Kashna Felsefesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kültür ve Sanat kategorisinde coldrain1920 tarafından oluşturulan Kashna Felsefesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,704 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kültür ve Sanat
Konu Başlığı Kashna Felsefesi
Konbuyu başlatan coldrain1920
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan faust

coldrain1920

Felsefe.net
Yeni Üye
Kitap okumak vazgeçilmezimdir. Özellikle yeni çıkan kitapları merak ederim. Herkes o kitapla yeni tanışmaya başlarken “Ben bunu okumuştum.” der yorumlarımı katarım. Herkes beni bu yönümle tanıdığı için de bana güvenir. Yine böyle bir arayış içindeyken mak için her zaman gittiğim sahaflara uğradım ve Erdal Demirkıran’ın adlı kitabını aldım. Eve gider gitmez kitabı okumaya başladım.3 günde biten bu muhteşem kitap adeta bütün felsefeleri alt üst etmiş kitabını da ‘BANA IŞIK LAZIMSA BEN GÜNEŞİ İSTERİM’ ifadesiyle özetlemiş gerçekten mükemmel bir manızı tavsiye ederim.

F

faust

Ziyaretçi
:) mesajlarınız kalktı hala akıllanmadınız mı,reklam sitesi değil burası tekrar ediyorum,reklamlarınızı başka sitelerde yapın anladınız mı,okuyan zaten kitapçıdan alır okur kitabı zırvalıklarınıza gerek yok.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar