kısa film

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde Turgut Saka tarafından oluşturulan kısa film başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,432 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı kısa film
Konbuyu başlatan Turgut Saka
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Turgut Saka

Turgut Saka

Sorgucu Üye
Yeni Üye
selamlar,
yaklaşık bir buçuk ay önce bir kısa film fikri atmıştım ortaya. ankara daki bir binada geçecek, deneysel çalıştığımız bir film olacaktı. ancak binadaki yıkım işleri henüz tamamlanmadığı için yer teslimi verilemedi ki sanırım bir kaç hafta daha uzayacak bu durum...
bu arada yeni bir bina projesine başladım. kısa film için burada deneysel bir takım çalışmalarda bulunuyoruz ki bu çalışma asıl kısa film için temel oluşturacak nitelikte.
benim felsefe.net üyelerinden ricam ise gelebilen arkadaşlar ile bu bina içinde bir tartışma gerçekleştirebilme durumunu konuşmak ve gerçekleştirebilmektir.
oldukça güzel geniş bir bina... şuan bir hastanenin bahçesinde ve ulaşımı çok kolay... kadıköy de.
çeşitli branşlardan arkadaşlarımızla değişik çekimler yaptık ve çok eğlenceli gitmesinin yanında ilginç kareler yakalıyoruz.
önümüzdeki cumartesi ve pazara kadar yani 19 ağustosa kadar binayı kullanabiliriz ancak ondan sonra binaya girmemiz biraz zor olacak...
bu hafta içi ressam arkadaşlarımızdan binayı resmetmelerini müzisyen arkadaşlarımızdan da istedikleri bir odada enstrumanlarını çalmalarını istedik ve isterseniz bu çalışmalara da katılabilirsiniz...
belirtmek isterim ki, bina çok güzel ve bomboş biraz eskimiş-hasarlı,, akustiği fevkalade...
belirtmem gereken başka bir konu, bina bomboş, iki masa ve bir kaç sandalyemiz var... tabi bir de kahve ve bisküvi...
gelirken siyah tişört ya da gömlek giymeniz bizim için iyi olur...(konsepte uyum için)
teşekkür ederim.

telrunya

Düşünür Üye
Yeni Üye
başarılar dilerim:) tam anlayamadım ama eminim hoş şeyler çıkıyordur.

Turgut Saka

Sorgucu Üye
Yeni Üye
teşekkürler telrunya
feci uykum var ve aşırı yorgunum şuan sanırım o yüzden :) anlatamamışımdır.
yarına daha düzgün bir yazı ile anlatabilirim sanırım.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar