merhaba.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde Hikaye tarafından oluşturulan merhaba. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,523 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı merhaba.
Konbuyu başlatan Hikaye
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EkinokS

Hikaye

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Psikoloji
yeni platformları hep sevmisimdir. hem bazı platformlara geç gelenler pek kıymetli olurlarmış, öyle duymuştum ve sanıyorum ki hiçbirinizi tanimiyor, tanismiyorum. -sevgili velevki'yi bu sözcüklerimden kısmen hariç tutacağım izninizle-​
zaten insanın bu hayatta ancak tanışabildiğini düşünüyorum ki; insanı tanıyabilmek artık çok uzak bir mesafede. bir başkasıyla tanışmak için bile en önce insanın kendini tanıması gerekiyor ve tabiki bir diğer yol ise duygularının izini sürebilmekten geçiyor. kendisinden kaçması demekse duygularının ayaklarına dolanması demek olur zannımca.​
velhasıl, böylesi hem ismi, hem içeriği güzel bir platformda iseniz eğer; kendinizden kaçmadığınız, duygularınızın izini sürebildiğiniz, insani yanlarını çokca besleyebilmiş güzel insanlar olduğunuzu düşünüyorum, hepinizi sevgi ile selamlıyorum.​
merhaba.​

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Selamlar hoşgeldin keyifli forumlar dileriz 🙏

Adem

Düşünür Üye
Moderatör
Felsefe forumuna hoşgeldin Hikaye. Seni aramızda görmek ne güzel...

Bence hayatta iki tip insan vardır. Yalnızca duygularıyla yaşayanlar ve yaşadığı duyguları düşünerek sorgulayanlar..

İnsanı diğerlerinden ayıran düşüncesidir. Herkes düşünsede düşüncede derinleşmeye FELSEFE denmiştir ki aslında insanın olgunlaşması ancak biraz da olsa FİLOZOF olmasına bağlıdır. Burada olman olgunlaşma yolunda attığın bir adımdır bence. Bunun için seni tebrik ediyorum.

Burada fırsat bulmuşken bir sitemimi de forum kullanıcılarına iletmek istiyorum ki o da şu: Forumda felsefi konularda çok az insan fikirlerini paylaşıyor. Halbu ki bence herkes bu konularda fikrini ya da kafasında oluşan soru ve sorunları paylaşmalı ki , gerçek ortaya çıksın..

Tekrar hoşgeldin....

Away

Yeni üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Lise
Ahhh sevgili hikaye, merhaba :)
çok hoş bir geliş bu. Burada görmekten mutluluk duydum. Dilerim keyifli olur. Sevgiyle sarıldım.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar