Merhaba

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde geococcyx californianus tarafından oluşturulan Merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,292 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Merhaba
Konbuyu başlatan geococcyx californianus
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan geococcyx californianus

geococcyx californianus

Felsefe.net
Yeni Üye
Ben yeni üyeyim felsefede de yeniyim. İki hafta sonra sınavım var. Lütfen benimle ilgilenin :)
*Felsefe bölümü okumuyorum sadece felsefe tarihi dersim var.

sakal

Kahin
Yeni Üye
Ben yeni üyeyim felsefede de yeniyim. İki hafta sonra sınavım var. Lütfen benimle ilgilenin :)
*Felsefe bölümü okumuyorum sadece felsefe tarihi dersim var.

ara sıra senin gibi ergenler gelir;şu gün şu sınavım var şu gün finalim var diye mızmızlanıp bir iki başlık açarak siteyi kirletip giderler..madem buldun siteyi bir bak felsefe başlıklarına,konulara..oku anlamadığın bir yer varsa şurada takıldım de..kusura bakma ama herkes seçime kilitlendi bu ara,kimsenin seninle ilgileneceğini zannetmiyorum..merhaba demek için ayrıca bu başlığı açmana gerek yoktu,benzer içerikte onlarca başlık var..vaktin varsa gez belki bi şeyler bulursun...

geococcyx californianus

Felsefe.net
Yeni Üye
Bunu sorularıma cevap bulamadığım için açmıştım ve başlıkları da gezdim üye olduğum zamana ve mesaj yazdığım zamana bakınız. Zaten sorularımı da konu dışına açtım, sizin kadar vakıf değilim kirlenmesin diye...

sakal

Kahin
Yeni Üye
güzel kardeşim ben aradığımı iki senedir bulamadım,sen ha deyince nasıl bulacan:))) alınma hemen,sana bu konuda yardım edecek arkadaşlar şu an yoklar başlığı güncelle ara sıra belki biri görür yardımcı olur..

geococcyx californianus

Felsefe.net
Yeni Üye
Yok alınmadım est. haklısınız da kısaca bilgi istemek hakaret gibi. Burada birkaç başlık okudum çok hoşuma gitti ama diğerlerine sathi nazarla bakabildim, zamanımın az oluşundan. Okulun bitmesini dört gözle bekliyorum :) O zaman doğru düzgün hem kitap okuyabilir hem de bu tarz faydalı sitelerden tam anlamıyla istifade edebilirim inş.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç