İnsanlık adına..

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kestanmis tarafından oluşturulan İnsanlık adına.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,513 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İnsanlık adına..
Konbuyu başlatan kestanmis
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

kestanmis

Üye
Yeni Üye
Son 60 yılın en ağır kuraklığını yaşayan ve nüfusunun üçte biri açlık sınırının altında bulunan, her gün onlarca çocuğun öldüğü Somali için SABAH gazetesi, Türk Kızılayı ve TİKA işbirliğiyle, büyük bir yardım kampanyası başlatılıyor.

Toplanan yardımlar, "İyilik Gemisi" ile açlıktan binlerce kişinin ölüm sınırında yaşadığı Somali'ye gönderilecek. Yardımlar ayni ve nakdi olarak yapılabilecek. Türk Kızılayı Genel Başkanı Tekin Küçükali, herkesi bu kampanyaya destek vermeye davet ederek, "Somali'ye de Türk insanının merhamet elini inşallah uzatacağız" dedi

GEMİLER DOLUSU İYİLİK

Nakdi Yardımlar İçin:

Banka: Tüm bankalardaki Türk Kızılayı hesabı
İnternet:
Telefon: 168 ücretsiz bağış ve danışma hattı
PTT: 2868 numaralı Kızılay posta çeki
Kızılay: Tüm Kızılay şubeleri

SMS Yoluyla Yardım İçin:

Sabah yaz 2868'e mesaj at, 5 TL bağış yap

5 LİRA İLE 5 KİŞİLİK AİLENİN BİR ÖĞÜNÜ KARŞILANIYOR

-------------------

Bugün haberlerde görmüştüm. Bir anne son 24 saatte tam 4 çocuğunu açlıktan kaybetmiş. Hayat paradan çok daha değerlidir. Ne kadar verebiliyorsanız verin. Bu kampanyayı ne kadar duyurabiliyorsanız duyurun. İnsanlık adına...

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Faydalı bir konu olmuş fikri olan var mı? :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar