsiniz. :)

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Kanibalizm vak'aları Türkiye' de belki hiç rastlanmayan bir durum. Ancak görülen o ki; Kitabalizm vak'ası ile AKP Türkiyesiinde yeni bir çığır açılmış oldu. Hani çok ders çalıştığımızda deriz ya; Kitabı yaladım,yuttum, bu onun uygulaması olmuş sanırsam.

Hani yaşgünlerinde erkek çocuklarına araba pasta, kız çocuklarına bebek pastalar yapılıyor. Gerçi bu amca harbi abartmış yani, türünün ilk örneği vesselam Devrimden aklıma geldi; birisi EVRİM geçirmiş olmalı. :)

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Herşeyi Akp politakalarına bağlayan muhaliflerin sürekli endorfin nöbeti geçirmelerine anlam veremiyorum.!

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Herşeyi Akp politakalarına bağlayan muhaliflerin sürekli endorfin nöbeti geçirmelerine anlam veremiyorum.!
Endorfin üretimi, Spor yapıldığında artar. İhtiyacı olanlara spor yapmalarını önerebilirsiniz. Veya bu hormonu tavan yapanlara sporu ve çikolatayı yasaklayabilirsiniz.

alpi

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Forumun neden her tarafı turuncu renkte?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar