İslam'da kadının yöneticilik hakkı

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde Goethe tarafından oluşturulan İslam'da kadının yöneticilik hakkı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,791 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı İslam'da kadının yöneticilik hakkı
Konbuyu başlatan Goethe
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan glsezinrs
E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Talak-4
Kadınlarınızdan âdetten kesilmiş olanlarla, henüz âdet görmeyenler hususunda tereddüt ederseniz, onların bekleme süresi üç aydır. Hamile olanların bekleme süresi ise, doğum yapmalarıyla sona erer. Kim Allah’a karşı gelmekten sakınırsa, Allah ona işinde bir kolaylık verir.
burdada oyle bişeye rastlamadım

Henuz adet gormemis bir kiz cocuk kac yasindadir? Burada acikca kizlar ile yetiskin olmadan cinsel iliskiye girilebilecegi ve de evlenilebilecegi oneriliyor.

Ayrica kuranda cocuk ve kadin farki yoktur, evlilik yasi yoktur erkegin cok esli olabilme olanagi vardir.

Kadin erkek esitligi ve adalet adina bu ayet te tamam mi.

E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Talak-4
Kadınlarınızdan âdetten kesilmiş olanlarla, henüz âdet görmeyenler hususunda tereddüt ederseniz, onların bekleme süresi üç aydır. Hamile olanların bekleme süresi ise, doğum yapmalarıyla sona erer. Kim Allah’a karşı gelmekten sakınırsa, Allah ona işinde bir kolaylık verir.
burdada oyle bişeye rastlamadım

Sen gercekten 11 yasindamisin?, yoksa klavye surcmesi mi?

Egedr 11 yasindaysan bence boyle sitelere girme. Bu siteler cocuklar icin degil.

Aslinda yonetim cocuklarin bu sitelere uye olmasina izin vermemesi gerekir.

glsezinrs

Kahin
Yeni Üye
Aslinda yonetim cocuklarin bu sitelere uye olmasina izin vermemesi gerekir.
Katılılyorum.18 yaşından küçüklerin siteye üye olmalarını doğru bulmuyorum.Bunu denetlemek ne kadar mümkün bilemiyorum ama, en azından üye adayının beyanı dikkate alınmalıdır.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar